Имате ли обици?

  • 3 776
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: dani75
Мъж с обици, колко неприятно Confused

що да е неприятно. Аз малко фетишист си падам та .....хм, сигурно за това ми харесват, но задължително и на двете уши-халки. Иначе само като видя малка обичка с мандахерцащо се кръстче на едното ухо............ебати гадното Confounded  Confounded  Confounded

# 16
  • Мнения: 871
Цитат на: kose_bose
Цитат на: dani75
Мъж с обици, колко неприятно Confused

що да е неприятно. Аз малко фетишист си падам та .....хм, сигурно за това ми харесват, но задължително и на двете уши-халки. Иначе само като видя малка обичка с мандахерцащо се кръстче на едното ухо............ебати гадното Confounded  Confounded  Confounded

Ми незнам бе Косе Босе, не ми харесва и това е, не съм тесногръда, но точно това не ме кефи.

# 17
Цитат на: Future pere
Навремето носех, сега - не. Имам 2 дупки на ухото, но не слагам обеци. Те и дупките са се запушили вече.

  Ха,също като мен Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз имам две обици на едното ухо, на другото една! На пъпа си я махнах защото се уплаши, че може нещо да стане като ми порасне корема. Има ли мами с пирсинг на пъпа,който не са махнали по време на бременността? Нашия тати има дупка, но не носи обица.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Диди
Аз имам две обици на едното ухо, на другото една! На пъпа си я махнах защото се уплаши, че може нещо да стане като ми порасне корема. Има ли мами с пирсинг на пъпа,който не са махнали по време на бременността? Нашия тати има дупка, но не носи обица.

и аз съм така с тази разлика, че пъпа съм си го пробивала 3 пъти и трите пъти ми набираше. Махнах я окончателно преди 2 години

# 20
  • Мнения: 2 693
Съпругът ми няма обеци никъде. Едно че мнението му е ... ще го спестя Embarassed , и друго - не може да си позволи да сложи такова нещо.

# 21
Мили мои пише се ОБЕЦИ  #Milti

# 22
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Anonymous
Мили мои пише се ОБЕЦИ  #Milti

А убеден ли си, че не може и по двата начина?

пс. Липсва ти една запетайка, ако трябва да бъдем дребнави.

# 23
  • Мнения: 87
На мен ми е по естествено да видя мъж с обици,отколкото без...
и ми е доста по приятно. Sunglasses

# 24
Цитат на: synni mam
На мен ми е по естествено да видя мъж с обици,отколкото без...
и ми е доста по приятно. Sunglasses

Samo taka Mr. Green

# 25
# 26
  • Мнения: 1 737
Моя мъж има мания по вратовръзките и обица не би била изобщо подходяща на стила му. bowuu
Аз, разбира се като всяка жена нося. Имам 4 дупки на едното ухо, останали от тежкия ми пубертет, за които малко съжалявам и ползвам само една от тях.   Grinning Някой да знае дали могат да се заличат дупки на ухото?

# 27
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: AQ
...Аз, разбира се като всяка жена нося....


Аз не нося например. Мъж ми също Simple Smile Нямам нищо против обиците (може да е с "е", ама на мен така по ми харесва  Stuck Out Tongue), просто така се е случило, че не съм си сложила. Това ме навежда на мисълта да пусна една такава анкета  Laughing

# 28
  • Мнения: 272
тцтцтцттц
не си давам ушенцата Simple Smile

# 29
  • Мнения: 87
Цитат на: Sea Father
I sas TATOO sa6to predpolagam Laughing


Колкоо пове4е,толкова по-добре #Silly

Общи условия

Активация на акаунт