"Прилив и отлив" - MedCezir с нов сезон поема в 101-ва тема ;)

  • 25 429
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 
Гледам новия филм"Нов път с Гюнеш" hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А утре продължават със сериите на "Компасът"    hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Да бе верно

# 751
  • Мнения: 11 707

Това били аннето, лелята и баратчедка  Peace
ПП аннето станала блонди бе  Joy Joy Joy
Така де,явно Ча й е казал,че харесва руси  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 752
  • Мнения: 25 350
оставиха само аннето  hahaha hahaha hahaha

# 753
  • Мнения: 626
И аз не мога да разбера тая тъпачка Нуша ли е круша ли е как може да е толкова нагла #2gunfire #2gunfire #2gunfireВместо да се благодари за превода тая смотанячка ше си присвоява заслугите...леле бесен съм но и същевременно много щастлив че току що си изгледах 34 и 35 сериики с превод...Страхотни сте момичета поклон пред труда ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesи специално за козата Нушка тъпата чушка...Нушка тъпата овца тръгнала сериали да превежда за хората...Но нали нечатка нищо преводите все ги прави скришно...Обожава да краде и да си преписва тя заслугите...Но скоро и това ще спре като Ивва и момичетата я пратят в девета глуха да се наяде...Обича всичко на готово ама скоро яденето ще и е сурово...Ще се чуди ко стана и защо без готов превод тя остана...Логото и на Нуша пачата бързо бързо ще излезе от играта...И така с пръст в уста ще си сърба студена чорба... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Joy


Оф беее,Фенчо  hahaha hahaha Joy Joy Joy
Данииии Joy Party Joy Joy Joy

# 754
  • Мнения: 27 735
Гледам новия филм"Нов път с Гюнеш" hahaha hahaha hahaha

и после ще гледаш "Вълкът и рускинята"  hahaha hahaha hahaha като започне новия сезон.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 755
  • Мнения: 25 350
И аз не мога да разбера тая тъпачка Нуша ли е круша ли е как може да е толкова нагла #2gunfire #2gunfire #2gunfireВместо да се благодари за превода тая смотанячка ше си присвоява заслугите...леле бесен съм но и същевременно много щастлив че току що си изгледах 34 и 35 сериики с превод...Страхотни сте момичета поклон пред труда ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesи специално за козата Нушка тъпата чушка...Нушка тъпата овца тръгнала сериали да превежда за хората...Но нали нечатка нищо преводите все ги прави скришно...Обожава да краде и да си преписва тя заслугите...Но скоро и това ще спре като Ивва и момичетата я пратят в девета глуха да се наяде...Обича всичко на готово ама скоро яденето ще и е сурово...Ще се чуди ко стана и защо без готов превод тя остана...Логото и на Нуша пачата бързо бързо ще излезе от играта...И така с пръст в уста ще си сърба студена чорба... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Joy


Оф беее,Фенчо  hahaha hahaha Joy Joy Joy
Данииии Joy Party Joy Joy Joy

отивайте в новата тема, е минахме 50 стр.  Joy Joy Joy Joy

# 756
  • Мнения: 626
И аз не мога да разбера тая тъпачка Нуша ли е круша ли е как може да е толкова нагла #2gunfire #2gunfire #2gunfireВместо да се благодари за превода тая смотанячка ше си присвоява заслугите...леле бесен съм но и същевременно много щастлив че току що си изгледах 34 и 35 сериики с превод...Страхотни сте момичета поклон пред труда ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesи специално за козата Нушка тъпата чушка...Нушка тъпата овца тръгнала сериали да превежда за хората...Но нали нечатка нищо преводите все ги прави скришно...Обожава да краде и да си преписва тя заслугите...Но скоро и това ще спре като Ивва и момичетата я пратят в девета глуха да се наяде...Обича всичко на готово ама скоро яденето ще и е сурово...Ще се чуди ко стана и защо без готов превод тя остана...Логото и на Нуша пачата бързо бързо ще излезе от играта...И така с пръст в уста ще си сърба студена чорба... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Joy
Фенчо подпали и той  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
ама верно.....Никиииии Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт