Искам да кажа ...

  • 34 325
  • 963
  •   1
Отговори
# 960
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Моето дете сигурно ще се наложи мъжа ми да го води на градина/училище, докато аз рева като магаре в къщи. Аз съм много емоционална и толкова лесно се разплаквам. Например редовно ми се насълзяват очите на рождените дни на децата на моите приятелки или на разни техни рецитали. Не искам да си представям какво ще е на рождените дни и тържествата на моите деца. Сигурно другите майки ще ми лепнат прякора "хормонално сбърканата".

# 961
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Жаки,
Цитат
Шагия(Shagya)е полукръвен арабски кон, създаден в Австро-Унгария през ХІХв. чрез кръстосване на чистокръвни арабски коне с породите Ландрас, Андалуски, Липицански и Английски чистокръвни коне, Трансилвански и Молдовски кобили. Създаден като кон за паради,той се отличава с хармоничността на чистокръвния арабски кон, но е с малко по-масивно телосложение.
Така се чувствам и аз- пъргава, дейна, подвижна, расова  Embarassed , но леко трътлеста и с широк кокал. За първи път видях такъв кон в една конеферма в Унгария, влюбих се в него (много обичам коне), даже после го пояздих!  newsm03
Скрит текст:

Наистина бързо растат децата. Моето човече догодина ще е в първи клас, може би ще ми е една идея по- леко, защото ще е в училището, в което преподавам (плюсът е, че няма да пропускам и нейният първи учебен ден). Но от сега мисля за завършването на 4та група, как ще се разделяме с госпожите, не знам. Голям рев ще падне. Колкото до утре, нямам никакво време да я мисля. Тя цяло лято е с мен. Утре в 8 без 10 я паркирам в градината и в 8 трябва да съм в училище. Имам нов клас, нова класна стая, нови задължения.... Аз лично се опитвам след 17 часа (тогава я вземам от градина) да не мисля за училище, а само и изцяло за детето си. Не винаги ми се получава, но в 80% от дните определено. Колкото до подготовката- остана ми само да изгладя официалните тоалети за утре и да изкъпя детето. Раница, прически, козметики са приключени Simple Smile

# 962
  • Пловдив
  • Мнения: 23 950
Аз в противовес на сълзливите настроения съм готова за банкет и купон. Изпращам и последния. Ще си почина известно време, ще видя как върви, после и работа може да си потърся. Цяло лято 24/7 съм с трите деца по цял ден и....

Това лято и един ден не съм останала сама. Имам нужда от почивка.

# 963

Общи условия

Активация на акаунт