Бебе Калоян

  • 6 769
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Момичета, дайте идеи как да се вика на галено на бебе Калоян. Коки, Кико и Кали не се харесват, Кала не върви за бебе. Дайте идеи ако имате.

# 1
# 2
  • Мнения: 17
И аз Яни харесах, но таткото не го харесва.

# 3
  • Мнения: 3 031
Коко, Кай

# 4
  • Мнения: 17
Кай за сега е това на което са се спряли родителите (сестра ми и съпруга и), но мен все ме тегли на галено да завършва на -чо и му викам Кайчо Simple Smile . Иначе Кай на японски и филипински означава океан.

# 5
  • Мнения: 388
Ние на нашият малчо му викаме Коко или Коки. По-често Коко Wink.

# 6
  • Мнения: 2 603
Ние на нашия малкия бонбон му казваме Калоянче или Коко, не ми е дълго обръщението,

# 7
  • Мнения: 388
Ние на нашия малкия бонбон му казваме Калоянче или Коко, не ми е дълго обръщението,

Да и ние му викаме Калоянче  Grinning. Когато е послушен е Калоянче, когато е бандит е Коко или още по-лошо, сериозно - Калоянееее  Joy

# 8
  • Мнения: 17
Ние на нашия малкия бонбон му казваме Калоянче или Коко, не ми е дълго обръщението,

Да и ние му викаме Калоянче  Grinning. Когато е послушен е Калоянче, когато е бандит е Коко или още по-лошо, сериозно - Калоянееее  Joy

Ха ха, харесва ми  Laughing

# 9
# 10
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Коки, викаме на моето момче! Свеки му вика Каляче, което ужасно много ме  #Crazy. От децата в детската тръгна Коки и така си остана. Laughing Иначе сега в Германия, има нов съквартирант в общежитието, китаец и той единствен му казва името правилно, но според него звучало много китайски името Калоян Mr. Green Mr. Green

# 11
  • Мнения: 505
Имахме роднинско дете с това име и му викахме К. От само себе си ще ви дойде обръщението като се роди детето. На сина ми казваме на галено, на дъщеря ми - на цяло име.

# 12
  • Мнения: X
Викахте му К?

# 13
  • Мнения: 2 485
+1  Simple Smile
Но може да е "Кей"  newsm78

# 14
  • Мнения: 505
Една буква К.

Общи условия

Активация на акаунт