Тема Незабравима (Unutulmaz) 249 ,"Emanet"

  • 30 597
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ваня,много благодаря за втория фрагман и за епизода на руски!Аз много се зарадвах ,че имам линка на рускините , но радостта ми трая много кратко , защото още на другия ден ,вече не ми се отваряше.Явно  newsm78 ми иска регистрация , а аз не знам как да се регистрирам! #Crazy #Crazy Embarassed Embarassed
Така ,че моля те не се отказвай да ни изпращаш "новинките"и преводите ,които те правят! Praynig Praynig Praynig

Ако имаш регистрация във фейсбук може да влизаш и с нея.

# 526
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 527
  • София
  • Мнения: 13 687
Добро утро незабравими!
След като успях да си свърша задължителната домашна работа  newsm28 1ironing wash hang 1dishes newsm55   cook вече мога спокойно да седна пред компютъра  atwork и да ви разкажа накратко за какво иде реч в 4- серия на Еманет. Предполагам, че повечето от вас вече са изгледали преведената от рускините серия, но все пак и аз да си кажа мнението.
-----------------------------------------------------------------
 Екрем го арестуват и го водят в полицията по подозрение, че той е прострелял любимият на сестра му Джанер. При разпита той разбира се отрича. Правят им очна ставка, при която и Джанер не си призна, а каза че сам без да иска се е прострелял. Тогава капитан Фърат се ядоса и им каза да си вървят, но се обърна към Екрем и му каза, че въпреки всичко той не му вярва и ще го следи.
При излизането от полицията там бяха дошли баща му, майка му и Зелял. Екрем каза на баща си, че този новият капитан се прави на всезнайко, нещо се бил вторачил в тях. Старият бил по-добър и си знаел работата. Тогава Тахир му каза, че той знае как да го сложи на място.
----------------------------------------------------------------
Зелял отива в холдинга на мъжа си Халит. Среща се с директора по човешките ресурси Мурат и иска съдействие от него да и намери работа, защото ако не се занимава с работа щяла да полудее. Той и казва, че целият месец вече е разпределен, но ще види какво може да направи за нея. Имало нови правила и трябва да иска разрешение от Екрем /той е новият генерален директор на холдинга/. В това време пристига Екрем. В кабинета му го чака Шакир, този който го притиска за пари- 1 милион долара. Предупреди го, че вече 2-ри ден е минал, а той не се издължава и ако до утре не му даде парите ще започне да му начислява лихви. Екрем разбира, че в това време и Зелял е в холдинга и отива в кабинета на Хакан. Той се ядосва като вижда как двамата се държат за ръце. Предложи и да отидат да вечерят и там да си поговорят. Зелял се опита да му каже, че иска да си стъпи на краката, защото един ден времето и в конака ще приключи. Всички много ги уважава, а майката на халит-Недрет е като нейна майка. Но тя трябва да си създаде свой собствен живот. Баща и вече е стар и сам. Освен това много късно са се намерили и иска сега да бъде до него. Тогава Екрем и каза, че не мисли така. Няма как да ги напусне, защото е поверена на него от брат му. Още отдавна законите са такива, че снаха която влезе в конака живее в него до смърт. Нейното семейство вече е това на мъжа и. Зелял му каза, че добре че не живее в това феодално време, защото вместо такъв живот би предпочела смъртта.
------------------------------------------------------------
Екрем привиква в кабинета си счетоводителят на холдинга и го пита колко пари има по сметките и колко време ще е нужно за да му събере 1 милион долара. Счетоводителят му каза, че това са много пари и са нужни поне 6 месеца за да се събере тази сума. В момента в холдинга има проблеми с приходите, а има и кредити по които предстои да се плащат вноски. Екрем се ядоса много и му каза да не се шегува с него , а до 1 месец да събере парите. Ако трябва няма да дава пари на никого и за нищо.  Освен това директорът по човешки ресурси- Хакан, още утре сутринта да бъде уволнен.
------------------------------------------------------------
Баба Хатун ханъм се е развилняла. Воюва на няколко фронта.
Първо се скара със Зелял за това, че е отишла в конака на Мерием. Предупреди я, че ще каже на Тахир ага за това. Зелял не и остана длъжна. Каза и че не за първи път Хатун ходи там и че също ще каже на Тахир ага , че Хатун ходи в конака на Мерием макар че са врагове.  Попита я каква работа има там, при което Хатун и се сопна да не и търси обяснение. Хатун я предупреди, че ще и откъсне езика ако проговори, но в това време и се обадиха от конака, че синът и Екрем е арестуван и е откаран в полицията. Хатун помоли Зелял да я закара с колата в полицията.

След това се прибра в конака и отиде да се разправя с дъщеря си Тюлин, за това че е натопила брат си за стрелбата по Джанер. Понапердаши я хубаво и я предупреди, че тя ги е опозорила, скоро ще я омъжи насила и ще я махне от този конак. При излизането от стаята на Тюлин се сблъсква отново със Зелял и отново продължава тяхната разправия. Тахир ага ги чува и отива да види за какво се разправят, но и двете не му признаха истинската причина.
-----------------------------------------------------------------
В конака пристига Периназ. Хатун ханъм я извика в стаята си и започна да се кара и на нея. Започна да я скубе за косата. Предупреди я да не си въобразява, че някого ще стане нейна снаха и ще влезе в този дом. Ако не спре да се пречка ще се разправя с нея и болната и сестра. При което Периназ побесня и скачи да души баба Хатун. Тя и каза, че ако до 2 дни не реши да я искат със сина и за снаха, ще отиде в полицията и ще каже какво е чула в деня на сватбата. Как двамата със Екрем са говорили за капана, който са заложили на Халит и че всъщност те са причинили неговата смърт.
 
 
 

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 12:30 от БлагаВест

# 528
  • Русе
  • Мнения: 2 291


 wavey wavey wavey

Спокоен и приятен уикенд, незабравими! Hug
Ваня, БлагаВест, благодаря ви! newsm51 newsm51 newsm51


Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 12:52 от winona

# 529
  • София
  • Мнения: 1 395
Да им имам и холдинга на тия! Да не могат да извадят 1 млн.долара на секундата. В холдинга на Феяз само подкупите бяха за по 1 млн. долара....

# 530
  • София
  • Мнения: 13 687
Капитан Фърат говори по телефона в колата си с негов колега. Казват му, че видеото по делото с Халит е изпратено и ще пристигне на другия ден. Точно в този момент Зилял го вижда и спира джипа си до неговия. Казва му, какво съвпадение, тъкмо е искала да му се обади за да поговори с него, но ще бъде добре това да стане на някое тихо и спокойно място. Фърат се съгласява като и предлага тя да остави нейния джип и да продължат с неговия. Двамата отиват край едно езеро и се разхождат, като през това време разговарят. Тя му казва, че в чантата на Халит, която той и върна, е имало разни документи. Във всичките се споменават имената на Салих Серман и на Мерием Серман. Фърат и съобщава, че доколкото е запознат, докато е преглеждал документите, тези две семейства враждуват помежду си. В миналото даже е имало и кръвна мъст /вендета/. Зелял се изненадва от това. Това което я е удивило в тези документи е, че като чели между тях няма връжда, а сътрудничество. Има документи за отказ от търг на Салих. Нещо повече, изглежда че когато Салих се откаже от търга той ще получи много пари. Фърат попита дали на тези договори има подписа само на Салих и дали го е споделила с някой друг, като се обръща към нея по малко име - Зелял, след което се поправя и и казва г-жо Зелял. Тя му казва, че Зелял е по-добре и тя също би искала да го нарича Фърат, а не капитан Фърат. /започва едно сближаване между двамата hahaha/. Каза му, че с никой друг не е говорила. Сутринта е отишла в конака на Серманови за да се срещне с Мерием, но когато тя е разбрала че е снаха на Козаклъ я изгонила.
Отидоха да хранят гъските, при което тя политва и за малко да падне във водата, но тогава Фърат успя да я хване. Зелял предложи да отидат да похапнат гьозлеме със сирене. Докато се храниха тя го попита да разкаже и той нещо за себе си. Фърат и призна, че чака на другия ден видеото от хотела, в който последно е преспал мъжа и Халит. Освен това и каза, че оръжието намерено в колата му е използвано за убийството на двама души и че то не е регистрирано /то е незаконно/.  Намерили са адреса на хората, които последно са го притежавали. От там може да се разплете нишката. При което тя се изненада и каза, че Халит е мразел оръжията и никога не е носил в себе си оръжие. Помоли го да и каже кои са тези мъже, но той и каза повече да не го пита, защото нищо не може да и каже . Заприказваха за това дали тя още живее в конака, при което тя му обясни, че още изестно време ще е там. Не може точно сега да остави свекървата в това състояние сама. Фърат я попита дали е щастлива в конака, тя му каза не съвсем. След смъртта на Халит там вече нищо не я задържа. Нищо, някъде или с някого точно сега може да бъде щастлива. Любимият човек са и го взели в деня на сватбата. Където и да погледне - вижда само него. Тогава Фърат си припомни деня на престрелката и казва:
"Да можех да върна времето, да можех да ти помогна с нещо..." Става късно и двамата си тръгват. Фърат я закарва до нейната кола. Зелял му каза, че толкова бързо е минало времето и двамата са прекарали един чудесен ден.

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 21:30 от БлагаВест

# 531
  • София
  • Мнения: 13 687
Екрем отива в един голям бижутериен магазин за да купи бижу за Зелял. След него е изпратен един от хората на Шакир да го проследи. Този човек след като се връща при Шакир му съобщава, че Екрем купува бижу за Зелял като зестра. Шакир казва на двама негови авери, че е разбрал кое е слабото място на Екрем, това е Зелял и изпраща да подпалят дома на баща и. Те изпълняват поръчката.
Точно по това време Фърат се разделя със Зелял, но отнякъде пристига Екрем. Той изпитва силна ревност. Започва да и държи сметка какво прави посред нощ с чужд мъж и да я дърпа за ръцете. Но Фърат явно вижда това и се връща. Ударя с юмрук Екрем и му каза да си тръгва в противен случай ще го прибере в ареста. Лично Фърат изпраща Зелял до дома и, но когато тя си влиза в къщи вижда, че домът и гори, а баща и е вътре. Тя започва да вика, при което Фърат се затичва и спасява и двамата. Откарани са в болница, но баща и е в критично състояние, а Фърат само леко обгазен.
----------------------------------------------------------
 На другата сутрин Зелял отива на свиждане на Фърат да му изкаже благодарност за това, че е спасил баща и. Той я хвана за ръката в знак на съпричастност, точно в този момент влиза неговата годеница. Зелял се извинява и си тръгва. Годеницата започва да се разправя с Фърат. Пита го, какво всъщност той е търсил късно през нощта пред дома на Зелял. Фърат и разказва, че двамата са говорили по случая с нейния мъж Халит, но годеницата не му повярва. Той напуска болницата.
---------------------------------------------------------
В болницата, пред стаята на бащата на Зелял, тя казва на Екрем, че Фърат и е съобщил за това, че видеоматериала от хотела на брат му е пристигнал в полицията. Екрем пребледня. Веднага се обади на майка си - Хатун ханъм и каза да отива в полицията и да изпревари Фърат. Да се опита да направи нещо, защото в този видеоматериал ще лъсне цялата истина.
Мама Хатун веднага се взе в ръце и бързо измисли варианта. Помоли дъщеря си да и даде някакво DVD с филм,  взе такси и пристигна в полицията малко преди Фърат. Изчака дежурния полицай за малко да се махне и влезе в кабинета на Фърат. Започна да рови по шкафовете на капитана най-нахално. Успя да намери видеоматериала в едно от чекмеджетата и го замени с предварително подготвения филм. Точно в това време влезе Фърат...

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 21:34 от БлагаВест

# 532
  • София
  • Мнения: 13 687
Да им имам и холдинга на тия! Да не могат да извадят 1 млн.долара на секундата. В холдинга на Феяз само подкупите бяха за по 1 млн. долара....
Joy Joy Joy bganio, ние за това си предпочитаме холдинг Арсланлъ пред холдинг Козаклъ

# 533
  • Мнения: 315
Добър ден и от мен в този "намусен"и ветровит съботен следобед! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ваня ,благодаря ти!ще пробвам да видя дали ще успея! smile3525

---------------------------------------------------
Доре, на теб също благодаря! smile3525  love001  love001

# 534
# 535
  • Мнения: 315
Благавест , Hug Hug Hug Hugневероятна си!
Аз снощи изгледах половината епизод , сега ще продължа с другата част ,но това не ми попречи най - старателно да прочета какво си споделила ,за да сверя дали аз съм разбрала точно!

Да ти кажа  newsm78 newsm78 newsm78не разбрах много добре какви били документите,за които Зилял говореше на Фърат. newsm78 newsm78 newsm78Тези на които беше видяла подписите на Мерием.Рускините няколко пъти бяха използвали една дума , която на мен ми е непозната! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Сега разбрах,че става въпрос за някакъв търг!! Hug Hug Hug Hug

Иначе Зилял беше толкова сладка когато предумваше Фърат да и сподели за оръжието Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesМного ми заприлича на момента от "Незабравима",когато увещаваше Харун да играят още една игра "Шах" ли беше newsm78 newsm78 или"Не се сърди човече" newsm78 newsm78 newsm78/вече съм забравила точно какво играеха/

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 16:49 от migi_megi

# 536
  • Русе
  • Мнения: 2 291
Благавест , Hug Hug Hug Hugневероятна си!
Аз снощи изгледах половината епизод , сега ще продължа с другата част ,но това не ми попречи най - старателно да прочета какво си споделила ,за да сверя дали аз съм разбрала точно!
......................................................

Иначе Зилял беше толкова сладка когато предумваше Фърат да и сподели за оръжието Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesМного ми заприлича на момента от "Незабравима",когато увещаваше Харун да играят още една игра "Шах" ли беше newsm78 newsm78 или"Не се сърди човече" newsm78 newsm78 newsm78/вече съм забравила точно какво играеха/

Табла, Меги, табла! hahaha Бързо да преговаряш Незабравима! smile3529

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 21:41 от winona

# 537
  • Мнения: 315
След като изгледах епизода,бих могла да кажа няколко думи за това , което ме е впечатлило! Hug Hug Hug Hug Hug
Баба Мерием е опасна маймуна,но синът и сякаш не се е съобразявал с нейното желание и е поддържал/ тайно от семейството си/ връзка с Козакларите.
Този мръсник ,дето запали къщата на Зилял ,без да иска направи услуга на Екрем.Иска ,неиска Зизи ще трябва да остане в конака.Дано поне баща и да се спаси , но мисля ,че ще го "премахнат",за да я доведат до пълна безпомощност/сценаристите де.... #Cussing out/ и по този начин да я застопорят в конака.
Прислужницата Ефсер/поне така я изписват рускините/да не би да има дете от Екрем.Изказването на Пирназ ме наведе на такива мисли.Била се "свила в ъгъла"и чакала да я забележат!
Мисля,че Благавест беше казала ,че Пираназ едва ли ще я я оставят жива
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78......Да ......и аз мисля ,че ще я ликвидират.Тези акули няма да позволят на една селска беднячка да ги изнудва.Нея изобщо няма кой да я защити , ще и светят маслото без дори да се замислят!
Освен това мисля ,че и на Зилял няма да и размине само с пожара и тя ще понесе още нещо ,заради дълговете на Екрем.Няма да се учудя , ако я отвлекат и нашето момче се наложи да я издирва и спасява!Не ,че вече не е герой в нейните очи , но още една заслуга няма да му навреди! Hug Heart Eyes
Зилял и Козаклъ още не знаят ,че Фърат е този който застреля Халит.Екрем ще научи този факт и ще го използва ,за да откъсне Зилял от Фърат.Това разбира се няма да се случи в близките няколко епизода , но все пак ще се случи.
И накрая да кажа няколко думи и за бъдещите влюбени гълъбчета!Фърат вече е влюбен.Това е ясно.Оправдаваше  се като ученик пред Симге,но дори не я прегърна за да я успокой.Просто си тръгна. #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
А Зизи все още изпитва само възхищение и благодарност към капитана , но  съвсем скоро  ще се досети ,че вече чувствата и са се променили.

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 22:05 от migi_megi

# 538
  • Мнения: 315
Благавест , Hug Hug Hug Hugневероятна си!
Аз снощи изгледах половината епизод , сега ще продължа с другата част ,но това не ми попречи най - старателно да прочета какво си споделила ,за да сверя дали аз съм разбрала точно!
......................................................

Иначе Зилял беше толкова сладка когато предумваше Фърат да и сподели за оръжието Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesМного ми заприлича на момента от "Незабравима",когато увещаваше Харун да играят още една игра "Шах" ли беше newsm78 newsm78 или"Не се сърди човече" newsm78 newsm78 newsm78/вече съм забравила точно какво играеха/

Табла, Меги, табла! hahaha Бързо да преговаряш Незабравима! smile3529


Срам....срам....срам..... Embarassed  Embarassed Embarassed Embarassed
Време е за преговор ,  smile3530 smile3529 tv tv tvно все се надявам Диема Фемили да се погрижи за опресняване на знанията ,като даде неизлъчените епизоди и повтори излъчените! Peace

# 539
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Emanet - 5 epizod, 2 fragman



http://vbox7.com/play:9fd9ea9b13

Общи условия

Активация на акаунт