Outlander

  • 83 933
  • 766
  •   1
Отговори
# 435
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Не знаех, че е издала и 8-мата  Grinning

# 436
  • Варна
  • Мнения: 2 942
3, 4 и 5 бяха по 1000 и кусур страници и обхващаха само година две всяка, така може да си избълва и 10 още докато ги гътне  Joy

# 437
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мале, хич няма и да ги почвам тия книги  Joy то голямо протакане, голямо  нещо  Joy

# 438
  • Мнения: 626
Толкоз дързост и толкоз красота... ни пространството, ни времето мож' побере  Crazy Joy

# 439
  • Варна
  • Мнения: 2 942
В интерес на истина поне пише добре жената, приятни са. Снощи пак почнах 6та, след като свърших една шотландска книжка, която беше просто  Sick Та сега може да описва 20 страници как си легнали да спят в сламата ама поне добре написано  Mr. Green Ще видим кога ще ми писне пак.
Прави ми впечатление как Клеър в един момент тотално започва да разчита за всичко на Джейми, тоя човек не е истина какъв товар носи просто!
Скрит текст:
Жена, щерка, зет, внук, Фъргъг и жена, заселници, данъци, кралски части, бунтовници, индианци.. Все до него опират. А Клеър лекува наляво надясно и това е

# 440
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
малко прекрасни снимки от новия сезон, особено на Джейми  Heart Eyes





и статията :

http://www.ew.com/article/2015/07/03/first-look-claire-and-jamie … utlander-season-2

и роклята на Клеър отблизо

Последна редакция: сб, 04 юли 2015, 19:22 от Mrs.Turner / Samberg

# 441
  • Мнения: X
Ооо, много послушна прическа.  Crossing Arms Нали няма да е толкова сресан цял сезон?  Laughing

Благодаря за хубавите снимки,  Samberg  Grinning

# 442
  • Мнения: 40
И аз благодаря за снимките Simple Smile Джейми е прекрасен, обаче едва ли ще е така прилежен цял сезон.

Роклята на Клеър е просто невероятно красива!

# 443
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
е едва ли, това може да е заради някой прием  Joy

# 444
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз го гледам от няколко дни и се чудя, защо изглежда толкова рус? Явно от светлината.
На мен ми е интересно как ще я напъхат втора книга в един сезон. Но пък като гледам Троновете, до едно време се справяха

# 445
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ей ги двамцата хубавци на Комик Кон



тук има и видео

http://www.ew.com/article/2015/07/10/outlander-season-2-cast-preview-comic-con

# 446
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Катрина като начална учителка, Сам по-бива. Чакам да обявят новия каст, ама нищо не се чува

# 447
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ето още една снимчица

# 448
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и малко смях от сета

http://www.ew.com/article/2015/07/11/outlander-blooper-reel

# 449
  • София
  • Мнения: 37 347
Току-що изгледах сезона.
Уф, много ми хареса как завърши. Simple Smile Пък и Клеър бременна, като в приказка. Сега да видим как ще се пробват да променят историята във Франция. Джейми си се възстанови напълно, щом пак я нарече Сасенак, значи всичко е наред.  bowuu
Но последните две серии (не знаех нищичко) бяха брутално жестоки, едвам едвам с кански сили ги изгледах.  Sick Това беше по-гадно и от сцените с Рамзи в Игра на тронове. Пфффф

Общи условия

Активация на акаунт