Outlander

  • 83 933
  • 766
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 216
Само посвещенията ли четеш? Twisted Evil

# 226
  • London
  • Мнения: 612
  Не знам кои са точно "посвещенията", но започвам да съжалявам, че чета.
Стилът на писане е много приятен, богат и хумористичен....до преди сватбата.
Всичко после е едно безкрайно ....в храстите. Четох, четох и то все около това се върти всичко.
Дано поне в сериите да се отклонят. Инъче ще имаме безкрайни сцени, в които двамата се изясняват или се ....

# 227
  • London
  • Мнения: 612
Не мога да довърша книгата. Стана ми скучна.

# 228
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Не мога да довърша книгата. Стана ми скучна.
И аз се разделих с нея след сватбата.  Stop

# 229
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Изпуснали сте , че сте оставили книгата, да вярно много интимности с подробности има, но историята е страхотна, а и като знам какво следва в новите епизоди  Shocked Confused Преди сериала не бях чувала за книгите, но след два епизода се реших и прочетох първата, почнах и втората , но в началото ме издразни нещо и засега съм я захвърлила. Нямам търпение обаче за сериала. Просто героите са ги избрали перфектно, а Джейми  Heart Eyes Blush

# 230
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Избран е актьорът за ролята на Роджър Уейкфийлд/Макензи (детето, което отглежда пастор Уейкфийлд), той ще се появи в началото на 2 сезон



Бива, можеше и по-секси да го изберат, но ще видим как ще изглежда на екран

ооо да с две ръце  Blush Embarassed Wink

# 231
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Не бил избран ама карай,  оплакнах око с тоз младеж. Не са избрали още Бри и Роджър

# 232
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
ееееее  Sad аз се учудих, че от сега за 2-ри сезон избират, при положение, че май не се знае кой ще играе Джени и съпруга й

# 233
  • Варна
  • Мнения: 2 942
За мъжа на Джени май имаше избран,  не съм сигурна. Мернах нещо русоляво: )

# 234
  • Мнения: 6 459
Outlander stars take our Scottish culture quiz -- On the Set:

# 235
  • Мнения: 6 459
https://twitter.com/accesshollywood/status/553007684262170624
Oh, hello there @Outlander_Starz's @SamHeughan and @caitrionambalfe! Looking good at the #PCAs #PCAs2015 #Outlander


https://twitter.com/Outlander_Starz/status/553024719167815680
What an honor! #Outlander is @PeoplesChoice Awards Favorite Cable Sci-fi/Fantasy TV Show. Thank ye to all who voted!

# 236
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Сам изглежда безумно зле в тоя костюм, нямам думи за сакото, потрес някъв  ooooh!
Кат е добре ама нещо сякаш качила в лице
Още се чудя как са отмъкнали наградата под носа на Троновете и Живите мъртви Heart Eyes

# 237
  • Мнения: 6
  Не знам кои са точно "посвещенията", но започвам да съжалявам, че чета.
Стилът на писане е много приятен, богат и хумористичен....до преди сватбата.
Всичко после е едно безкрайно ....в храстите. Четох, четох и то все около това се върти всичко.
Дано поне в сериите да се отклонят. Инъче ще имаме безкрайни сцени, в които двамата се изясняват или се ....

Странно Rolling Eyes, защо ви притесняват секс сцените, самата авторка доста пъти е казвала, че тази история освен всичко друго е за брака, като част от живота на мъжа и жената. Предполагам че всички прясно женени правят сравнително често секс, особено в стуация като тази, в която за 1ви път са имали някакви интимни отношения след като са се оженили. Секса е част от живота, не виждам защо да не присъства, дори не е чак толкова много.  Grinning
На мен ми харесват книгите, вече съм на 5тата. Харесва ми, че всичко е доста различно във всяка книга, малко неочаквано накъде ще ги отведат нещата. Бях толкова впечатлена и вманиячена по 1вата книга особено след момента със сватбата, че нямах търпението да я прочета, за да разбера какво става. Без да издавам важни моменти, мисля че това което се случва нататък в тази книга е най-ужасното нещо което съм чела в книга. От емоционална гледна точка, някак си, героите ми станаха адски близки, благодарение на начина на писане на авторката, заобичах всеки герой. Не мисля като  доста от почитателите, че тези сцени за които говоря не трябва да присъстват в книгата и в сериала, защото са прекалено брутални, самия факт, че докато ги четях ми докараха доста силна емоция е достатъчен за да мисля, че са си на мястото. Някак си отношението ми към героите стана още по силно
 Колкото до Клеър и Джейми на мен ми харесват отношенията им, очарователни са колко много се обичат и желаят през цялото време. Но това което ме привлече в поредицата е свързано с цялата атмосфера на книгата и сериала, а и обожавам Шотландия и всичко свързано с нея. Харесва ми баланса между всички елементи в книгата. Нататък става доста интересно, като се замисля не е имало момент в който историята да ми стане скучна.
А сериала и актьорите, са просто жестоки, страхотно попадение за всеки един герой, атмосферата всичко. Като изключим Джейми и Клеър, Дугъл ми е един от любимите персонажи, както и Мърто( ако се пише така на български) Рупърт и Ангъс също. Въобще всички са жестоки, не мисля че има някой който да ме дразни, което рядко се случва.

# 238
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Изпуснали сте , че сте оставили книгата, да вярно много интимности с подробности има, но историята е страхотна, а и като знам какво следва в новите епизоди  Shocked Confused Преди сериала не бях чувала за книгите, но след два епизода се реших и прочетох първата, почнах и втората , но в началото ме издразни нещо и засега съм я захвърлила. Нямам търпение обаче за сериала. Просто героите са ги избрали перфектно, а Джейми  Heart Eyes Blush
Книгата наистина е страхотно - остават ми само няколко страницички и ми е много тегаво, защото само първата я има на български  Sad
А за сериала докато го чакам, преповтарям старите епизоди Hug

# 239
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Аз на английски ги чета на лаптопа. Зор си е, че са написани в шотланска реч и ми трябваше доста време докато свикна  Laughing При мен проблемът е, че не обичам да чета на компютър, лаптоп и затова съм ги зарязала , за сега. Но пусто любопитство прочетох в уикипедия за какво става въпрос във всяка една книга  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт