Новите ви книги - 17

  • 95 746
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 405
Доста примамливо звучи наистина, ама не смея да я чета, че като видях стила на авторката, някак не ме привлича. Ще чакам отзив от някой (защо не и няколко) прочел/и я  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 2 491
Аз я имам(Щастливите хора..) от играта, но още не съм стигнала до нея, а сега се разочаровах...Нищо де,ще я пробвам след няколко години Simple Smile
Сега чета една образователна задължителна литература и нямам време за книга, но с нетърпение чакам да я приключа и подхващам Щиглецът,че така ме дразни като я гледам,привлича ме и ме тегли, но аз съм желязна bowuu
Малко остана и ще се наградя за търпението ! Simple Smile

# 737
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Гиговче, Щиглецът на хартия ли?

# 738
  • Мнения: 2 491
Зори, да, на хартия Peace

Извинете, объркала съм темите мислех че пиша във "В момента чета"... Embarassed

По темата, тези дни нямам нови книги Grinning Rolling Eyes

# 739
# 740
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Петенце, да споделиш впечатления за The Girl On The Train, набелязала съм я от известно време, а четох хубави отзиви за нея  Laughing

# 741
  • София
  • Мнения: 5 576
Разбира се, Лу! Hug И аз четох, че е хубав трилър!

# 742
  • Мнения: 1 232
Очаквам тази книга:

# 743
  • Мнения: 10 760
Моите нови за прочит от любими съфорумки  Heart Eyes

# 744
# 745
# 746
  • Берковица
  • Мнения: 475
Може ли после мнение за книгата?

# 747
  • Мнения: 18

Тази няма ли я преведена на български? newsm78 Някъде мернах ревю и ми се стори интересна, сравняваха я с "Не казвай сбогом".



Аз пък си почивам от трилърите с това вкусно приключение, има страхотни рецепти за любителите на френската кухня  Heart Eyes

# 748
  • Мнения: 3 070
накупих си няколко на "Фама" от промоцията на "orange center", сред тях и "Златният храм" на Голдмън. Можели да ми препоръчате нещо динамично, с елементи на трилър може, както и от сорта на "Стая" на Ема Донахю - да е и смислено и силно.
Имам и "Милдред Пиърс" на Кейн, някой отзиви за нея?

# 749
  • Мнения: 1 232
Гигова,
Ти направо ме разстреля с тази "Млада гвардия". Даже не съм допускала, че някой чете такива книги.

Общи условия

Активация на акаунт