На море в ТУРЦИЯ - тема 33

  • 122 237
  • 706
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 242

И аз да питам нещо. Лирата нещо много се е вдигнала. Да купувам ли сега или да чакам последния момент. Имате ли някакви наблюдения как върви курса септември?
Турската лира е вързана за долара. През последните две седмици курсът на долара се повиши и затова се повиши и турската лира. Курса не зависи чак толкова много от сезона.

# 181
  • Мнения: 262
Green nature Diamond 5*-нов и шикозен,с територия от 38 дка,но и доста солени цени,въпреки че е открит преди месец и нещо. Все още в част от хотела има довършителни работи,най-вече по стаите,но който може да си го позволи ще се къпе в лукс. Simple Smile

# 182
  • Варна
  • Мнения: 231
Здравейте, ние утре заминаваме от Варна за Green Nature Diamond. В агенцията бяхме резервирали Green Nature Resort, но вчера ни се обадиха и ни предложиха ъпгрейд в новия хотел без доплащане. Аз се съгласих без много да се замислям  Grinning Знам, че хотела все още не е това, което ще бъде догодина (ние така или иначе няма да можем да си го позволим) и, че има довършителни работи, но любопитството ужасно ме гризеше  Embarassed , а и за мен местоположението е доста по - добро и общо взето това доста наклони везните.
Още повече една съфорумка, която се завърна преди 10тина дни ме успокои, че офертата е повече от добра. Та - утре заминаваме и като се върнем ще дам по - подробна информация  Wink
На всички, които заминават утре и събота, пожелавам слънчева почивка и много усмивки   bouquet

# 183
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Antoinetka, прекрасна почивка ви желая и чакам с нетърпение разказ за този хотел - набелязвам си вече за другото лято Crazy Crazy и започвам със списъците...

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
От ТА ми изпратиха копие на застраховката. Най-отдолу има място за подписи на застрахователя и застрахования. Трябва ли да подписвам застраховката, да я сканирам и връщам обратно или от ТА я подписват и не е нужно и аз да я подписвам?

# 185
  • Русе
  • Мнения: 166
Здравейте, ние утре заминаваме от Варна за Green Nature Diamond. В агенцията бяхме резервирали Green Nature Resort, но вчера ни се обадиха и ни предложиха ъпгрейд в новия хотел без доплащане. Аз се съгласих без много да се замислям  Grinning Знам, че хотела все още не е това, което ще бъде догодина (ние така или иначе няма да можем да си го позволим) и, че има довършителни работи, но любопитството ужасно ме гризеше  Embarassed , а и за мен местоположението е доста по - добро и общо взето това доста наклони везните.
Още повече една съфорумка, която се завърна преди 10тина дни ме успокои, че офертата е повече от добра. Та - утре заминаваме и като се върнем ще дам по - подробна информация  Wink
На всички, които заминават утре и събота, пожелавам слънчева почивка и много усмивки   bouquet
   За догодина и ние се каним на Green Natur Resort,че е по близо до града за новия не си мечтая далеч от бюджета,но това е супер шанс за вас.Много слънчеви усмивки и приятно изкарване..

# 186
  • Мнения: 242
Здравейте, ние утре заминаваме от Варна за Green Nature Diamond. В агенцията бяхме резервирали Green Nature Resort, но вчера ни се обадиха и ни предложиха ъпгрейд в новия хотел без доплащане. Аз се съгласих без много да се замислям  Grinning Знам, че хотела все още не е това, което ще бъде догодина (ние така или иначе няма да можем да си го позволим) и, че има довършителни работи, но любопитството ужасно ме гризеше  Embarassed , а и за мен местоположението е доста по - добро и общо взето това доста наклони везните.
Още повече една съфорумка, която се завърна преди 10тина дни ме успокои, че офертата е повече от добра. Та - утре заминаваме и като се върнем ще дам по - подробна информация  Wink
На всички, които заминават утре и събота, пожелавам слънчева почивка и много усмивки   bouquet
Това се казва "късмет". Радвам се за вас! Приятно и безпроблемно пътуване! Ще чакаме информация. Ние заминаваме утре вечер за Бодрум - Vogue Bodrum.
На всички пожелавам хубава почивка, много слънце и забавления!

# 187
  • Мнения: 48
аз тръгвам за дидим на 30 септември,в хотел аурум съм.вече нямам търпение,дано времето е хубаво.интересува ме как е интернета в хотела?

# 188
  • Мнения: 94
Здравейте Simple Smile и аз да се включа - ние сме планирали заминаване на 26-ти за Кушадасъ . Единственото което ме притеснява е времето - че тук захладня и уж отиваме на почивка на море , да не се налага да нося есенните дрехи. Ако някои е в момента там или заминава днес моля да пише как са температурите там и как се усещат. благодаря Simple Smile

# 189
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Здравейте Simple Smile и аз да се включа - ние сме планирали заминаване на 26-ти за Кушадасъ . Единственото което ме притеснява е времето - че тук захладня и уж отиваме на почивка на море , да не се налага да нося есенните дрехи. Ако някои е в момента там или заминава днес моля да пише как са температурите там и как се усещат. благодаря Simple Smile

Ние сме по абсолютно същия начин и на мен само това ми е в главата  Peace

# 190
  • София
  • Мнения: 5 193
Ами добре си е като гледам  Crazy
http://www.myweather2.com/Holiday-Destinations/Turkey/Kusadasi.aspx

# 191
  • Мнения: 94
Kashmir дано да остане така прогнозата  Sunglasses

# 192
  • Мнения: 556
Ние също заминаваме на 26-ти за Кушадасъ, надяваме се времето да бъде на наша страна  Wink

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Има ли заминаващи на 26.09 с автобус на Емералд от Бургас?

# 194
  • Мнения: 3 278
Някой чакаха да излязат Новогодишните оферти за Кушадасъ с Емералд.Има ги.

Общи условия

Активация на акаунт