Как да постъпя?

  • 3 230
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте,имам малък проблем.Синът ми който е на 8 ми поиска някакви си слушалки марка Beats by Dre и му ги купих.Бяха около двеста лева.Сега ми поиска Samsung Galaxy S5 и нямам против да му го купя,но си има iPhone 5c и се чудя дали да му купя. Дайте съвети какво да правя.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 344
Купете му телефона на детето...
Айфона го продайте,предполагам след месец-два като излезне новия Айфон 6,ще трябва да му го купите него.
На децата трябва да бъдат удовлетворени всички прищявки,независимо на каква цена...нищо,че не разбирам възпитателната цел на това щение.

# 2
  • Мнения: 14
Ами,смятам да му го купя и съпруга ми е съгласен.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 344
Щом и съпруга ви е съгласен,защо питате нас?

# 4
  • у дома
  • Мнения: 7 144
Ами,смятам да му го купя и съпруга ми е съгласен.
Ами тогава защо ни питаш нас и пускаш тема  newsm78
Много ми е инетерсно като за 10-тия си РД ти поиска истински самолет ,пак ли ще му го купиш Thinking

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да не би да се чувствате гузни заради онази история, когато ви е хванал?

# 6
  • Мнения: 14
Да не би да се чувствате гузни заради онази история, когато ви е хванал?
Да Embarassed

# 7
  • Мнения: 636
После като порасне и стане някое келеме, да не започнеш да пускаш теми : Къде сбърках и какво да правя сега ?  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 1 344
Да не би да се чувствате гузни заради онази история, когато ви е хванал?

Я,тука има история някаква...

# 9
  • Мнения: 3 031
И защо сте гузни? Хванал ви да правите секс, много важно. Да му бяхте обяснили какво правите вместо да му купувате каквото си пожелае.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тогава си купете ключ, а на детето книги, да се образова. С тези телефони ще стане същото като вас и ще пуска тъпи теми във форумите.
Да не би да се чувствате гузни заради онази история, когато ви е хванал?
Да Embarassed

# 11
  • Мнения: 14
Ние го обичаме и той трябва да получава каквото иска

# 12
  • Мнения: 111
Вие добре ли сте?Всичко трябва да си има граници!Не може едно дете каквото си поиска да му се купува,колкото и пари да имат родителите!Къде остава възпитанието тогава?Именно заради такива родители като вас и разлигавените им деца страдат останалите!Един ден наистина ще ви блъска в главите,като ви поиска и пари за наркотици,пак ли ще му давате?Бей....направо,нямам думи! #2gunfire

# 13
  • Мнения: 14
Моето дете няма да бъде наркоман и съм сигурна.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моето дете няма да бъде наркоман и съм сигурна.
Ако поиска, нали го обичате. Трябва да му дадете.

Общи условия

Активация на акаунт