За секса, бялото течение и отношенията

  • 7 917
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 654
Нормалната секреция не е течение, не изтича и не цапа бельото. Ако се усеща като мокро, е проблем, както и всичко, което ти създава дискомфорт. Не знам защо трябва да се примиряваме с разни неудобства, защото влизат в графа "нормално е" за лекарите. Как ще е нормално? Ако някой си е свикнал да живее с бяло течение и да носи ежедневни превръзки, зле за него. Още повече, че една жена много ясно би трябвало да си усеща тялото и да знае кога може би има проблем. Но дори тук виждам жени, които наричат цервикалната слуз "нещо като бяло течение". Какво говорим въобще. И гнусльото си има съвсем сериозно основание да не му харесва, на мен също няма да ми е приятно да ми поднесат цъфнал карамфил под носа. Може бялото й течение въобще да не е заради гинекологички проблеми, но да оставим предположенията на специалистите  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 541
Хора и N_A_N™ (щото го е гнус го отделям  Laughing), течението ми не е нормално.  Благодаря за медицинските съвети. Това с изследванията почти не го разбрах, защото повечето не съм и ги чувала даже. А и не знам дали моят лекар ще ги изпълни?!  newsm78
Има основание да не му харесва, няма и как да му харесва, ама поне в периодите на "излекувана"...

# 32
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хора и N_A_N™ (щото го е гнус го отделям  Laughing), течението ми не е нормално.  Благодаря за медицинските съвети. Това с изследванията почти не го разбрах, защото повечето не съм и ги чувала даже. А и не знам дали моят лекар ще ги изпълни?!  newsm78
Има основание да не му харесва, няма и как да му харесва, ама поне в периодите на "излекувана"...

Има да , ама ако и той не се изследва/лекува келфайда от твоите лечения  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 539
И мъжът ти да се лекува. Така само си прехвърляте един на друг.
Относно смрадликата- на мен лекар ми е казвал, че помага и да я използвам като имам някакви дискомфортни състояния или профилактично.

Въпреки, че според мен проблемът за мъжа ти е по-скоро психологичен.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Първо следва да се излекуват и двамата и после да се оправят и хоризонталните проблеми. Ако го е гнус човека, то е в правото си да откаже.  Peace Ако знам, че партньора ми има някакви патогенни флори, изобщо няма да ми е до френска и няма да се извинявам за това.

# 35
  • Мнения: 6 365
Хора и N_A_N™ (щото го е гнус го отделям  Laughing), течението ми не е нормално.  Благодаря за медицинските съвети. Това с изследванията почти не го разбрах, защото повечето не съм и ги чувала даже. А и не знам дали моят лекар ще ги изпълни?!  newsm78
Има основание да не му харесва, няма и как да му харесва, ама поне в периодите на "излекувана"...

Ще ги назначи, къде ще ходи. Някои са платени, но ако настояваш, ще ги назначи. В крайна сметка това е твоето тяло и твоето здраве- ако имаш съмнения, не може лекар на око да ти каже, абе това изследване няма да го правим.

# 36
  • Мнения: 4 841
Първо следва да се излекуват и двамата и после да се оправят и хоризонталните проблеми. Ако го е гнус човека, то е в правото си да откаже.  Peace Ако знам, че партньора ми има някакви патогенни флори, изобщо няма да ми е до френска и няма да се извинявам за това.

 Peace Абсолютно подкрепям. Чрез секретите организмът се бори в "вредители". Сополите, храчките и теченията трябва да се лекуват, а не да се поднасят на партньора.
Че и с недоумение, защо се гнуси. Ми ще се гнуси, естествено. Особено ако го е грижа за собственото му здраве.
Ако някой има интерес, да си потърси информация какви неща може да си причини човек на устната кухина и на здравето като цяло, именно от такъв вид необмислени ласки. Но тогава темата става повече за "Здравния", отколкото за "Семейни отношения".

По въпроса за семейните отношения - сексът е пълноценен и удовлетворяващ, когато и двамата партньори участват с желание и нещата се случват спонтанно и без напрежение.
Въпрос на крайно неуважение и егоизъм е, някой да настоява да получи "полагащото му се", ако то е неприятно на партньора. И всеки е в правото си да каже "НЕ" във всеки един момент.

# 37
  • Мнения: 541
В никакъв случай не настоявам, още повече ако не съм в добро здраве.Мисълта ми беше,че може никога да не му мине, дори и аз да намеря верният път.

# 38
  • Мнения: 14 654
Първо гледай да оздравееш, така че на теб да ти е комфортно, а за другото остави нещата сами да се наредят, не можеш да изискваш да ти правят разни неща насила, дори да няма здравословна причина. Не всеки е в настроение и не на всеки му е приятно, а ако добавим и погнусата, възникнала при конкретни обстоятелства, съвсем внимателно трябва да подходим към човека. Надали има двойка, която нито веднъж през годините да не е сблъсквала с инфекции, нужно е да се подходи интелигентно и с разбиране и от двете страни. Има и друго - жената развива гъбички, приемрно след раждане или дълго кърмене, когато е с намален имунитет, а неграмотният й мъж започва обвинения как тя му е изневерила.

Общи условия

Активация на акаунт