Хубави турски игрални филми 2

  • 393 194
  • 539
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2
Мерси за информацията Simple Smile

# 331
  • Мнения: 21
Здравейте група, някой знае ли къде мога да намеря филма "Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku" (2014) с български, руски или английски субтитри?  Hug

# 332
  • Мнения: 4
Здравейте!Интересувам се от филма Kardesim benim ,дали го има някъде с превод и дали някой се е заел да го преведе?Предварителни благодарности!  Wink Wink

Здравей, новият филм на Бурак е качен с бг субс във Вконтакте, в групата "Любими сериали с превод".  Wink
Благодаряя Simple Smile)

# 333
  • Мнения: 27

Delibal / Див мед (2015)
Превод и субтитри – LIRA Production – LiLiSy, Ivva, Reni-BG, Aniska
https://docs.google.com/presentation/d/14VgVfALADP0kHqOfN2RqSxlZ … id.gc9da40bfd_0_0

# 334
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте, изгледах лудия мед и честно да ви кажа, не ме заинтригува особено. Ако не беше Чаатай, моежше даже да мине  и аз скучен. Нещо сценария ми куца, липсваше ми тръпката.

# 335
  • София
  • Мнения: 6 219
И аз го изгледах, благодаря на преводачите.
На мен ми хареса. Не се различава особено от много турски филми, обаче пък много приятно за окото. Не съм очаквала повече от това и не смятам, че беше скучен. .

# 336
  • Мнения: 1
Здравейте!
Delibal е първият турски, игрален филм, който гледах и страшно много ми хареса. Много емоционален и интересен. Чаатай го харесвам от "Medcezir", но след този филм съвсем ме спечели, като фен.
Определено запали интереса ми към турското кино и след него изгледах и "Единствено ти" - също много емоционален и хубав филм. И тъжни... поревах си доста, та сега си изтеглих една комедия "Седемте съпрузи на Хюрмюз", за да разведря обстановката и да видя дали са толкова добри съседите и с комедиите, както с драмите.  Simple Smile
А за филма "Вода и огън" какво ще кажете, че и на него съм хвърлила око?

Поздрави и благодарности за преводите!

# 337
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Здравейте!
Delibal е първият турски, игрален филм, който гледах и страшно много ми хареса. Много емоционален и интересен. Чаатай го харесвам от "Medcezir", но след този филм съвсем ме спечели, като фен.
Определено запали интереса ми към турското кино и след него изгледах и "Единствено ти" - също много емоционален и хубав филм. И тъжни... поревах си доста, та сега си изтеглих една комедия "Седемте съпрузи на Хюрмюз", за да разведря обстановката и да видя дали са толкова добри съседите и с комедиите, както с драмите.  Simple Smile
А за филма "Вода и огън" какво ще кажете, че и на него съм хвърлила око?

Поздрави и благодарности за преводите!
"Вода и огън" е жестоккк, страхотен, препоръчвам..  Peace

# 338
  • Мнения: X
Илиана препоръчвам ти Ask Tesadüfleri Sever (2011) http://www.imdb.com/title/tt1807950/

# 339
  • Мнения: 14 418
Илиана препоръчвам ти Ask Tesadüfleri Sever (2011) http://www.imdb.com/title/tt1807950/
Хубав!
Добавям само ,че е римейк на корейски филм.

# 340
  • Мнения: X
Аз корейско кино не съм гледала . Знам че е по действителен случай .

# 341
  • София
  • Мнения: 9 294
Този филм е оригинална история на сценариста, написана по реална история.  Съвсем скоро ще има и Ask Tesadüfleri Sever 2 готвят филма към момента и най-вероятно снимките му ще са през лятото или на есен.

Римейк на корейски филм  е Sadece Sen.

# 342
  • Мнения: X
Тя е цитирала мен . Не съм гледала Sadece Sen .

# 343
  • София
  • Мнения: 9 294
Казвам, че Sadece Sen е римейк защото Sause baus!  може да е объркала двата филма, тъй като актрисата изпълняваща главната женска роля в двата филма е една.

# 344
  • Мнения: 14 418
 LaughingEvim_Sensin е римейка на A Moment to Remember (2004) - IMDb

Последна редакция: сб, 07 май 2016, 21:05 от Sause baus!

Общи условия

Активация на акаунт