След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.15

  • 21 267
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 109
Пичове, гледам че имате дертове за спането в Хисаря. Имам позната, която е от там и я помолих да направи едно проучване, надявам се утре да имам инфо и да съм ви от полза  Peace

# 16
  • Мнения: 5 624
Запис   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 22 260
айде от мен за оправяне на настроението  Laughing

# 18
  • Мнения: 5 109
https://hubavatakashta.wordpress.com/

Това е сайта на къщата, която предлага моята позната. Ако решите за там, се наема да направи резервация  Peace

# 19
# 20
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527

Туй ми е една от любимите сцени  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Теро,
Ин, нали и ти има вероятност да идваш, какво се правиш на ощипана

# 21
  • София
  • Мнения: 9 365
https://hubavatakashta.wordpress.com/

Това е сайта на къщата, която предлага моята позната. Ако решите за там, се наема да направи резервация  Peace
Страхотна е но нека и другите я видят

# 22
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
https://hubavatakashta.wordpress.com/

Това е сайта на къщата, която предлага моята позната. Ако решите за там, се наема да направи резервация  Peace
Ето тука е много хубаво бе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ако я наемем цялата, Ин за колко човека може да събере, за да сметнем, колко ще дойдат на човек  newsm78

# 23
  • Мнения: 5 109

Туй ми е една от любимите сцени  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Теро,
Ин, нали и ти има вероятност да идваш, какво се правиш на ощипана

Да, има Ирчок, но не мога да кажа със сигурност от сега  Peace

# 24
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
16 места, я ги пръснете на колкото човека сме, аз мисля, че ще ни дойде много изгодно това  newsm78

# 25
  • Мнения: 5 109

Ето тука е много хубаво бе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ако я наемем цялата, Ин за колко човека може да събере, за да сметнем, колко ще дойдат на човек  newsm78

В сайта пише макс 16 човека, ама предполагам може да се направят някакви комбинации.

# 26
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
https://hubavatakashta.wordpress.com/

Това е сайта на къщата, която предлага моята позната. Ако решите за там, се наема да направи резервация  Peace
Ето тука е много хубаво бе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ако я наемем цялата, Ин за колко човека може да събере, за да сметнем, колко ще дойдат на човек  newsm78
Много е готино

# 27
  • Мнения: 7 162
Ха,здравейте,котенца  Mr. Green кое с клепнали ушички,кое по-рошаво,кое по-слънчасало  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Този Керем направо ме срази вече.То бива да не му дреме,ама чак толкова.  ooooh! ooooh! Какво ще му стане да напише два реда или да отговори някъде искрено дали-или,че да се спре всичко това. То и да имат и да нямат връзка все лошо за него с тия изяви на звездЪта. Иначе за новата му визия какво да кажа...да се надяваме,че само за начало ще да е с любимия си потник  Crazy и като се преместят в Истанбул да сменят и видът му. Той КБ като бедното момче в ГБ беше  Whistling Whistling Whistling така,че как да ни хареса тук. Въпреки че да си призная,на мен рошав по ми харесва,отколкото така къдрав от сета. Crazy Crazy

Ханденце от няма нищо та в три проекта накрая  Wink Мн хубави нови снимки  Heart Eyes


Лени,благодаря ти за всички преводи.

Ирка,честити нови дебри в социалната мрежа  Mr. Green

Коментирали сте черешките...аз тях ги гледам само заради Аяз и ОЙкю  Peace Много ме радват как се дръвчат и дразнят един друг. Другите са ми някакви безлични, и ако ни отнемат този момент и започнат с някакви супер драми - ги на момента.  Naughty

Снощи не се прибрах навреме и не можах да се включа за "крадеца". Но сега мисля да го изгледам...чета,че сте го харесали  Party Party Party

Тери,мерси за темичката  Rolling Eyes   bouquet

Скрит текст:
Сега и аз глася първокласник,а дребчо- за ясла.И от седмица насам се вайкам какво чудо е с това пазаруване  ooooh! ooooh! Мислех си,че явно нещо аз не се организирах и затова ми се струва много всичко наведнъж,ама като чета вашите коментари свързани с разходите  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy и се успокоявам малко,че е всеобща болест и проблемът не е точно в моя телевизор. Зор работа,ама какво да се прави-избор нямаме.  Peace

Гушкам ви и отивам да си пусна крадеца  Mr. Green  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 28
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 9 365
Вени и Гери също я одобриха къщичката, така че ако искате може да се организираме.

Общи условия

Активация на акаунт