Тази тема заредена е с късмет - скоро ще ни прати към отчет!-Тема 84

  • 20 092
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 571
Относно подмятанията, аз ясно съм казала, че когато си решим- тогава и не им обръщам кой знае колко внимание...
А при мен филма започна- знаете ли как ме боцка долу корема... и пак ми се гади. И соевия сос ми беше горчив  Shocked Тотален филм ме гони, повече от половината неща са въображение, ама на...  Mr. Green Шашава история.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 757
 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm79 да си взема докато не е свършил
Оффллеее изчетох 3 страници и забравих на кой какво да пиша
Естлар напий се здраво,може и да ти е последното напиване за мин. година напред  Hug
Красима,Афро, Ransun  Hug
Аз нещо се бъгнах-прибрах се от работа,влизам в банята и пак кафяво зацапване,писна ми вече от операцията на 13 до сега ту спира,ту пак се появява, а уж трябваше макс 10 дена.Последно ми зацапа в събота и сега пак-в първия момент си викам еййй да би пък да съм имплантирала  Mr. Green,ама това е само илюзия,защото доста време след хистерото ми зацапва,така че.....си е от него.Нещо ме боли и корем-четох,че след хистероскопия или може да подрани или да закъснее.В петък съм на преглед и ще видим тази работа,нещо се сдухах  Sickееее това не означава,че утре няма да направя другия престо  Mr. Green Mr. Green
Благодаря ви за палците  Hug
успех на тестващите утре(и аз и аз) Praynig

# 32
  • Мнения: 1 571

Оффллеее изчетох 3 страници и забравих на кой какво да пиша

Мел, бременен симптом е, аз на няколко пъти пиша и все искам да кажа на някой нещо, но пусто- забравям на кой какво  #Crazy  Hug

# 33
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,
ще ме приемете ли в новатв темичка   bouquet
От няколко дни чета и препрочитам разни теми из форума и накрая реших да се регистрирам и аз.
Накратко моята историйка е следната, решихме с ММ да бебеправим, последна М на 02.08., бебеправене на 16,17,19,20. 08., тъй като ни е първи месец с опитите все още не следя БТ и не правя тестове за О, следя я само по календар и усещания. Цикъла ми е редовен 28-30 дни с редки изключения. Очакван следващ МЦ 30,31.08. Но на 24.08 вечерта получих болки в корема като при ПМС и в кръста, които продължиха до 26.08 и вечерта отшумяха. Също така на 25 и 26 имах съвсеем малко кафяво зацапване (това не ми се е случвало до сега). Начетох се аз за ранни признаци, имплантационни зацапвания и т.н... взех си днес един тест и го направих - отрицателен  Confused
Незнам дали е рано, дали пък не трябва да се настройвам за по-дълго чакане...
Та може ли да си чакам с вас в темичката, че взех да зациклям  Praynig

# 34
  • София
  • Мнения: 1 757
Joyfull Joy разбира се че може......дано обаче не чакаш дълго   bouquet

# 35
  • Nederland
  • Мнения: 131
Joyfull Joy Добре дошла с пожелание да не чакаш

# 36
  • София !
  • Мнения: 1 240
Хоп - цопвам се и аз в новата темичка  Laughing
Страхотна е  Heart Eyes , дано да е, пълна само с  EFP тестчета !

Аз още веднъж да благодаря за топлото посрещане  Hug .
Черпя по един мъфин  Crazy :



Joyfull Joy , добре дошла и дано не се задържиш дълго  Hug !

Много пишете, не мога да смогна  Crazy .
Ние бяхме на следобедна разходка, че сутрините ми е, много жега и детето се изнервя и не става за излизане . Гледам сутрин да свърша къщната работа, пък следобедите да са ни за разходки .
Май, май, още малко остава от хубавото време, дойде си и септември . А, дет вика баба ми ''има ли р в месеца, вари го, печи го - студа си идва  Mr. Green '' .

Аз си мисля, че в момента ми е О.  newsm78
Възможно ли е, според вас ? Цикъла ми е, на 30-31 дни, понякога закъснява с 3-4-5 дни . Днес ми е, 21 ден от цикъла . Още от снощи имам болки ниско долу, появи се едно кремообразно бяло течение  newsm78 Знам ли, дали да не заврънкам ММ тази вечер  smile3508 Laughing



# 37
  • Мнения: 1 700
хоп-цоп в новата тема  Mr. Green Флоритка мерси за розовата тема   bouquet
момичета оставихте ли ми прашец,че ако не е останал ще ви се карам  newsm79 newsm75 newsm28
ще ми трябва за края на седмицата

# 38
  • Мнения: 436
Simple Smile аз малко не съм на това мение, според хората около мен и тяхното подмятане- не съм длъжна да обяснявам на всеки,-трудно е да имаме дете , имаме проблем, ходиме в Клиника по асистирана репродукция, миналата съм през това, онова. Това са си за мен лични неща.Най-много родители знаят.  А какво чакам ли- когато съм с неуспешни бременности и сега и ин витро ще правя, какво мога да чакам.  Казвам , че малко трудно става детето, а те ми предлагат да ми бъдат сурогатна майка. Или след спонтания аборт се изцепват  , че не мога да имам деца.... А , когато кажеш на кой ли не- "искаме и опитваме" и си минава година и повече, а те :" хайде де, не можете ли нещо, какво става? Виж колко лесно става-те аз или един кой си... " Аз се научих предварително да се предпазвам от натоварване - емоционално. За мое добро е. И наистина смятам , че за някой неща си има граница и са си лични- като за бебеправене, семейни отношение- кога си правил секс , кога не си правил, дали си пред развод и т.н. Но това е мое мнение и аз така съм ибрала да правя Simple Smile Важното е да се чувстваме добре. Simple Smile
 Хайде хубава вечер.

+1 - Не си пъхам носа в живота на другите и най-мразя найкой да си завира неговия в моя живот

Мел,  Hug Hug Hug
Joyfull Joy, добре дошла и не се задържай при нас

Аз мога да се похваля, че поне за сега стомашните ми проблеми са решени и поне до октомври няма да ме тъпчат с антибиотици няма да ми пъхат тръба в гърлото. Поне това ми мина от "главата"(стомахът). Празнувам с биричка и ви поздравявам.
Другата седмица като ми свърши Ц. ще напрая едни ТСХ, ФТ3 и ФТ4. Да видим на чист ден дали пак ще е високо Sad

# 39
  • Мнения: 6 833
Добре дошли на новинте момичета  Hug Желая ви успех в най-скоро  време  Flutter

# 40
  • Мнения: 68
Благодаря за топлия прием   bouquet
Аз понеже още съм в отпуск до края на седмицата и си пълня главицата с разни мухи  smile3506

Пожелавам на всички да видим заветните  EFP преди да сме исзписали тази красива темичка  Wink

# 41
  • Мнения: 2 660
Аз почнах да си изчислявам разходите в пари и време за 400км... Шоко, може да отвориш приемна "На кафе със Шоко" Mr. Green

Хохохо, рансън, каква яка идея  Mr. Green Веднага разчиствам един ъгъл от хола за приемна. И да знаете, че при мен се идва със сладкиш, това е нещо като входен билет.

Някой пита на голденчето какво бебе и направихме днес - момченце ще е.

Мечтичка, Афродита, четка за зъби не е нужна, само сладкиш, както споменах. Между другото много съм подкупна, обичам да ме разстриват.. Също така, който реши да ми измие прозорците, ще получи екстра бонус от моите свръхестествени сили.

Йоли, след три седмици на същото място. Не забравяй да донесеш подарък, за да подпомогнеш съдбата Mr. Green

Последна редакция: ср, 27 авг 2014, 23:38 от Mademoiselle Chocolate

# 42
  • Мнения: 19 732
Такааааа, някой да съм изпуснала в списъка?! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 436
И аз искам. Шоко, кога ти е следващият преглед?

# 44
  • Мнения: 2 660
Злинке, при добра мотивация няма нужда да чакаме следващия преглед.  Mr. Green

(Абе, вие не разбрахте ли, че ми се яде торта. Шоколадова, много напоена. Може шоколадовия лешник на Неделя или нещо подобно....)

Общи условия

Активация на акаунт