Outlander

  • 83 931
  • 766
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 363
На мен ми се струва, че 13 епизод беше измислица целият почти. Ще проверя в книгата. Точно шотландските отряди (не знам как е преведено в книгата) го хванаха и предадоха, нямам никакъв спомен за Хорокс. Беше го издал бащата на Раби Мактаб

Да, различава се от книгата и аз това забелязах. В романа акушерка помага на Джени да роди, а Иън и Джейми са там, когато се появява бебето. И след това точно Стражата (така пише) са хванали Джейми, а Иън са оставили и той се връща и съобщава какво е станало. Има и разминаване в разговора за това, че Клеър не може да има деца, но сякаш в сериала повече ми хареса как е представено. Но си беше хубаво направен епизода, ама сега ми се е свило сърцето за следващите няколко епизода и събитията в тях Sad

# 376
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
На мен ми се струва, че 13 епизод беше измислица целият почти. Ще проверя в книгата. Точно шотландските отряди (не знам как е преведено в книгата) го хванаха и предадоха, нямам никакъв спомен за Хорокс. Беше го издал бащата на Раби Мактаб

Да, това беше пълна измислица, направено е , за да има повече екшън и да пропуснат още секс сцени из фермата

За следващите аз ги виждам така

Скрит текст:
14- Клеър организира спасението на Джейни
15-спасяват го вече и са на път към манастира и спомени има тук
16- малко в манастира и после във Франция и свършва.

# 377
  • Мнения: 3 363
Да, това беше пълна измислица, направено е , за да има повече екшън и да пропуснат още секс сцени из фермата

За следващите аз ги виждам така

Скрит текст:
14- Клеър организира спасението на Джейни
15-спасяват го вече и са на път към манастира и спомени има тук
16- малко в манастира и после във Франция и свършва.

Аз нямам нищо против секс сцените, сякаш последните епизоди не бяха толкова горещи като първите след сватбата  Embarassed

Не искам да свърша този сезон, а докато дойде другия има сума ти време   Cry

Да взема да си организирам една екскурзия през лятото до някой район дето снимат сериала, само да го науча къде е  Thinking Къде може да се намери такава информация? Мога да се кандидатирам за статистка, да държа полата на Джейми  Heart Eyes

# 378
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
 hahaha hahaha

# 379
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Е, колко време да има, пак почва август както миналата година. Паузата посредата на сезона е по-голяма.
Манастирът нали щял да бъде Шотландски, после явно ще отплават и ще свърши

# 380
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
Тъкмо предостатъчно време да прочета втората книга  Laughing

# 381
  • Мнения: 24 462
Мога да се кандидатирам за статистка, да държа полата на Джейми  Heart Eyes
Joy  Mr. Green

# 382
  • Мнения: 6 459
Да взема да си организирам една екскурзия през лятото до някой район дето снимат сериала, само да го науча къде е  Thinking Къде може да се намери такава информация? Мога да се кандидатирам за статистка, да държа полата на Джейми  Heart Eyes
Joy
И вероятно постоянно ще се спъваш и падаш, за да я смъкваш.
Аз мога да поема грима по тялото Flutter . Ще избера възможно най-нюню четчицата.

# 383
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
Аз искам да го сресвам и мажа с лосион  Flutter

# 384
  • Мнения: 24 462
 Joy
Не мога вече. То за мен нищо не остана.  Joy

# 385
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
Кой както се уреди  Whistling , може да му правиш масаж на краката  Mr. Green

# 386
  • Мнения: 24 462
А, не.  Naughty
Вие обрахте най-хубавото, не се опитвайте да ми пробутвате огризки, искам всичко.  Mr. Green
Като се замисля може да се преквалифицирам в масажистка, но само краката не ме устройват...рамената, гръбчето ..... друго нещо е.  Mr. Green

# 387
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
 Joy

# 388
  • Мнения: 24 462
Ко? Така е.  Crossing Arms Joy

# 389
  • Мнения: 6 459
Изгледах последния излязъл епизод. Няма какво да коментирам. Ще украся:

(цъкабъл)

Общи условия

Активация на акаунт