"Прилив и отлив" - MedCezir с нов сезон поема в 100-тна юбилейна тема :)

  • 20 287
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 27 735
Часовата разлика е 6 часа, церемонията започва в 17:15ч., демек в 11 и нещо наше време ooooh! ooooh! ooooh! Аз няма да го гледам... на обучение съм Sick Sick Sick

Ми то Ани и Рени няма да могат,дано Ивка е на линия,че иначе корейският ми е много слаб  Wink Wink Wink

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ивето е много добра с източните езици Crazy Crazy Crazy

Кво, кво?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Кво ще излъчват и кога, и къде, и Чачо ли ще е там?   Thinking

# 721
  • Мнения: 25 350
Часовата разлика е 6 часа, церемонията започва в 17:15ч., демек в 11 и нещо наше време ooooh! ooooh! ooooh! Аз няма да го гледам... на обучение съм Sick Sick Sick

Ми то Ани и Рени няма да могат,дано Ивка е на линия,че иначе корейският ми е много слаб  Wink Wink Wink

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ивето е много добра с източните езици Crazy Crazy Crazy

Кво, кво?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Кво ще излъчват и кога, и къде, и Чачо ли ще е там?   Thinking

Не, само Брадатко и Едже ще са там.  Naughty Naughty Naughty

Трейлър на 2-ри сезон на КСШ  Shocked Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Скрит текст:

# 722
  • Мнения: 25 350
Така, тази снимка е от края на 1-ви сезон, когато Диляра, Дениз и още 2 момичета бяха при Серенай и Чачо на сета.  Peace Това го разбрах сега.  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 25 350
единият от Ямановците в Т  hahaha hahaha hahaha е сложил това. Пише, че бил на носталгична вълна  Joy Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 27 735
единият от Ямановците в Т  hahaha hahaha hahaha е сложил това. Пише, че бил на носталгична вълна  Joy Joy Joy Joy


Това е нашия Яман  Party Party Party Party

# 725
  • Мнения: 27 735

На мен ми е чок татлЪ,  Crazy Crazy  ама да не му виждам ушаците  Mr. Green Mr. Green

# 726
# 727
# 728
# 729
  • Мнения: 25 350
Чачко е минал през сватбата на път за летището  hahaha hahaha hahaha http://instagram.com/p/sc7ddWSKu2/

# 730
# 731
# 732
  • Мнения: 27 735
Чачко е минал през сватбата на път за летището  hahaha hahaha hahaha http://instagram.com/p/sc7ddWSKu2/



Ейййй, че са готини всички  Party Party Party Party Party Party
Чачи най-
  Crazy Crazy Crazy

# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт