Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-60 тема

  • 36 533
  • 742
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 12 818
Лили, съкровище си  !

Блгодаря!
Лека и на теб!

# 286
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ой Лили Hug Hug браво на тебе  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
Направо сме щастливки с дружка като тебе  love001  love001  love001Голямо тенкс  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ели, голямо тенкс и на тебе за снимчиците от втория болюм. С какво ли ще омагьоса Мурат нашето момиче. Я как му се огъва, пък после усмихва, при това без забрадка.





Хайде преди лягане едно поздравче за щастливия, пълен с инфо ден smile3521


https://www.youtube.com/watch?v=SF06466MdIc

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 01:38 от vanina707

# 287
  • Мнения: 10 240
Ени, Ели, Ванина, Лили,  Hug Hug Hug Hug

Видеото с превода на Лили:   newsm51 newsm51


https://www.facebook.com/video.php?v=748613008544913&set=vb. … ype=2&theater

# 288
  • Мнения: 8 717
Добро утро на всички!  Hug

Днес сме на чайче, че, поне при мен, навън е мрачно, хладно и мокро. Но, напук на времето, ви пожелавам прекрасен петъчен ден и да е светло в душте ви!  Heart Eyes Hug






Лили, наистина си безценна!  Hug Голямо тенкс за преводчетата!   bouquet  bouquet  bouquet

# 289
  • Мнения: 10 240
Добро утро!  Hug

Алекс, при нас слънцето се показа.  Peace

Дано се покаже и при вас!  Peace

Приятен ден!  Hug




# 290
  • Мнения: 10 240
Хубава снимка на Хиджран!


Разгледах сайта на сериала, който Ели  Hug е пуснала.
Хубаво е, че има много снимки за епизодите!  Peace Peace



# 291
# 292
  • Мнения: 12 818
Привет на всички!

Ринка и на мен ми хареса сайта.
Заражда се  невъзможна любов, а Синан май лекува рани с безгрижие, купони и жени,поне така изглежда, а какво изпитва всъщност . Срещата с Хиджран дали ще го промени.

Не ми харесва подобно развитие -приятели влюбени в една жена,а има и трети на когото искат да принадлежи. Дано историята покаже нещо различно от вече познатото.
 Буура с Къванч пак са били влюбени в една жена в друг сериал. Очаквам сценаристите да избягат от вече познати клишета..

Каква зима само

Скрит текст:


# 293
  • Мнения: 8 717
Ринка,  Hug Ели,  Hug

Пуснаха три снимки в инстаграма на Kirimli, колкото да ни дразнят, но нормален трейлър така и не се появява.  Mr. Green А феновете вече си мечтаят за най-престижната награда  Joy


# 294
  • Мнения: 8 717
Ели, Буура не само в "Север - Юг" беше влюбен в момичето на Къванч, но и в "Незабравима" пак беше излишният трети. А във "Фатмагюл" пък беше някакъв комплексиран и безхарактерен тип, който си вдигаше самочувствието с алкохол, купони и екстази. И в трите роли героите му хич не ми харесваха, затова сигурно не харесвам и самия актьор. Не знам как ще избягат от стереотипа с тоя триъгълник, пардон, четириъгълник, дето го заформиха - да не забравяме и годеницата на Алиджан.  Laughing А, като добавим и "шофьорчето", получихме цял петоъгълник.  Joy Joy Joy





# 295
  • Мнения: 8 717
Нова снимчица на сладкото школадово племенниче на Сарп - не можах да се въздържа да не я сложа  Laughing

# 296
  • Мнения: 8 717
А Пелин е качила в туитър снимка с "Берк аби", както е написала самата тя.  Grinning Значи са се срещнали вече прокурорката със сина на мафиота.  Laughing

Pelin'im ve Berk abi ☺ Çok tatlısınızz ♥

# 297
  • Мнения: 8 414
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Лили Hug ти си нашето съкровище  Hug Hug Hug мерси за преводите  smile3525
Ринка HugАлекс HugЕли Hug

# 298
  • Мнения: 8 414
Този Алиджан така като се е подстригал и като са го облекли  спретнато не е чак толкова отвратителен  smile3521.Явно Мурат и Хиджран ще имат джиджи биджи тъй че ще трябва да се постарая да го харесам ама само да е посмял да натъжава момичето ще го  hit smile3521
Бурра верно все роли на хора дето много сериозно клонят към идиоти е играл до сега  smile3521Но в този сериал може пък да го играе добрия кой знае  smile3521

# 299

Общи условия

Активация на акаунт