МАРТЕНЧЕТО си расте, тупка силно сърчице! - тема 2

  • 31 627
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 359
Хубаво е , нали!  Heart Eyes  

Аз да се оплача, някакво безсъние ме гони. Събуждам се към 4 часа и не мога да затворя очи повече. Пък това си е проблем, захванала съм една книжка и не мога да я оставя до към 2  ooooh! и става еднаааа , хем не ми се спи, хем очите ме болят от недоспиване.

Вчера и свекърва ми ми вдигна нервите..  Rolling Eyes Малката и тя вече трета седмица си е вкъщи и нямам търпение да дойде понеделник и да я заточа на ясла  Embarassed . А бебето рита, върти се  и пак рита. Този път много по-рано започнах да го усещам и вече са ясно доловими ритници . 

# 706
  • Мнения: 83
Аз до сега един път го усетих ,дано и при мен започне да е по-активно.
ShySun , и аз го имах тоя проблем с безсънието, но отмина и този период. Събуждах се и час-два не мога да си затворя очите, не ми се спи.А е 3 часът все пак. По едно време дори огладнявам,стана и хапна точно 1 хапка ,без знаачение какво , така се приспивах.
Интересно ми стана - коя е книжката?   Blush

# 707
  • Мнения: 24
Мамчета,казаха ми,че тук в Плевен няма "истински" специалисти по ФМ.За това се насочих към София и доктор Марков.Чета във форума,има много доволни мами.Та се чудя да записвам ли час или още да чета?

# 708
  • Мнения: 113
Аз пък съм в 15 г.с. и съм качила цели 7 кг. Но при положение че съм слаба мисля че няма проблем.

Нормално ли е да ми правят 4D в 17 г.с. В коя седмица правихте първото си 4D?

Наложи ми се и серклаж. Сега лежа денонощтно. Други мами със серклаж да има ?



Оооох и аз така,да не кажа и 8 кг.УЖАС Sad Направо се ужасявам като си помисля,че има още 5 месеца.За първата ми бременност качих само 12кг(но драйфах всеки ден  Grinning).Вече съм 16 г.с.,а още не съм го усетила хубаво бебето (от време на време имам някакви усещания,но не съм сигурна ТО ли е или стомаха) и леко почнах да се притеснявам  Confused

# 709
  • Мнения: 1 000
Мамчета,казаха ми,че тук в Плевен няма "истински" специалисти по ФМ.За това се насочих към София и доктор Марков.Чета във форума,има много доволни мами.Та се чудя да записвам ли час или още да чета?

Записвай, записвай  Simple Smile Там часовете те записват много напред, не знам в коя седмица си, но е важно да не изпуснеш периода. Той е добър лекар, не се притеснявай   bouquet

И аз проблеми със съня имам, вечер ми се доспива много, а като легна - няма заспиване. И сутрин съответно едвам ставам  Tired А тази сутрин като бонус - с хрема и болки в гърлото, захващам се с чайове, гаргари и лимони и дано се размина с това.

# 710
  • Мнения: 131
Mамчета,усещам в коремчето едно потреперване,понякога побутване,а се и случвало да усещам сякаш нещо докосва коремчето ми отвътре под пъпа.Дали е бебчо или си въобразявам?В края на 15 седмица съм.
От моя гинеколог нещо не съм доволна.Имах отлепване на сакчето в 11 седмица и след 6 дни ми казва,че няма нищо,всичко било наред.Очаквах да ме гледат по често да видят дали Шошито е добре,ама не.Даже като ходих онзи ден за болничен,ми вика да го подсетя на консултацията да го видел.И това е в частна клиника.Много се ядосах.Ако иска пари,да си каже директно,какво ми овърта.Обмислям да се запиша на още една консултация,обаче на частно.Всички ми казват,че се побърквам,ама какво да направя.Просто искам да знам,че малкото ми съкровище е добре.Толкова се наплаших с това отлепване,че буквално ходя  до тоалетна на  15 мин. да се проверявам


Добро утро , момичета  Simple Smile Иглика, доколкото знам можеш да си вземеш ново направление за ЖК от личния и да се прехвърлиш при някой друг, не прави компромиси, ако не си доволна. Относно отлепянето, карай я по-спокойно и не мисли за това, казвам ти го от опит, притеснението само вреди.
Относно килограмите аз съм качила 4 килограма от началото, но напоследък доста похапвам и ме е страх какво ще излезне накрая  Grinning

# 711
  • Мнения: 54
Добро утро от една недоспала мама  #Cussing out

Иглика, 50 дни напред записах час за Марков, така че обаждай се с време, доста се чака. За Плевен и специалистите ви само хубави неща съм слушала, но все пак за ФМ не знам, не мога да те посъветвам.
Елица 1982, през първата бременност и аз качих точно 12, теглих се преди да сляза към родилна зала, че скучаех  Grinning Grinning Но много се съобразявах, само плод, зеленчук, месо, сурови ядки и сушени плодове. Само един месец се "изпуснах" и лепнах 4 кг. Сега обачеееееееееееее, на нищо не прощавам  Mr. Green и оп 4-5 кг отгоре. Днес няма да се тегля, за да не си развалям насторението  Twisted Evil
ShySun, дано скоро се разделите с безсънието, май доста бременни ги мъчи  Sad И аз снощи три часа сън, но поради кривотии на госпожицата. Избиват долу два кучешки зъба и е адски неспокойна. Но надявам се да е от това, а не да съм я заразила с моите хремави екстри  Praynig.
Това от мен момичета, отивам да  wash 1ironing НА вас хубав съботен ден   bouquet

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 039
Аз пък съм в 15 г.с. и съм качила цели 7 кг. Но при положение че съм слаба мисля че няма проблем.

Нормално ли е да ми правят 4D в 17 г.с. В коя седмица правихте първото си 4D?

Наложи ми се и серклаж. Сега лежа денонощтно. Други мами със серклаж да има ?



Оооох и аз така,да не кажа и 8 кг.УЖАС Sad Направо се ужасявам като си помисля,че има още 5 месеца.За първата ми бременност качих само 12кг(но драйфах всеки ден  Grinning).Вече съм 16 г.с.,а още не съм го усетила хубаво бебето (от време на време имам някакви усещания,но не съм сигурна ТО ли е или стомаха) и леко почнах да се притеснявам  Confused
Добър ден, момичета !
Аз до този момент (16+ сед.) съм с 3-4 килограма нагоре. Въпреки това акушерката ми каза, че трябвало да редуцирам количествата храна, които поемам, защото голямото пълнеене било в последните месеци.   Sick
Относно 4 Д-то мисля е нормално да се прави между 18-22 седмица. Но за това не съм сигурна, просто някакъв спомен от четенето на какви ли не тематики относно бременността. Мен в 20-та седмица ще ме гледат на 4 Д, пък аз вече нямам търпение. Simple Smile
Иначе безсъние и мен ме мъчи. Омръзна ми да се будя около 4ч. сутринта и след това отново да се опитвам да заспя. Crazy

# 713
  • Мнения: 13
Simple Smile Привет от още една мартенска мама Simple Smile

# 714
  • Мнения: 1 359
Ini` един весел роман , то си е поредица, затова  вече седмица ми липсва сън..  ooooh!  Чарли Дейвидсън се казва поредицата на Даринда Джоунс, не знам обаче дали е преведена на български  newsm78    Страшни лафчета , чак се хиля на глас понякога  Grinning

# 715
  • Мнения: 184
Здравейте мамчета, как сте днес в изборният ден? Аз съм ОК, даже вчера така си вдигнах настроението и самочувствието, само от едни снимки, вчера ми беше първата бременна фотосесия, на която едва се навих, но не съжалявам, защото така се чуствах като грозното патенце , но след сесията като красивия лебед Simple Smile Качвам две седмици да ме видите, с новият цвят на косата ми, от блондинка станах брюнетка!!! Хубав неделен ден!!!


Последна редакция: нд, 05 окт 2014, 12:27 от Butterfly<3

# 716
  • Мнения: 6 833
Butterfly, браво за сесията! И аз се замислям, но ако правя ще е може би около празниците на коледна тематика, пък и коремчето да е по-голямо.  Peace
Снимките, обаче не се виждат.

# 717
  • Мнения: 184
Butterfly, браво за сесията! И аз се замислям, но ако правя ще е може би около празниците на коледна тематика, пък и коремчето да е по-голямо.  Peace
Снимките, обаче не се виждат.

Благодаря! Мисля че трябва да натиснеш покажи скритите изображения, или аз нещо не съм ги качила както трябва, защото сърфирам от телефона! Аз също искам да се снимам с голямото коремче, ще направим и коледна фотосесия!

# 718
  • Мнения: 6 833
Не са скрити изображенията, пробвай пак да ги качиш  Peace

# 719
  • Мнения: 184
Не са скрити изображенията, пробвай пак да ги качиш  Peace
Извинявай, но как се качват, между img и img, какво трябва да вкарам, какъв линк, понеже снимките са от фейсбук,на мен ми излизат, Незнам защо само аз ги виждам!

Общи условия

Активация на акаунт