Отговори
# 690
  • Мнения: 2 474
но ти сериозно си му хвърлил мерника... за такива заклинания обаче...не ти ли трябва някаква негова вещ hahaha hahaha

не аз имах предвид...че така насилствено като кажеш...ще застава на едно коляно...не предразполагаш за много романтика...по скоро се сещам за брак по турски обичаи...момичето обезчестено...и трябва да се омъжи ,а ако мъжа откаже,преследван и убит от родата,нали така: hahaha: hahaha полекичка 21 век..Европа Mr. Green

# 691
  • Мнения: 2 690
уау Тони, ти ме плашиш hahahaтъкмо щях да ти ръкопляскам за стимулиращите туитри и изведнъж заклинания  за потентност, а аз си мислех че ще му помогнеш да скъса веригите на досегашния си живот Thinking hahahaно давай все ще има някакъв ефект hahaha

# 692
  • Мнения: 7 538
оо яя стига всяка жена...това иска... Naughty
Wink С Уилям...не е задължително... Naughty други са емоциите,които желаем..... smile3503

Последна редакция: чт, 11 сеп 2014, 00:14 от iss0o

# 693
  • Мнения: 8 533
трябва да негова снимка Mr. Green всичко знам hahaha

но ти си решила да ме изнервяш днес..виж говоря за себе си...разкрепостен съм в много отношения...но има ситуации,за които съм консервативен..разберете..НЕ МОЖЕ ДА ОСТАВИШ ЕДНА ЖЕНА С ТАКЪВ ЕТИКЕТ...И ДА СЕ ПРАВИШ НА УДАРЕН...ЧЕ И ДА ПРОДЪЛЖАВАШ ДА СИ ИСКАШ Shocked Shocked БЕЗ НИЩО В ЗАМЯНА В ЧИСТО ЧОВЕШКИ ПЛАН,НЕ ГОВОРЯ ЗА
Скрит текст:
ОРГАЗМИ Mr. Green Mr. Green
-тук тона беше висок..но не груб,само поучителен hahaha hahaha

ако няма намерения някакви да се маха изцяло...ако има..да ги покаже..и толкова..побъркваме  smile3511писна ми..3 месеца вече Close но аз заклинанието ще си го направя hahaha hahaha

# 694
  • Мнения: 7 538
Тони, ти си наистина много консервативен... Thinking Shocked,не мислиш ли ,че Химена  не иска това....иска свободно и явно да изживеят емоциите си...нищо друго не е задължително...то или се случва с времето  или не...  Crossing Arms

# 695
  • Мнения: 2 474
Тони ти си наистина много консервативен,не мислиш ли ,че Химена  не иска това....иска свободно и явно да изживеят емоциите си...нищо друго не е задължително...
напълно съм съгласна ...21 век както казах вече..ще ни накараш накрая неморални да се чувстваме hahaha hahaha

междудругото като спомена в замяна нищо... hahaha hahaha щях да те поправя..но ти тотално ме отряза..това не е малко ако можеш да се замислиш hahaha hahaha

и как със снимка..можеш да му скапеш процеса Thinking ако наистина се получи дай ми координати...като се замисля мога да се позабавлявам и аз Joy Joy

# 696
  • Мнения: 8 533
даа преди два месеца не беше задължителен годежа...преди месец не беше задължителен брака...но сега вече капчица търпение и толеранс не ми остана към това животно..затова сега ще се жени иска или не...и толкова.най-малко пък ме интересува химена дали го иска...в маями не приличаше да я принуждава някой...така че сега ще се женят..пък и нали сте фенове на Бурята...те там се ожениха...така че това...е,харесва ви ,не ви харесва ... Mr. Green Mr. Green




# 697
  • Мнения: 2 690
Исе, какво значи да си изживеят емоциите свободно, можеби  имаш предвид да живеят заедно, и ако го озаконят е консервативно, така ли Mr. Green...виждаме резултата от свободните емоции, две деца и....тук не говорим за обикновен флирт или забежка, а за едногодишна връзка и ако Химена искаше мимолетни емоции отдавна да го е разкарала Naughty

# 698
  • Мнения: 2 474
пич ти ни се подиграваш нещо hahaha hahaha с това арабско мислене hahaha hahaha

# 699
  • Мнения: 7 538
Исе, какво значи да си изживеят емоциите свободно, можеби  имаш предвид да живеят заедно, и ако го озаконят е консервативно, така ли Mr. Green...виждаме резултата от свободните емоции, две деца и....тук не говорим за обикновен флирт или забежка, а за едногодишна връзка и ако Химена искаше мимолетни емоции отдавна да го е разкарала Naughty

Да могат да се срещат свободно,да излизат заедно,ако искат да опитат да живеят заедно,да свикнат и със слабостите си....тогава могат да преценят искат ли семейство или не...не винаги се получава с характерите,чувствата се променят... Бракът е сериозна стъпка....и трябва да е осъзнат...
Аз искам просто да ги виждам заедно и щастливи по улиците,на кино, на плаж,на яхта, в черното бижу....
Другото...ако те с помощта на  Съдбата си  решат!... Wink

# 700
  • Мнения: 8 533
пич ти ни се подиграваш нещо hahaha hahaha с това арабско мислене hahaha hahaha
ее последното естествено беше бъзик hahaha hahaha...брака е важна крачка,нещо което решаваш дали си струва с времето..и опознаването...ако ти е писано...но друг е въпроса че МЪЖ НЕ МОЖЕ ДА ДЕЙСТВА ТАКА...толкова време вече,че и претенции..приемате или не ..Химена благодарение на него си ходи с този отвратителен етикет...а този си стои..и нищо,сам претенции...какво беше..енджой йор лайф...бъди щастлив...фък уот пийпъл тинк..."мишките не разбират полета на орлите" и какви ли не простотии..само един льольо се крие зад подобни ...

# 701
  • Мнения: 2 690
Тони имал арабско мислене, това че Химе една година излиза само с геьове и семейството си за какво мислене говорим??? Mr. Green..освен това в едно интервю тя спомена, че иска да създаде семейство Peace еее какво да очакваме, някой да и предложи да сбъдне и тази цел...нали?

# 702
  • Мнения: 8 533
даа хубаво аз съм с арабско мнение...но мога да ви кажа..че такива мъже..след още 10 години с лупа ще ги търсите hahaha виж такива по характер като уилям.... hahaha hahaha

# 703
  • Мнения: 8 533
вижте нещо интересно hahaha hahaha
Luis Alfonso Borrego ‏@LuchoBorregoC 9m

Renuncia @LUPITAJONESFANS a @NuestraBelleza ... te gustaría en ese lugar a ? @ximenaNR ? @Zuleyka_Rivera ? otra? http://www.tvynovelas.com/us/noticias/14/09/10/lupita-jones-irenuncioanbl/

напуска мис юнивърс 91 ...кой би искал да я замести хименанр?сулейка_ривера? друга?
 hahaha hahaha
опитах се да го ретуитна...но изненада...пича блокирал бг силите и не мога hahaha hahaha само не разбирам откога hahaha

# 704
  • Мнения: 7 538


вижте нещо интересно hahaha hahaha
Luis Alfonso Borrego ‏@LuchoBorregoC 9m

Renuncia @LUPITAJONESFANS a @NuestraBelleza ... te gustaría en ese lugar a ? @ximenaNR ? @Zuleyka_Rivera ? otra? http://www.tvynovelas.com/us/noticias/14/09/10/lupita-jones-irenuncioanbl/

напуска мис юнивърс 91 ...кой би искал да я замести хименанр?сулейка_ривера? друга?
 hahaha hahaha
опитах се да го ретуитна...но изненада...пича блокирал бг силите и не мога hahaha hahaha само не разбирам откога hahaha

 Thinking Thinking Thinking това означава ,че е прочел препоръките към Уилям да го спре... hahaha и разсъжденията за етиката в журналистиката....и това ,че в цивилизования свят това е професия.... Лични обиди към него не е имало.... Naughty  изключително към професионализма му...и този на ТВ и Новелас....
БРАВО на Наваретко!Каза му истини,които болят.... omm

Общи условия

Активация на акаунт