Кога си купихте количката?

  • 7 582
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Количка ,кошарка,ваничка за къпане и шкафче купи мъжът ми в дена преди да ме изпишат.Аз предварително бях си ги харесала и описала-към списъка бяхме приготвили и пари,но се оказа ,,че бабите и дядовците са решили да направят подаръци за бебо и така ни зарадваха доста.Не ги взехме предварително,не поради суеверие, а защото трябваше и тях да ги мислим-къде да ги държим....а и не се знаеше какъв акъл ще ми дойде/а друг модел,я цвят.../нещата които купих предварително бяхя тези които трябват за родилния дом и за първите дни-за да са изпрани и изгладени..Знам какво нещо е нетърпението,но те съветвам да не бързаш-сега поне има има всичко по магазините

# 16
  • Мнения: 2 673
Всички нови колички ли сте купували?
Имам чувството, че едва като бебето
се сложи вътре, едва тогава човек разбира,
дали количката е хубава и дали си е струвало
да я купи. Чудя се, дали по-добрият вариант
не е да се вземе количка от някого, който
я е ползвал и е останал доволен от нея.


нямахме под ръка от др.бебе Wink
а дали е хубава една количка.... newsm78 все тая , да го вози там и да не се разпадне нещо от нея.
А, и да има голям багажник Grinning

# 17
  • Мнения: 3 932
Ние я взехме 1 седмица след като родих, но не ми беше много комфортна разходката по магазините, така че не се колебай, купувай...

# 18
  • Мнения: 2 047
   Нашата я взехме в седмия месец. Мисля,ч е малко избързахме, защото събира прах 3 месеца - защото на всичко отгоре се случи и студено и снеговито, та първия месец на бебето така си мина - без разходки с количка.

Ако си харесала модел, цвят и т.н. може и по-късно мъжа ти да я купи.

  И е важно да я харесаш внимателно, защото не само бебето ще се вози вътре и трябва да му е комфортно, но и ти ще трябва да я буташ, носиш, повдигаш - ще прекарваш дълго време с нея.

# 19
  • Мнения: 3 089
бях в 5-я месец. като имам задачка за решаване просто я отмятам и продължавам към следващата. нито съм се чудила много, нито съм обикаляла. купих триколка, която ми изглеждаше удобна и за сега е такава. ако по някое време неми хареса, ще купя друга количка.
на роднините забраних да ми правят каквито и да е бебшки подаръци, ако преди това аз не съм одобрила покупката. свеки не се съобрази и в резултат купи 1 кашон памперси, които не бяха моята марка, 2 розови комплекта, които никога не облякох (защото не мисля, че едно девойче трябва да е облечено най-вече в розово), едни обувки (пак розови), които така и не обухме, защото й бяха изначално малки и спален комплект, който освен, че е хубав няма никакви други достойнства - твърд е като ламарина. аз се отплеснах май newsm78

# 20
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ние я купихме след като родих; не от суеверие, просто нямаше цветове, които да ни харесат преди това, а и преди това не мисля, че е нужна някому; събира прах, заема място и т.н. Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
20 дни след като родих.Първо бебка ме изненада и второ не знаех каква искам.Така и не видях никъде моята количка  Joy

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Всички нови колички ли сте купували?
Имам чувството, че едва като бебето
се сложи вътре, едва тогава човек разбира,
дали количката е хубава и дали си е струвало
да я купи. Чудя се, дали по-добрият вариант
не е да се вземе количка от някого, който
я е ползвал и е останал доволен от нея.

Моята беше ІІ употреба купена. Жената, от която я взехме, беше много доволна, но аз не бях чак толкова. Не беше лоша, но когато детето беше на 3-4 месеца, братовчедката на мъжа ми ни даде нейната количка - доста по-маркова - беше возила вече 3 бебета и пак беше жестока като функции и много по-добра. Така че се разделихме с първата, а много по-употребяваната маркова се оказа доста по-добра.

# 23
  • Мнения: 1 645
Първото нещо което купих беше количката Wink
Бях във 7 месец Peace

# 24
  • Мнения: 3 042
И на дъщеря ми количката, и тази на синът,  съм ги копувала след като се родиха.

# 25
  • Мнения: 213
Месец преди да родя,а и всичко необходимо,а дрехите още от 6 месец започнах да ги купувам.

# 26
  • Мнения: 2 274
Първите два месеца ползвах количката на моя приятелка - да имам време да се ориентирам какво точно щеми трябва.
Избрах си Фламингото на Мак Инглънд и не съжалявям. Лека и същевременно комбинирана количка.

# 27
  • Мнения: 287
Купихме количката седмица преди раждане.
Проста така се стекоха обстоятелствата. Купихме я и бебчо се роди малко след това.
След като си я харесала купия.

# 28
  • Мнения: 78
Преди да родя бях купила само малко дрешки за бебка. Другите неща ги бях харесала  и татето ги купи докато бях в болницата, а количката я купихме към 15 ден след раждането. Нямаше начин да я купя по-рано. До последно правехме ремонт вкъщи. Добре, че бебка устиска да се роди една седмица след като приключихме Laughing

# 29
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами аз имах желание да сме подготвени с възможно най-много неща предварително но тъй като дъщеря ми се роди и малко по-рано ни изненада и количката бе едно нещата които взехме след като тя се роди

Общи условия

Активация на акаунт