Изпращаме лятото сега, Декември ще сбъднем голяма мечта!

  • 26 748
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 912
И аз забелязах няколко капиляра по носа ми- като пияница и още повече по деколтето  Sad Дали има оправяне тази гадост?

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 2 112
Преди бяха основно около глезените. А сега - под коляното отпред, на сгъвката зад коляното, последно и на мекото на крака до бикините, стои като синина! А къде е тя още... най-голямото натоварване предстои. И всичко това на моити +4 кг (51) общо! Не знам какво щеше да е,  ако бях повече?

# 62
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Запис и от мен , Мимче   bouquet за темата , много бързо ги изписваме тия теми  , дано да са само хубави новини ..
Аз вчера бях на месечния преглед при акушерката - май консултация ще се води тва , доволна беше от кръвните резултати , досега съм + 6. 5 кг , обаче може би щото съм си пълничка по принцип -имам чувството че съм станала като кит .. определено почва да ми тежи и като се въртя в леглото и не мога да се наместя по 100 часа ..
И аз имам спукани капиляри , уж изчезвали след раждането -да видим .. Имам приятелка в Бг , която имаше по лицето и беше ходила да и ги махат с лазер -еми .. след 3-4 месеца пак се появиха -така че според мен е безмислено  Sunglasses

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 161
Ади, и аз като теб - болят ме мускулите между краката. Даже се чудех: брейй в последно време какво съм правила, че имам мускулна треска  newsm78   Thinking
Но, големият ми проблем са подутите глезени. В резултатите от урината нямам повече белтък. Отдавам го на това, че работя на бюро. Особено към петък вече имам точно слонски краци. Не знам, но е много неприятно и много боли. Ако пък се движа повече и ме заболява ходилото и най-вече петичките...но пък и съм наддала доста. Иначе се мажа с Алга Сан гел, да ви кажа, че съм доволна - охлажда и същеверемнно загрява, отпуска ме след около 10-20 мин.
Ами така ще е - каквото-такова. Важното е, че повечето го минахме  newsm44

# 64
  • Мнения: 958
О, Криси, абсолютно същото и при мен...Ходилата на извивката, точно преди петичката, ей там ме наболва..Не съм качила,но може би ме боли, защото бях отпуск 2 седмици...гадна работа, а тепърва започва трудното Sad

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 161
Ще се справим  newsm10

# 66
  • Мнения: 267
На мен ми се струва,че има още адскиии много време Sad
Петъчно трябва да ми е, а всъщност едно такова тъжно...

# 67
  • Мнения: 703
Досега това с магистратурата не ми е минавало през ум, обаче като погледнах, че вече приемат без изпит, взех да се позамислям и аз. Явно нещата много са се променили откакто съм била студентка. И аз съм на мнение, че не трябва само малцинствата да се ползват от възможностите за държавни помощи, та през уикенда ще почета по темата.

От две седмици в офиса си държа краката на едно кашонче за хартия и се подувам много по-малко.

# 68
  • Мнения: 637
Ох тези крака и петички, а като си помисля че сега със сандали и чехли е ок.Ама какви обувки ще нося другия месец незнам.
И тази пуста болка ниско вляво,цял ден нищо ми нямаше сега се появи пак. Close

# 69
  • Мнения: 75
Страхотна темичкаа  Hug

Аз слава богу засега нямам подуване на краката или поне не съм забелязала, но пък и не ходя много много, само уикенда. През другото време съм на работа. Сега октомври ще стане ясно като свърша работа и почна усилено да обикалям по магазините.

Момичета, ако някоя има по-точна информация за тази магистратура - моля да я сподели. Аз също се замислям. Големият въпрос е - ако я запиша само заради помощта и не я завърша - ще връщам ли пари?

# 70
  • Мнения: 657
Йеййй, сега забелязах, че и аз от днес влизам в седми месец! newsm44 Леле, как бързо минава времето! ooooh! Heart Eyes

Иначе като ви чета и при мен са долу горе същите неразположения - болка в стъпалата ако съм вървяла повече, все по-неудобно спане и по-точно завъртането от една страна на друга - няма да е такова, ако не е придружено от пуфкане и охкане Laughing ииии болки в мускулите като при мускулна треска Tired

За капилярите, имам приятелка, на която ей така й се напукаха капиляри през бременността и не й изчезнаха след това. Тя си прави лазерна операция за да ги премахне, но въпреки това след известно време пак й се появиха тук там. Доста неприятен недостатък на бременността са.. ooooh!

А за муцунката на бебчето, като гледахме дъщеря ми навремето, веднага различих устните на баща й и големите му бузи Simple Smile От този момент знаех, че ще прилича на него Heart Eyes Е, има и мои черти, но повечето са негови. Сега чакам с нетърпение 4Д-то другата седмица, предният път беше още малко бебочето и беше трудно да се каже на кого прилича Wink Този път ще съм в 28ма седмица и ще бъде по-оформеничко Heart Eyes

Ади, поздравления за хубавите новини! Hug

# 71
  • Мнения: 1 202
Страхотна темичкаа  Hug

Аз слава богу засега нямам подуване на краката или поне не съм забелязала, но пък и не ходя много много, само уикенда. През другото време съм на работа. Сега октомври ще стане ясно като свърша работа и почна усилено да обикалям по магазините.

Момичета, ако някоя има по-точна информация за тази магистратура - моля да я сподели. Аз също се замислям. Големият въпрос е - ако я запиша само заради помощта и не я завърша - ще връщам ли пари?
Не се връщат пари,към момента на подаване на док трябва да си редовно обучение и детето да е до 6 месеца!!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 759
Момичета, има и специална тема за майките студентки и този вид помощ  Simple Smile : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=765393.750;topicrefid=20
Аз също си правя планове да запиша магистратура.
Ако си забелязала, напоследък пиша там почти на всяка страница, даже в най-новата тема взех и да се   hahaha карам, щото ми писна да отговарям на едни и същи въпроси, не е кой знае колко голяма философия да прочетеш един закон и един правилник, пък още по-малко първия пост в темата. Ма както и да е, тук няма да ви се карам, така че можете да питате спокойно  Hug

Да кажа и аз за секса - хем мъжа ми го е страх да не ме повреди нещо, хем пък аз нали се боря с някакви гъби и хич не ми е до секс... Ама се е случвало де няколко пъти  Embarassed Пък и то остана един месец, нали не е препоръчително вече след 8 месец да се прави... Ще наваксваме после, както каза една мама наскоро  Flutter

Момичета, ако някоя има по-точна информация за тази магистратура - моля да я сподели. Аз също се замислям. Големият въпрос е - ако я запиша само заради помощта и не я завърша - ще връщам ли пари?

Нищо няма да връщаш!  Peace Прочети ми поста от първата страница и ако имаш въпроси, с радост ще ти отговоря! Изчетох целия закон (и то не веднъж!) за семейните помощи за деца и правилник за прилагането му  ooooh!

# 73
  • Мнения: 75
Цвети, мерси за бързия отговор.

И аз прочетох сега доста страници от тази тема и ми станаха ясни някой неща. Въпросите ми сега са относно кандидатстването в университета, ама май ще отида на място в понеделник да питам (във ВИНСА), че до 11ти приемат документи Simple Smile

Та, дотук добре. Да видим сега дали ще мога да кандидатствам и дали ще ме приемат без изпити Simple Smile

# 74
  • Мнения: 273
аз вече подадох документи за магистратура още първия ден, че после ще има много хора а не ми се чака,записах държавна поръчка моята специалност общо 2 семестъра все някак ще ги изкарам а в краен случай мога да прекъсна временно,надявам се да м Simple Smileе одобрят

Общи условия

Активация на акаунт