Знаци преди смъртта

  • 20 793
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Моят дядо който почина наскоро 9 дни стават днес откакто не е сред нас ни подготви всички за смъртта си.Беше очаквана.Краят му дойде аз знаех че ще дойде ден в който ще се разделим временно с него.Бях му написала книжка озаглавена На раздяла и я сложих при него Завинаги както и снимки на всички негови близки.Но докато беше жив 2 седмици преди да почине говорих с него и му дадох една мъничка иконка с Божията майка и Исус Христос казах му да има вяра че всичко ще се оправи.Той си я сложи под възглавницата.После се разходих из улиците на селото и те ме изведоха до църквата.Това го тълкувам като знак че сега е на по-добро място без болка и мъка и където е светлината!

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кое тълкуваш като знак? Улиците на селото?

# 2
  • UK
  • Мнения: 5 999
Съжалявам за загубата ти ...


Но и аз не виждам и помен от знак
Thinking

# 3
  • Мнения: 27
И аз не разбрах, какъв знак на смъртта е изтъкнала! Извинете, някой може ли да ми напише, как да отворя нова тема за форум, какво да натисна!

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....Извинете, някой може ли да ми напише, как да отворя нова тема за форум, какво да натисна!
Първо трябва да си член на групата, където искаш да пуснеш тема и после натискаш бутон нова тема.

# 5
  • Мнения: 360
   Не мисля, че трябва да знаем точно кога ще умрем. Да предвиждаме и да очакваме - да. Страхът би бил неописуем. Казват, че ако чуеш кукумявка на къщата ти да издава звуци-това било знак, че някой в нея ще умре...Ами добре де, горкото животно просто е кацнало на къщата и общува със своите си...и ние хоп-веднага това било знак. Не мисля!
    Преди да почине баща ми, въпреки че и неговата смърт беше очаквана всеки момент, сънувах едно старо и огромно дърво, цялото красиво с цветове и зелени листа. Картината беше топла и приятна. Усещах сигурност и живот навсякъде. След това баща ми почина. Преди да умре, ми каза - не страдайте и не плачете за мен, защото душата е енергия и отива при БОГ или първоизточника на живота, откъдето е била пратена да се роди и живее. Казах му, че много го обичам и още го обичам, както и винаги ще го обичам!!! Сълзите, които проливаме са от собствената ни мъка и страх, как ще се оправим без този човек, който си е отишъл и на когото сме разчитали. Тази божествена частица- душата е във всеки от нас! Така сме свързани всички с БОГ и помежду си...за тези твърдения нямам 100% гаранция, че са така.
    За знак преди смъртта, бих могла да напиша следното...когато видя богомолка и научавам, че някой е починал. Случи се на няколко пъти и вече се моля да не видя богомолка!

# 6
  • Мнения: 85
Преди да почине дядо ми сънувах че иска най-красивите ни снимки на всички негови близки и ги бях направила.Сложих ги при него след като почина.....Обичам дядо си много.Утре той има рожден ден и
съм поръчала торта с негова снимка.Макар че не е сред нас ние близките му ще отбележим 84-ият му рожден ден.Той почина месец преди да навърши 84.Казваше че няма да изкара до рожденният си ден....................Така и стана почина на 21 август 2014г.
 Cry

# 7
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Аз не знам дали е знак, но...

Първо преди баба да почине, аз вадих снимки във фотото. Нали помните, как беше с лентовите фотоапарати, избираш си кои снимки от лентата да ти се извадят, стигнах до тази на баба и си помислих "А бе я да си я извадя да я имам, не се знае още колко и е писано да бъде с нас". Еми скоро след това, не помня точно колко, може и няколко месеца да са били тя почина.
Чичо ми като почина ( с него бяхме много близки) около 3 седмици преди това му звъннах, мислейки си преди това "Хубаво е да се чуваме по-често, човек не знае какво го чака".
И сега накрая, мама като почина, все ми се прокрадваха подобни мисли в главата, а се опитвах да си ги избивам от ума, не исках така да се каже да предизвиквам съдбата, но просто за части от секундата ми минаваха тези мисли. Последната, която така помня беше сигурно няколко дни преди тя да почине, мина ми през ума "Ще и отида на гости, трябва да си направим повече снимки заедно, че ако се случи нещо с нея не знам как ще си го простя, ако нямаме снимки заедно" или нещо от този род. Не съм сигурна точно какво, опитвах се, както казах, да ги прогоня от ума си.
И си говорехме с нея, как трябва да си отида вкъщи, мислихме го как да го направим и уж оставихме за вторника да пътувам, пък после за петък... накрая във вторник сутринта татко ми се обади на мъжа ми да ми съобщи ужасяващата вест....

Тези ми подобия на предчувствия ме плашат до болка, не знам дали са предчувствия или друго, но ме плашат страшно  много!

# 8
  • Мнения: 360
Бях в един голям магазин и изведнъж ми прилошава и си казвам, че нещо се случва с баща ми-нещо ужасно...до такава степен се разтреперих, че едвам ме успокоиха...прилоша ми до смърт...в последствие се разбра, че е със страшна диагноза и след време почина. Мисля, че се казва емпатия- когато усещаш другите хора...не се притеснявай-не си предизвикала съдбата, а просто си усетила нещата.

Общи условия

Активация на акаунт