Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 283

  • 39 728
  • 722
  •   1
Отговори
# 405
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142




Милка и аз да съм като теб. Едно затишие, като пред буря....

# 406
  • Мнения: 23 286



Хелоуууу, "заспиващите"   Two Hearts

Я, нещо за повишаване на настроението !

Имам и друго предложение ... ама ще ви го пусна след като ми благодарите най-учтиво за  това!

 Joy Joy Joy

# 407
  • Мнения: 20 905


Марта_49, благодаря за клипчето.

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


Марта - благодаря;
Хармония - това е нова снимка, благодаря. Седналият мъж, в профил, е режисьорът Ахмет Катъксъз.

Последна редакция: вт, 02 сеп 2014, 17:19 от mariana51

# 409
  • Мнения: 23 286
Хармония  Two Hearts  Веднага продължавам ... като един сУщи  дисководещ да ви пускам  хубави и най-важното позитивно зареждащи клипчета ...    newsm03

Аз пък ти благодаря за снимката  Two Hearts




За всички, които чакат с вълнение продължението на историята „Kara Para Aşk”

Лично аз, понеже съм любител и на крими историите пък  чакам и с огромно нетърпение комисар Демир ...Йомер Демир  newsm03

# 410
  • Мнения: 20 905

Много сполучливи и качествени снимки на Енгин.

# 411
  • Мнения: 23 286


Един прекрасен колаж на Свети  Two Hearts

Нали ще "ходим" пак до Рим ... за опресняване на италианския ...  newsm03

# 412
  • Мнения: 20 905

Търпеливо изслушва Йомер. Simple Smile

# 413
  • Мнения: 1 026
Здравейте момичета! Simple Smile

Днес е по-спокойно откъм новини,  оставили са ни да се съвземем от вчерашните
трейлъри и подсказки. Joy Joy Joy

Хармония Hug  мерси за снимката!    bouquet

Марта Hug  благодаря за клиповете, и мен ме разсъниха  в това мрачно време.    bouquet

# 414
  • Мнения: 23 286





Просто съм влюбена в тези красиво направени колажи, затова ви ги припомням.

Пък и Свети е една от нас  Two Hearts Трябва да ценим и уважаваме труда на всеки, който дава по нещо от себе си ... за да зарадва по някакъв начин останалите. Най-малкото е да му благодарим ... 




Елинор  Two Hearts  ами ще продължа, че времето е наистина едно такова спокойничко  и дори приспивно. Снощи до късна доба чакахме изненади ... ама най-голямата ще е утре ...  newsm03

# 415
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


Това е реклама на нашия сериал - билборд - за арабските фенове. В туитър пишат на АТВ, на г-н Али Адемир, как рекламират...

# 416
  • Мнения: 1 026



Аз хубаво си гледам клипове, но ще ви оставя, че имам нещо да свърша. ooooh!

До после. Simple Smile

# 417
  • Мнения: 3 241
barisea, благодаря за превода на интервюто. Липсват ми изяви от страна на Енгин, както знаете, и се радвам, когато наруши мълчанието. А то мълчанието всъщност било част от усещането му за свобода, заедно със самотата.

За мен гмуркането е усещане за свобода. Някои обичат да гледат рибите, други обичат дълбочините. Аз обичам усещането за меланхолия и за допира на водата. Там не можеш да говориш и си абсолютно сам. Не мислиш за нищо... вид медитация.

# 418
  • Мнения: 23 286




Това е реклама на нашия сериал - билборд - за арабските фенове. В туитър пишат на АТВ, на г-н Али Адемир, как рекламират...

Хубава реклама за сериала !  Да идва утре и да започва, че да има какво да коментираме ...  newsm03

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


Трите сестри на погребението....

Общи условия

Активация на акаунт