Печати за нокти - 13 тема

  • 98 483
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 10 344

Още един отзив за гумичките Simple Smile
Изпилени, печатат по-добре!

# 691
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Дами, моля като на идиотче да обясните какво да правя ... ама стъпка по стъпка  Embarassed Значи получих си шпатулата+стъргалото и 4 шаблона Simple Smile Прекрасни са ...Ама съм с един почти ненапечатан палец  Joy и нищо друго Simple Smile Значи - трябва да изстържа с пиличка силикона; махнала съм от шаблоните фолиото Simple Smile Та, въпроси: как почиствате между всяко печатане, за всеки пръст шаблона и силикона от печата и лака от стъргалото? след като свършите с печатането - как изчиствате всичко, все си мисля, че с лакочистител няма ли да се повредят ноктите? ... Да ми пуснете моля, и някое наистина добро видео, защото цял ден гледам ..., ама вижте какви тъпи въпроси задавам  Embarassed

# 692
  • Мнения: 937
почти безобидн@ - аз преди да започна си вземам клечки за уши и лакочистителя, моя е с помпичка от лидл с ацетон, и съвсем спокойно си вземам клечката после лакочистител и така си почиствам и щампата и тампона. Изключително лисно е опитаи. После по същия начин си почиствам и кожичките на пръстите с клечка за уши напоена с лакочистител.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Дами, моля като на идиотче да обясните какво да правя ... ама стъпка по стъпка  Embarassed Значи получих си шпатулата+стъргалото и 4 шаблона Simple Smile Прекрасни са ...Ама съм с един почти ненапечатан палец  Joy и нищо друго Simple Smile Значи - трябва да изстържа с пиличка силикона; махнала съм от шаблоните фолиото Simple Smile Та, въпроси: как почиствате между всяко печатане, за всеки пръст шаблона и силикона от печата и лака от стъргалото? след като свършите с печатането - как изчиствате всичко, все си мисля, че с лакочистител няма ли да се повредят ноктите? ... Да ми пуснете моля, и някое наистина добро видео, защото цял ден гледам ..., ама вижте какви тъпи въпроси задавам  Embarassed

Мога да ти кажа, че много адекватни въпроси си задаваш, обикновено казват "Не става, къде греша?" Simple Smile. И аз почиствам с лакочистител. Наскоро открих, че може веднага след като си сложила печата, ако с тиксо се опиташ да обереш лака по кожичките, също става. Но пък с тиксото още повече се изсушават кожичките. С тиксо или ролка за дрехи лепкаща също можеш да си изчистиш и силикона. Така си спестяваш част от цапаницата. А иначе останалото чистя с тампончета за грим напоени с лакочистител.

# 694
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
galiushana, UNynaeve, благодаря ви  bouquet Ей, сега се "напечатих" Simple Smile Не стана много добре, но съм адски доволна, че поне нещичко стана  Wink Ще се възползвам от съветите ви.
И пак въпроси Simple Smile
1/ Сега се чудя дали да си купувам нов печат. Този, който имам е мек и хубав силикон, ама защо по дяволите не е залепен за пластмасата и постоянно пада?
2/ И друго: чудя се дали да си поръчам от боичките за печатане на Конкорд пр. бяло и черно и да си поръчам от Али-то други цветове ... Ще ги чакам да дойдат, но пробвах с лаковете за рисуване на Голдън Роуз - не става ... Напечатих се с четен лак на Флармар ... Как да търся в Али-то на английски "лак за печатане" ?
3/ Ако се намаже с крем около ноктите ... Ще става ли после по-лесно почистването на кожичките от щампата  newsm78 Вчера от хилядите клипове, които гледах май и нещо такова видях ...



P.P. Поръчах си от Али-то от тези лакове за щампи ... Надявам се да не съм сбъркала  Embarassed
http://ru.aliexpress.com/item/1pcs-x-26-Colors-Choices-Professio … /32384980376.html

Последна редакция: ср, 28 окт 2015, 10:57 от Почти безобидн@

# 695
  • Мнения: 3 922
Здравейте.
Записвам се да ви следя. Засега поръчах този комплект на Конад от амазон и го чакам следващата седмица. За справка подобен, но с по-малки боички от 5мл и други шаблони, в nail-art.bg е 47 лв.

# 696
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте!
И аз се запалих по печатите, докато ви чета и си поръчах 10 плочки и тампон от китайците. Въпросът ми е всички тампони ли е добре да се изпилят или само някои видове?
Моят е този: http://www.aliexpress.com/item/10-Pieces-Big-Sale-Nail-Stamp-Too … /32275193788.html

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Здравейте!
И аз се запалих по печатите, докато ви чета и си поръчах 10 плочки и тампон от китайците. Въпросът ми е всички тампони ли е добре да се изпилят или само някои видове?
Моят е този: http://www.aliexpress.com/item/10-Pieces-Big-Sale-Nail-Stamp-Too … /32275193788.html

Според мен пробвай първо без да изпилиш и ако не става го изпили. Обаче аз съм ползвала само на Конад и Борн прити. На Конад не е нужно да пилиш, но на Борн Прити без пилене не стават хубаво.

Почти безобидн@
ще се опитам да ти отговоря на това, което мога.
1. Те всички силикони не са залепени, но пък моите не падат лесно. Нещо не е много качествено направено.
2. Тук не мога да ти помогна. Аз ползвам на Конад, едни немски стари от Стар нейлс, но тях вече не ги продават и нормални лакове, които покриват на един слой. Търси на английски stamping nail polish или nail polish for stamping.
3. Не знам. Аз открих, че ако съм си овлажнила с нещо кожичките задължително попада и върху нокътя и тогава печата не залепва за нокътя и затова преди да се напечатам нищо не слагам върху кожичките. Може би това, което са слагали около ноктите е течен латекс, което е различно и се маха като лепенка около нокътя.

# 698
  • Мнения: 24
Аз имам доста несполучливи опити с тези печати, но ме нахъсахте и смятам скоро отново да се пробвам.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 472
BP-77 от мен:



В блога.

# 700
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
UNynaeve, прекраен пост Simple Smile
Разгледах блога - всички неща са страхотно обяснени Simple Smile А имаш ли видео на показаните маникюри и техники за направата им?

# 701
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Готова съм за празника afwitch

# 702
  • Мнения: X
Здравейте. Сиско, Уляна, страхотни нокти. Аз пък за пръв път се правя с перо и не ми се получи същото както на клипове съм гледала. Отделно не става както на видеата - слагаш топ и веднага става идеално, а перото попива лака и трябва да чакаш да изсъхне и слагаш втори слой, та дори и трети. Не ми харесват тези пера, толкова много топ изхабих за 4 нокътя, а струваха 2.7 за 10 броя.

Изобщо не ме кефи. Само се радвам, че ми дойдоха печатите от Борн прити и ще се правя с тях. Мисля да пробвам от ветите картинки, които като изсъхне картинката се запълват с лак.


# 703
  • Мнения: X
Здравейте момичета, фенка съм на поддържаните нокти.. а и от скоро ви чета и малко по малко започнах да се зарибявам по печатите..реших да пиша, защото просто останах възхитена от маникюра на sysko kid , страхотен е..отдавна не бях виждала маникюр, в който просто да ми останат очите и да стоя и да гледам просто ей така  Laughing още веднъж наистина много ми хареса  Hug

# 704
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
sysko kid, прекрасен и внасящ настроение маникюр  bouquet

Момичета, от къде, като реален магазин, може да се закупи тампон и стъргало на Конад?

Общи условия

Активация на акаунт