Тази тема заредена е с късмет - скоро ще ни прати към отчет!-Тема 84

  • 20 067
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68
Такааааа, някой да съм изпуснала в списъка?! Simple Smile

cristi мен може да ме наредиш в списъка Simple Smile

# 46
  • Мнения: 436
Шоко, а готви ли ти се?

# 47
  • Мнения: 2 660
 Laughing Не бих казала. Яденето си е достатъчен труд, за да поема и още ангажименти.

# 48
  • Мнения: 657
Simple Smile аз малко не съм на това мение, според хората около мен и тяхното подмятане- не съм длъжна да обяснявам на всеки,-трудно е да имаме дете , имаме проблем, ходиме в Клиника по асистирана репродукция, миналата съм през това, онова. Това са си за мен лични неща.Най-много родители знаят.  А какво чакам ли- когато съм с неуспешни бременности и сега и ин витро ще правя, какво мога да чакам.  Казвам , че малко трудно става детето, а те ми предлагат да ми бъдат сурогатна майка. Или след спонтания аборт се изцепват  , че не мога да имам деца.... А , когато кажеш на кой ли не- "искаме и опитваме" и си минава година и повече, а те :" хайде де, не можете ли нещо, какво става? Виж колко лесно става-те аз или един кой си... " Аз се научих предварително да се предпазвам от натоварване - емоционално. За мое добро е. И наистина смятам , че за някой неща си има граница и са си лични- като за бебеправене, семейни отношение- кога си правил секс , кога не си правил, дали си пред развод и т.н. Но това е мое мнение и аз така съм ибрала да правя Simple Smile Важното е да се чувстваме добре. Simple Smile
 Хайде хубава вечер.
И аз съм така вече 3 години търпя въпросите от рода Хайде Кога Няма ли вече? Не обръщай внимание и не се натоварвай когато решим тогава аз така им отговарям .Гадни клюкари мн ме дразнят

# 49
  • Мнения: 1 898
Добро утро поспалани  Grinning


Аз влизам бързо на отчет да ви кажа , че направих и втория престо ама... нъцки отрицателен е . С доза въображение виждам нещо ама то това е защото главата не ме слуша Simple Smile
Късмет на останалите тестващи се днес fingerscrossed fingerscrossed Дано някой да счупи каръка , че вече положението е сериозно:)
Хубав и слънчев ден  Hug

# 50
  • Мнения: 2 241
Добро утро  Grinning
Нианка, тестове всеки ден. Щом няма М има шанс  Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 1 757
Добро утро и от мен и кафенце с детелинка за всички тестващи се днес.
Аз отпадам циклона подрани със седмица  newsm78 нямам представа какво се случва,още снощното зацапване си беше на М.,явно след хистерото и организма се шашна.Не знам сега това за М. ли да го броя какво да правя.Днес ще звъня на доктора и ще видим.Но си мисля че е нормално...Не съм тъжна,даже трябва да се радвам,че е подранило а не е закъсняло.Мисля даже че сега ще е доста обилно,поне от това което съм изчела.Та така....чакаме да свърши и с много сила се заемаме сериозно,не се бях и навила чак толкова,то почти през цялото време имах зацапвания,та нямаше как
Приятен ден  Hug
Нианка   Hug

# 52
  • Мнения: 2 497
ДобриЮтру, момичета Hug
Чак преди малко прочетох всичко назад, ама естетвено поради бременността си от вдругиден нищо не запомних Embarassed
Естлар, бих ти казала наздраве, но предполагам че вече си унищожила ценните мелнишки запаси, а аз съм на гола вода Rolling Eyes Важното е, че сте си изкарали добре, май имахте нужда от малка почивка Hug
Да се отчета и тук...
Скрит текст:
След малко хуквам при ЛЛ да искам направление за ортопед, който да ме прати на снимка, която да му даде основание да спори с мен е ли възможно или не да ходя на работа с гипс/превръзка? Демек дзен без спа по опашки пред кабинети - това е програмата за днес (с лека освежаваща забежка до банката да я уведомя, че вече не съм същия човек, въпреки че изглеждам така и да й оставя малка сума пари, за да преглътне този факт smile3506)
Мислех си какво още ме очаква до края на тази седмица и косата ми се изправи (което е + все пак) и реших да правя вуду ритуал за изгонване на лошавините... То убуу, ма пак проблем ooooh! Ми покрай лошавините ако изгоня себе си кой ще направи обратния ритуал да ме върне newsm78 Пък и за тая работа трябва жертвоприношение на куца кокошка, а единствената такава в радиус от 300км съм аз newsm57) И това отпада... засега no Сигурна съм, че ако успея куцукайки да стигна (в близките 8-10години Thinking) до приемната на Шоко тя ще ми даде адекватен съвет как да направя ритуала, без да се налага да се самозаколвам или самопрогонвам smile3530, ама докато стигна тортата-подкуп ще хване...тортички и няма да бъде одобрена като подкуп, а и може би свръхестествените й сили вече ще ходят на училище  umnikuu) Оооох, отивам да тренирам нервните и обонятелните си клетки пред кабинетите, ако оцелея ще докладвам Hug

# 53
  • Мнения: 1 442
Добро утро!   food010

Честита ни нова тема, дано да донесе много  EFP
Фло прекрасна е темата   bouquet

За сега няма зацапване, но имам леки болки, дано да е за добро  Praynig

# 54
  • Мнения: 19 698
Такааааа, някой да съм изпуснала в списъка?! Simple Smile

cristi мен може да ме наредиш в списъка Simple Smile

Дай датички Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 1 757
fl0 писах снощи и забравих да те поздравя за прекрасната тема,благодаря ти за старанието   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 185
Добро утро!
Аз ви чета, но не ми се пише много ... даже сериозно си мисля да спра да пиша, но пък сутрин имам навик да пия кафе с вас  Mr. Green
Имам нужда да се откъсна от мисли за бебета, но не знам как да стане ...като измисля ще кажа ...

ин лов, съжалявам искрено!
кристи, тя все още е в списъка за август ...сега го видях  Hug
нианче, мел, мн съжалявам!
Силни палци за нечакащите  Hug
бъни, добре дошла   bouquet
Флори, мн хубава тема, нека е пълна с късмет и хубави новини  baby_neutral

# 57
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Добро ютро,

аз не се одържах и метнах едно престо - отрицателно естествено. Ни + ни лелка, какво е това мъчение ей, не се издържа.  newsm45 . Днес БТ падна на 36.9, не знам колко е точно с тоз термометър без батерия, но все пак надеждите ми отиват на кино. Сигурно лелката ще дойде както си мислех на 30 или 31ви ден, заради късната О.  Cry То ще се разбере Sad

Голди, в теб са ми надеждите ... ТЕСТ!

Мел, събирайте сили за нова офанзива Wink

Джой, добре дошла ... успех ви желая   bouquet

Шоко, цяла торта ще ти донеса ... само  EFP да има Simple Smile

Ниана, щом няма лелка има надежда Wink

Момичета и аз съм на мнение, че не е работа на сульо и пульо да питат кога ще имаме деца, кога ще се женим или кога съм ходила по голяма нужда ... никак не ги търпя и съм доста рязка. Вече ми писна ... в началото отклонявах темата, после културно отговарях, че когато ние преценим тогава, но вече имам черен списък. Очаквам помощ и подаръци от всеки който се интересува ...  Joy ще има график. Да видиш как спират да питат! Rolling Eyes Crazy

# 58
  • Мнения: 68
Добро утро  kaffeetrmker_2

cristi ПМ 02.08, О м/у 13-16.08, НЕочакван следващ МЦ 30-31.08

# 59
  • Мнения: 1 185
йоли, съжалявам  Hug
Аз щях да пиша и по тая тема, но сега се сетих-да ви кажа на мен вече ми писна да си го тая, не ме е срам, ако ще гадна да съм, да, гадна съм, но ме е яд, дразня се, боли ме когато мисля, когато видя, когато стане на въпрос за кой бил бременен и т.н Какво да се преструвам... аз приятелката и детето й пак ги обичам, но в сърцето ми има и яд и болка, на моменти се сърдя и ми се иска да не ги виждам... това само аз си го знам, но е факт.

За жалост и двамата с ММ на моменти усещаме, че мъничкото човече ни липсва, за да сме щастливи изцяло. Вчера пак беше голям рев и сълзи, сега съм като претрепана.

Чакам си лелята, боли ме корема, теста е горчиво и ясно голям МИНУС.
Ама ще се боря  Peace

Общи условия

Активация на акаунт