Уред за готвене на пара вместо стерилизатор?

  • 3 359
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ще се заяждаме ли сега newsm78
и на моя има, но е важна температурата на парата, която не е малка само да ги държи малко пове4е. това ми беше мисълта. Авента също няма дупки, но не е гръмнал до сега. тия стиймъри не са тенджери под налягане, все от някъде излиза по малко.

# 16
  • Мнения: 535
Е, глупости  Shocked !!!! Изобщо не става въпрос за заяждане, просто май го избихме малко на физика   Laughing  - ще гръмне ли или няма да гръмне   Joy  Просто споделяме опит, поне аз така го възприемам...
Изобщо не съм имала намерение да се заяждам, ако на някой така му се е сторило, съжалявам  Embarassed не е било умишлено

Важното е, че в крайна сметка реших, че уреда ще се превърне в стерилизатор и толкова.

Благодаря ви за мненията!

# 17
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
нямах теб предвид Embarassed  bouquet

# 18
  • Мнения: 27 524

Значи имаш мен,но ни най-малко нямам представа защо????  newsm78 Говорехме си и обсъждахме уредите и дупките,теб какво те притесни в разговора ни?Това,че изказах мааааалко по-различно мнение -въпрос ли?Защо всички възприемате различното мнение като заяждане?Просто казах,че спроед мен не става,не съм налагала мнение и с никого не съм се заяждала.Не съм забелязала и Загорка да е усетила да се заяждам и по тази твоя логика мога да кажа,че и тя се заяжда с мен.Абе какво ти се обяснявам и аз  Naughty

# 19
  • Мнения: 47 990
моя стерилизатор за микровелето е чико и има дупки за парата,но не виждам проблем да си ползваш уреда за шишетате,само го почисти по основно и недей да готвиш в него

# 20
  • Мнения: 46 520
За да си сигурна, че стерилизаираш, а не правиш нещо друго, вземи си стерилизатор  Peace
Електрическите са скъпи, по-добре вземи една микровълнова (100 лв.), която после ще ти е незаменима с бебето + един стерилизатор (20 лв.)  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт