Outlander

  • 83 933
  • 766
  •   1
Отговори
# 480
# 481
  • Мнения: 24 462
Симпатична е. Дочетох статията. Разбрах.  Mr. Green

# 482
  • Мнения: 95
До всички които се интересуват - съществува много активна рускоговоряща група поклонници на Outlander Там почти ежедневно се публикуват новости снимки идр за сериала и актьорите Също така има на рус ез книгите до пети том,а руските момичета са толкова ентусиазирани че превеждат и 6том глава по глава и от 124 гл вече има 86 преведени саитът е vk.com/outlandervk

# 483
  • Варна
  • Мнения: 2 477
Къде е това? Може ли линк, моля.

# 484
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ето малко снимки от инстаграма на Сам







# 485
# 486
  • Мнения: 95
Dahlia, https://vk.com/outlandervk   и за 6т https://vk.com/club58520931 там кликнете в прозорец links и намерете перевод книг диана габалдон ,но несъм сигурна дали не трябва да станете член на групата което нее никакъв проблем,аз лично го препоръчвам има много интересни неща, преведени интервюта, снимки от дизаинера на костюмите Тери Дресбах и тн,на първия саит са основно новостите и може дасе чете и без членство доколкото знам

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 19:14 от siveto14

# 487
  • Мнения: 3 365
Трейлър на новия сезон, премиера на 9 април, малко остана  Heart Eyes

http://stylenews.peoplestylewatch.com/2016/02/11/exclusive-outla … er-and-red-dress/

# 488
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Като гледам трейлърите, много добре им се получават нещата! Поне във втора книга има повече действие.
Някой прочете ли всичките 8 книги Аз съм в началото на 7ма или поскоро стигнах до 7ма. Нямам планове да я започвам скоро

# 489
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Аз съм още на 2  hahaha смятам каот изгледам втория сезон и да прочета тогава 2 и 3

# 490
  • София
  • Мнения: 751
И аз съм на 2 книга. На панаира на книгата говорих с представител на издателството, който обясни ,че няма много шанс да пуснат превод на 2-ра книга. Искали им пари колкото за немския пазар, а те не могат да им ги осигурят впредвид малкия български пазар. Ако се преодолее финансовият въпрос и се намали сумата, ще почнат. Самата Даяна сигурно е в заблуда, защото при срещата ни каза ,че българският издател се бави цяла вечност. Явно, посредниците са твърди и непоклатими в исканията си.

Та ще четем на чужди езици и темпото ще е по-бавно. Покрай тези книги открих красотота на английския изказ и как Даяна майсторски си служи с него. Много съм впечатлена. Наложи ми си да направя пауза и ще възобновя четенето за да съм прочела книгата преди да излезе филмът. Купила съм всички  8,че и 4 от Джон Лорд Грей историите, голямо четене предстои.

# 491
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Аз на английски ги чета, много ми харесваше шотландския английски

# 492
  • Мнения: 95
А Диана е започнала да пише  и 9 част и тук таме е публикувала някои откъси

# 493
  • Мнения: 95
Книгите за Джон Греи също ги има на руски в нета Препоръчвам специално Шотландскии узник,не знам ориг заглавие букв превод от рус ез е Шотландски затворник и разказва приключенията на Джеими докато е заточен в едно имение Има и една новела  - Лист на ветру - разказва за бащата на Роджер,тои също се оказва пътешественник и Роджер успявя да се срещне с него в 18в и да го върне обратно в 20в

# 494
  • Мнения: X
Преди време гледах няколко серии по Ей Екс Ен. Филмът е увлекателен, динамичен, с драматични  обрати, привлекателни артисти... Някой знае ли дали ще излъчат нови серии по някой бълг. ТВ канал?
Простете за въпроса, но не съм чела предните постове в темата!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт