Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 15 884
Тая па, аз на живо я прегръщах и целивах, и още иска Joy Joy Joy
Айде, дай те гушнем Hug Hug Hug Hug Hug

Рену, спешъл за теби Mr. Green

# 722
  • Мнения: 21 201
Не знам какво са и оправяли на маммата но в крайна сметка нищо не са направили, бавна е като костенурка, докато кажеш пъдпъъъъдък, и той избягъл. ooooh!
22 Потребители и 16 Гости преглежда(т) тази тема. newsm09 newsm47
Айдеее Емко битти Mr. Green и от утре Кузейчо. Party
Само по себе си стана ясно, че третия сезон е пуснат ей така между другото през лятото за уплътняване на времето докато стане време за КГ.

# 723
  • Мнения: 16 938
Най ми хареса шамара страхотен е направо много ме кефи.
Гизем не може да се отриче че не може да играе е  не както Хазал ама е по добре от Ямур.

# 724
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 066
17 Потребители и 16 Гости преглежда(т) тази тема.

Вай бее 33 човека ви гледат сеира Mr. Green Други и наполовина не могат да ги докарат пък имат повод....
Те одеве бяха и пойче ма трима окапаха. hahaha

Държа да се отбележи, че аз частично си направих КС. Naughty Crossing Arms
И съм сърдита, че никой не се присъедини към мен. Crossing Arms

Гизем в тези последни серии играе по-добре от първите, освен това нея я дублират добре и не може толкова да се усетят слабостите в изпълнението й. Peace

Обаче много ме е яд на Аксой бей. #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ако това го беше направил направо като нов филм, без опити за продължаване на АФК, и да беше казано в началото, че събитията се разиграват една година и три месеца след смъртта на Ферка, филмът можеше да има успех. Peace На мен ми хареса как се заплитат и завъртат нещата.  Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 33 428
Най ми хареса шамара страхотен е направо много ме кефи.
Гизем не може да се отриче че не може да играе е  не както Хазал ама е по добре от Ямур.
Къде , къде по-добре от Ямур  smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

# 726
  • Мнения: 33 428
Сис, аз качвах фотка в инстаграм  Naughty

# 727
  • Мнения: 16 938
Да пострелям по Аксой  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 728
  • Мнения: 30 820
я покажете тези плетени гривни как изглеждат  newsm78
Мама щи прати една, ама ше почакаш колетчето ден, два Heart Eyes

Минкя ся ми разправя как щерка й правела такива гривни на морето и ги продавала по 4 кинта... Crazy Crazy Crazy Crazy

БелА. тва е зарад ПС-то Mr. Green

РенУ, мноооу сме добри Party Party Party Party Да живейм Party Party Party Party Party
Party Party Party

Тя па много трудна роля на Хазал у АФК Laughing

# 729
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 506
Значи да вземете да оплетете гривнички и за патрона, че е рожденник на 23ти! Пък и Зизиня не съм я забравила, тя за малко и астрална Чачова близначка Mr. Green

# 730
  • Мнения: 30 820
дА зеем да апнем нящу newsm78 Mr. Green

# 731
  • Мнения: 11 820
ади,че заслабнахме  Naughty

# 732
  • Мнения: 33 428
Плете ми се, а нямам кьорав ластик  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 733
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 066

Супер предложение  smile3508
Фтиам да ям. newsm47

Ми4еееее, сабахлям е 9-ти септември и от 4 целия ден до на 10-ти 4 сабахлем тряа минеш на разтоварващ ден!!!

# 734
  • Мнения: 11 820
мноу готяни кат спомена ги видях  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт