Пазаруване от George(ASDA) - Тема 7

  • 84 952
  • 744
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 775
здравейте пуснали са вече намаленията а аз не мога да си поръчам
много ама много моля някой да ми каже как да се регистрирам и какъв адрес да дам за доставка, знам че трябва да е адрес в УК, но така и не мога да разбера как става с тези доставчици много ще съм ви благодарна  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 436
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
тук е темата за презвозвачи
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=762337.0;topicrefid=19

избери си превозвача направи се регистрация там.всеки превозвач си има услоявия.Аз ползвам GAPCO ,доволна съм.След регистрация ще може да прочетеш условията и  начин как правилно да попълниш данни за доставката при поръчката.

1. Как работи услугата предлагана от Gab_Co?
- След регистрация на електроната страница на Gab_Co, получавате индивидуална лична страница/профил за идентификация с ID и адрес в UK/DE.
- След получаване на ID и адрес в UK/DE от Gab_Co(индивидуалната ви лична страница/профил), може да пазарувате от всеки сайт/on-line магазин, като при регистрация в сайт/on-line магазин задължително попълвате ID и адрес в UK/DE даден ви от Gab_Co(индивидуалната ви лична страница/профил), по начина посочен там - “АДРЕС UK“ И “АДРЕС DE“. След поръчване на желан от вас артикул от сайт/on-line магазин, чрез куриер пратка ще бъде доставена до адреса в UK/DE, където ще бъде приета от служител/представител на Gab_Co. Ще получите e-mail че пратката ви е пристигнала на адреса в UK (тази услуга се предлага само за пратки от UK на които е изписан вашия ID, от адреса в DE НЕ се дава информация за пристигнали/получени пратки). Пратката ще бъде подготвена за изпращане към BG с първия възможен курс. Ще получите e-mail че пратката ви е натоварена и препратена от UK към BG(тази услуга се предлага само за пратки от UK на които е изписан вашия ID). След пристигане на пратка от UK/DE в BG и обработката й, ще получите e-mail и sms с дани за общ брой пакети, килограми, дължима сума, дните и часовете в които можете да получите пратката си според посочения във вашия профил адрес и начин на доставка.





# 437
  • Мнения: 25
kokovi4 , а от къде в Стара Загора след това си ги вземаш?

# 438
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
kokovi4 , а от къде в Стара Загора след това си ги вземаш?

от офиса на спиди на теб ако ти е по-удобно може и еконт да посочиш

# 439
  • Мнения: 1 775
Много много благодаря за информацията
наистина ми беше пълна каша
веднага се регистрирам и пускам от намаленията
благодаря още веднъж и Весели празници!

# 440
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Благодаря за информацията за намалението, пуснах снощи една поръчка.

# 441
  • Мнения: 2 524
Аз намаления не виждам, може ли линк?

# 442
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
Влез в SALE, но доста са се изчерпали. Преди 2 дни имаше по 90 артикула и нагоре, сега почти нищо не е останало.

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 94
Влез в SALE, но доста са се изчерпали. Преди 2 дни имаше по 90 артикула и нагоре, сега почти нищо не е останало.
1900+ артикула имаше когато пуснаха официално намалението.
Намалените неща се виждаха от предния ден още, но само по категории.
В момента има 700+ артукила, как да е нищо? Зависи на кой какво му трябва.

# 444
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
Влез в SALE, но доста са се изчерпали. Преди 2 дни имаше по 90 артикула и нагоре, сега почти нищо не е останало.
1900+ артикула имаше когато пуснаха официално намалението.
Намалените неща се виждаха от предния ден още, но само по категории.
В момента има 700+ артукила, как да е нищо? Зависи на кой какво му трябва.

Aз се изразих неправилно. 90 артикула от категория - пол и възраст.  Например аз търся дрехи момче 3-4 и  там имаше само 96 артикула , a на момиче 8-9 години 116 бр. В момента момче 3-4 има само 3!!! , а на момиче 8-9 години  - 34 артикула.

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 94
Влез в SALE, но доста са се изчерпали. Преди 2 дни имаше по 90 артикула и нагоре, сега почти нищо не е останало.
1900+ артикула имаше когато пуснаха официално намалението.
Намалените неща се виждаха от предния ден още, но само по категории.
В момента има 700+ артукила, как да е нищо? Зависи на кой какво му трябва.

Aз се изразих неправилно. 90 артикула от категория - пол и възраст.  Например аз търся дрехи момче 3-4 и  там имаше само 96 артикула , a на момиче 8-9 години 116 бр. В момента момче 3-4 има само 3!!! , а на момиче 8-9 години  - 34 артикула.
Където пак стигаме до темата: зависи на кой какво му трябва  Wink

# 446
  • Мнения: 56
здравейте момичета изчетох от началото пише 2.95 доставка но не разбрах до бг ли е тази доставка или до англиски адрес а после отделно си плащаш на посредника...благодаря ви предварително и се извинявам ако са тъпи въъпросите ми ...понеже съм новак...

# 447
  • Мнения: 56
...то тогава доставката излиза 10-20лв.по мои изчисления......доста скъпичко....

# 448
  • Мнения: 4 756
доставката от 2,95 е до адреса в англия. после се плаща и за куриер. общо на мен доставката ми струва 13 лв. но предвид доста приемливите цени на дрехите ме устройва.

# 449
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 048
...то тогава доставката излиза 10-20лв.по мои изчисления......доста скъпичко....

За една тениска е скъпо  Peace

Но едва ли някой ще си поръча само едно нещо , всеки сам си преценява .
Мен специално ме устройва идеално транспорта , дрехите ми идват значително по-евтино от това да си купя тук.

Общи условия

Активация на акаунт