Отговори
# 30
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553
ааа мониторинга....ама е уникално Mr. Green


ко речи hahaha


а аа кажи им го hahaha


На бис, че е уникално Mr. Green Теро-реро, бравос!

И нещо което звучи много добре, ама за съжаление де тоз късмет! http://www.haberinadresi.com/medcezir-bitiyor-mu-h44239.html
 Трудно им вървяло на сета заради влошените отношения на Ч и СС... абе хубави-лоши ще я избутат работата до юни догодина....Обратното броене започва от другия петък... Peace
А и с това количество дето са го наринали да играе в новия сезон, нещо май много-много място за изяви на Сера не остават...  tooth Чак пък и да не им върви работата хе хеее... То едва ли изобщо са имали някакви отношения извън работните, но драскачите пишат за това, за което им се плаща... Wink
Това за студените ветрове на сета сме го слушали и за АФК, ама към -то последните серии...и вярно, даже си личеше, химията позачезна яко! Wink Спряха да се целуват, да се галят, а по сценарий сдобрени  Whistling
Еджето  пък тръгнала да разправя в Т, че отношенията в детската градина били отлични- всички били приятели...Като имам предвид туитите на Мине, нещо мноооого се съмнявам, ама нека са блажени вярващите, имат нужда тези дни.... Mr. Green
То пък и кой би очаквал баш другарката Едже да напише нещо от сорта "изпокарани сме- нимОЙ ги траЙм поЙче" hahaha Naughty

# 31
  • Мнения: 30 820
Бел Heart Eyes от кога вярваш на жълтурковци Laughing

# 32
  • Мнения: 27 830
    В мол

# 33
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Зиз тенкю,  Hug, че си сътворила и изградила нов дом прекрасен newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Габи, Hug,  стари ама повече от хубави романтики newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Тери,  Hug, с грешки или без няма значение, идеите ти са супер готини и много забавни, абсолютно актуални  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 34
  • Мнения: 27 830
 Ренка  Hug Heart Eyes

# 35
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553
Бел Heart Eyes от кога вярваш на жълтурковци Laughing
Не вярвам Рени! Сравнявам с това, което пише в Т, изказванията на някои хора по адрес на други и така... Очевидно е имало наранени, скарани, недоволни, пък Едже абла нека си плямпа- и тя си има фенки дето и припадат за всяка дума hahaha Имам предвид и интересните снимки дето са пуснали някои хора, оказали се на точното място в точното време Peace Някои въпроси отправени към определени хора и останали без отговор...вчера Неси набързо ни подхвърли някои неща...аз току-така не вярвам на драсканици! Даже с това започвам след линка- "а дано, ама де тоз късмет" Wink

# 36
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Скрит текст:
Това за Профчето, че искаше по-ясна снимка  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 30 820
Бел Heart Eyes от кога вярваш на жълтурковци Laughing
Не вярвам Рени! Сравнявам с това, което пише в Т, изказванията на някои хора по адрес на други и така... Очевидно е имало наранени, скарани, недоволни, пък Едже абла нека си плямпа- и тя си има фенки дето и припадат за всяка дума hahaha Имам предвид и интересните снимки дето са пуснали някои хора, оказали се на точното място в точното време Peace Някои въпроси отправени към определени хора и останали без отговор...вчера Неси набързо ни подхвърли някои неща...аз току-така не вярвам на драсканици! Даже с това започвам след линка- де да беше вярно Wink
Трудно им вървяло на сета заради влошените отношения на Ч и СС...  аз на това не вярвам Peace не че ме интересува Laughing но някои си ги смучат от пръстите Peace според мен Peace

# 38
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Скрит текст:
Това за Профчето, че искаше по-ясна снимка  Heart Eyes

ах ах ах сладурчееееее пухкаво

# 39
  • Мнения: 6 105
Ирче,сладурче е  Heart Eyes Извинявай,сигурно си казвала,но мъжко или женско е?

# 40
  • Мнения: 30 820
Ирче,сладурче е  Heart Eyes Извинявай,сигурно си казвала,но мъжко или женско е?
Хемафродит Mr. Green

# 41
  • Мнения: 30 820
Некой ше гръмна от мъжете в къщи след малко #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 42
  • Мнения: 6 105
Що бе Рени,кво не слушат?  Crossing Arms

# 43
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553
Хазал си е инат и тва си е    Ча и Юсуф си бяха приятели , но делото   май им развали приятелсвото

То беше неизбежно Феми! Peace Никое приятелство не може да изтърпи взаимни обвинения, а тях ги изправиха един срещу друг в съда и всеки трябваше да се бори за себе си!  ooooh! Whistling Иначе да- беше си приятелство и химия още от първата им обща сцена! С никого от колегите си Ча не изглежда така близък на екран както с Юсуф! Wink
 Каквито и глупотевини да се пишат колко бил ОК екипа на ПО- Ча с никого не сме го видели така, както с Юсуф, капитана,  или Семейство Айканат...та очевидно е къде и кога е изградил приятелствата си... пък нека да си пишат сега, който иска- вижда.... Само да не беше делото ooooh!

# 44
  • Мнения: 30 820
Що бе Рени,кво не слушат?  Crossing Arms
Пият тука до мене Laughing преди малко дебати слушаха Shocked ся са у джаза #Cussing out а на мен не ми се слуша нищо #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт