Violetta~Виолета- една мечта, една песен! - Тема 21

  • 88 023
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Честита Нова Тема! Много благодаря Злати, че ни изненада така на Първия Учебен Ден и ти стискаме палци. Нека тази я изпишем по-бързо и да пишем все за хубави неща. Hug

По принцип пускат на "грандиозните" неща реклама още месец по-рано. Като например на Виолета... На новия сериал "Краш и Бърнщайн", който го дават събота и неделя от 08:30 даже няма реклама и почти никой не разбра, че го дават.. Grinning И Наистина вече прекалеено много сериали почнаха по Дисни, септември сега и Улфблъд 2, (за него се радвам Laughing) От октомври най-вероятно Виолета 3, Междузвездни Войни... и може би още нещо, не се знае... ooooh!

Благодаря много за тортата. Дане би днес или утре да имаш рожден ден...? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 93
А, значи имаш днес: Еми Честит Рожден Ден Миши. Бъди жива и здрава, много късмети в живота и в училище... Peace

# 17
  • Мнения: 286
А, значи имаш днес: Еми Честит Рожден Ден Миши. Бъди жива и здрава, много късмети в живота и в училище... Peace
Много ти благодаря за пожеланието!!! Peace
Нова снимка от заснемането на финалните епизоди.

# 18
  • Мнения: 528
Злати, благодаря за посрещането. Simple Smile Успех утре.

Миши, и тук ти честитя рождения ден. Мерси за тортата.

# 19
  • Мнения: 116
Честита нова тема!
Злати,много добре си оформила темата.Много ми харесва   Heart Eyes
И късмет утре  Simple Smile
Моя първи учебен ден мина скучно. С гадна програма  ooooh!
Честит рожден ден Миши  Hug Да си жива и здрава.Всичко най-хубаво,мила  Simple Smile
Сякаш Анджи и Херман ще са заедно,как мислите? newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 524
Сякаш Анджи и Херман ще са заедно,как мислите? newsm78

Ягодке, и аз така мисля. Но нали Херман и Присила щяха да имат сватба накрая? newsm78 Нямам търпение!

# 21
  • Мнения: 286
Честита нова тема!
Злати,много добре си оформила темата.Много ми харесва   Heart Eyes
И късмет утре  Simple Smile
Моя първи учебен ден мина скучно. С гадна програма  ooooh!
Честит рожден ден Миши  Hug Да си жива и здрава.Всичко най-хубаво,мила  Simple Smile
Сякаш Анджи и Херман ще са заедно,как мислите? newsm78
Благодаря,Ягодке! Peace Flutter
Сякаш Анджи и Херман ще са заедно,как мислите? newsm78

Ягодке, и аз така мисля. Но нали Херман и Присила щяха да имат сватба накрая? newsm78 Нямам търпение!
Марти,аз си мисля,че Херман ще остане с Андже накрая,но сценаристите може да са решили друго.

# 22
  • Мнения: 490
И според мен Херман и Анджи ще са заедно накрая. Даже още като разбрах, че ще има сватба си помислих, че нещо няма да им се случи и Херман ще избере да бъде с Анджи. Ама ще видим, има време. Само да го пуснат де.  Simple Smile

А и Миши, честит рожден ден! Колкото и да е банално ще ти пожелая да бъдеш здрава, защото повярвай ми няма по-важно от това! Желая ти още да имаш много късмет в живота, да бъдеш щастлива, обичана и обичаща и не на последно място ти желая много любов!  Hug

# 23
  • Мнения: 366
И аз мисля, че накрая Анджи и Херман ще са заедно, дори и преди това да е бил с Присила. Но пък наистина беше излязла новина, че Херман и Присила ще се женят. newsm78 Да видим какво ще стане, нямам търпение и аз. Peace

# 24
  • Мнения: 286
Благодаря,Злати за пожеланието! Flutter
Нова снимка на Тини и Саму

# 25
  • Мнения: 129
Честита нова тема. Злати, хубаво си я направила.  Heart Eyes
Според мен през Септември почват много нови неща, защото почва училище и т.н. и всички сме вкъщи, докато през лятото е едно непостоянно.  Laughing
Жоро, и аз се радвам за новия сезон на Улфблъд, нямам търпение. ;д Писна ми само едни и същи епизоди да дават, гледали съм ги поне по 5 пъти всеки.  Laughing
И за Виолета 3 нямам търпение, хайде да почва деее.  hahaha

# 26
  • Мнения: 250
Миши, имаш рожден ден един ден преди моя! Laughing
Честито, да си жива и здрава!
И както гласи мъдрата и стара поговорка:

# 27
  • Мнения: 528
И аз искам Анджи и Херман да са заедно. Simple Smile)

# 28
  • Мнения: 490
Аз това, че през септември започват да дават нови филми и предавания го открих дооооооооооста отдвана и въобще и не се учудвам. Просто винаги е било така, което си е и логично, защото лято е отпускарски и ваканционен сезон и хората не се задържат много пред телевизорите.

Нови снимки от Севилия:
Скрит текст:


# 29
  • Мнения: 9
Миши честит рожден ден на патерици. Юки честит рожден  ден и на  теб. Пожелавам ви много здраве, щастие, любов, късмет. Много успех в новата учебна година. И да бъдем заедно в още много теми на Виолетта. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт