Outlander

  • 83 933
  • 766
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 24 462
И аз прочетох в Уикипедия накратко за какво става въпрос.
Август месец ли се очаква да започне 2-ри сезон или се лъжа?

# 241
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Сега април ще е подължението на първи. За втори нямам идея.

# 242
  • Мнения: 24 462
Мерси. Някъде четох, че втори ще започне август затова исках да разбера дали е вярно, ако има някой по-добре запознат да сподели.  Peace

# 243
  • Мнения: 6
Мерси. Някъде четох, че втори ще започне август затова исках да разбера дали е вярно, ако има някой по-добре запознат да сподели.  Peace
да, има сайт , чиято цел е да публикува всякаква информация от такъв характер IMDB
ето http://www.imdb.com/title/tt3006802/?ref_=ttep_ep_tt

Аз на английски ги чета на лаптопа. Зор си е, че са написани в шотланска реч и ми трябваше доста време докато свикна  Laughing При мен проблемът е, че не обичам да чета на компютър, лаптоп и затова съм ги зарязала , за сега. Но пусто любопитство прочетох в уикипедия за какво става въпрос във всяка една книга  Embarassed
Aз затова ползвам аудиокниги.Жената която ги чете се справя перфектно, попадала съм на доста кофти озвучени, може би е думата, книги, но тази жена е адски добра, прави акцентите на всички герои, променя си гласа, за всеки герой , така че да ги разпознаваш (понякога даже й се възхищавам Grinning ) и да не се дразниш, че жена имитира мъжки глас.  Wink

# 244
  • Мнения: 24 462
Да, аз също ползвам IMBD. Благодаря все пак. Peace

# 245
  • Мнения: 6 459
В очакване на новите епизоди -



Ммм, да Laughing !

# 246
# 247
  • Мнения: 6 459
Неизбежно е Whistling -

# 248
  • Мнения: 24 462
Ох, че хубави ръце.  Whistling

# 249
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Охххх  Heart Eyes Heart Eyes Blush Embarassed

# 250
  • Мнения: 6 459
Хм, явно не гледам където трябва - признавам си, снимката ме изкуши да погледна внимателно под килта Crazy , колкото и лошо да говори това за мен Laughing . А 4 април е тоооолкова далече...

# 251
  • Мнения: 24 462
Добре де, като ще си признаваме. И аз погледнах под килта. Mr. Green

# 252
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
 Embarassed

Скрит текст:
и аз

# 253
# 254
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Ауу  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт