ОБУВКИ ECCO

  • 13 724
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 805
Да който може да си позволи да поръчва обувки онлаин е чудесна алтернатива.Аз например не бих го направила.Специално на Еко моделите са ми широки.При всички случаи предпочитам да пробвам,дори и да платя повече.
Мъжът ми си купи наскоро техен модел с гортекс.Тества го онзи ден в снега и беше отново доволен от марката.Дано и за в бъдеще е така.

# 16
  • Мнения: 1
това да най -  удобните обувки  Simple Smile

# 17
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Случайно попаднах на темата и искам да изкажа впечатленията си и на мъжа ми.
Той ги носи с удоволствие, нямат късане и изхабяване с години наред и какво ли не отношение/с един от чифтовете направи накрая сума ремонти само и и само да ги скъса, че бяха на 8 години Crazy/
Аз съм трудна, защото имам малко проблем с единия крак и нито 38 са ми добре/стягат ме/, нито 39 защото на единия крак ми хлопат. Въобще, не мога да си взема....прекалено са точни номерата ли, не знам.



Въпроса ми е към тези, които поръчват он-лайн, къде и как става, защото моделите които си харесва мъжа ми сякаш ги избягват за внос. А, именно спортно-елегантни без връзки Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 063
Фенка съм на марката. Невероятно удобни, качествени, елегантни. Поръчам само от Англия, защото тук цените на обувките са прекалено високи, а и моделите, които се предлагат са малко бабешки. Винаги са ми били точни обувките, поръчани онлайн, защото си зная точния номер по англ.номерация.
 Peace Peace

# 19
  • Мнения: 3 922
В Германия цените са по-добри отколкото в Англия. Поръчвам основно от амазон.

# 20
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Мерси! Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 44 354
Здравейте ! Имате ли отзиви за марката Ecco ? Какво мислите за обувки, като този тип ? Изглеждат ли "бабешки" или точно обратното - стилни и удобни ? Не мога да реша, а имам оферта.

Зависи от модела как ще изглеждат, имат  и доста младежки изглеждащи, че и веселяшки дори модели.
Ессо са ми най-удобните и здрави обувки, обожавам ги. Имат и по-широки и по-тесни модели, аз съм с тесен крак, нямам проблем. Отговарят си идеално на номерата, така че нямам грижи и с поръчка от чужбина, където често има страхотни намаления и излизат много, много изгодно (от германия предимно, от амазон, поръчваме ги на немски адрес на фирма превозвач, обикновенно е безплатна до там доставката и после вече се плаща по 3,30 на кг до бг, като такъв тип обувки няма да са повече от 2 кг, с опаковките).

Специално тези от снимката изобщо не ми допадат... те мъжки ли са всъщност, не мога да схвана...

За мъжки обувки също може да разгледате и kickers, el naturalista, Lizard

# 22
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Да се разпиша и аз в темата. Голям фен съм на марката, купувала съм и за мен, и за децата.
Повечето модели пасват идеално, леко разминаване има в сандалите, но аз предимно купувам такива на среден и висок ток. Много са удобни.

Общи условия

Активация на акаунт