Violetta~Виолета- една мечта, една песен! - Тема 21

  • 88 025
  • 782
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 120
Имам страхотна новина Simple Smile Беше интересен епизод на "Аз Heart Виолета". Но, гласовете на момчетата не ми харесват толкова много. На момичетата са по-добре  Hug

Веднага след това пуснаха рекламата за В3 Simple Smile Нямам търпение Simple Smile
Дано гласовете им не са като турска сапунка...

# 421
  • София
  • Мнения: 524
Гледах и видях всичко. Новото шоу. Не ми хареса. Не ми харесват тези трите какви моменти са избрали, имаше още по-интересни неща, които можеха да представят. Само на мен ли ми се струва, че всеки път озвучават с различен глас героите (примерно Виолета, мисля, че всеки път ѝ менят гласът). А още по-гадното беше, че вместо испанската нашите са взели румънската версия. Отврат! Би било мноого по-добре, ако тези, които участват са българи.

Рекламата - има какво да се иска, но я пуснаха!  Laughing Peace

Иначе гласовете са добре, вече втори вариант чувам, обърках се. ;д Ще видим като започне сериала редовно. Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 11:47 от MK9

# 422
  • Мнения: 490
Шоуто само 10мин. ли е било? Аз го изпуснах, че Мони беше окупирала телевизора с детски по другото Дисни. Рекламата я видях, не е зле, можеше и по-добре, но все пак я пуснаха, което си е по-добре от онази дразнеща фонова реклама.  Peace

# 423
  • Мнения: 129
И аз гледах шоуто. Не ми хареса, че даваха онази реклама, която вече са я пускали, очаквах нещо ново. Едното момиче ми е много антипатично.  Laughing Гласовете ми харесаха, а и най-накрая пуснаха рекламата!!! Heart
*Честит първи сняг на всички!  Heart Eyes

# 424
  • Мнения: 286
Здравейте Hug
Аз също не съм много доволна от шоуто. Беше твърде кратко и премина в моменти, които всички знаем. Гласовете ми се сториха други наистина, а си свикнах с тези от Рецептите на Анджи и от първоначалната реклама за снимането в Барселона.
Друг минус, че се чуват румънските озвучители и са записвали отгоре техните гласове.
Рекламата на мен ми допадна, но наистина можеше и повече. Peace

# 425
  • Мнения: 346
ООХ аз не успях да видя всичко.Бях отишла до магазина 4-5 минути преди да започне Аз   Kissing Heart Виолета и се върнах точно когато свърши!Забавих се защото валеше ужасно силно сняг!Дори и рекламата не видях за В3.Моля ви ако може някой да ми каже дали ще повтарят Аз обичам Виолета днешния епизод или някой да го качи или ако може да видите в vbox случайно ако видите дали някой го е качил или рекламата за В3.

Честит първи сняг! Heart Eyes Heart Eyes

# 426
  • Мнения: 286
ООХ аз не успях да видя всичко.Бях отишла до магазина 4-5 минути преди да започне Аз   Kissing Heart Виолета и се върнах точно когато свърши!Забавих се защото валеше ужасно силно сняг!Дори и рекламата не видях за В3.Моля ви ако може някой да ми каже дали ще повтарят Аз обичам Виолета днешния епизод или някой да го качи или ако може да видите в vbox случайно ако видите дали някой го е качил или рекламата за В3.

Честит първи сняг! Heart Eyes Heart Eyes

Деси, първи епизод от I love Violetta
http://www.vbox7.com/play:87401d0813

# 427
  • Мнения: 346
ООХ аз не успях да видя всичко.Бях отишла до магазина 4-5 минути преди да започне Аз   Kissing Heart Виолета и се върнах точно когато свърши!Забавих се защото валеше ужасно силно сняг!Дори и рекламата не видях за В3.Моля ви ако може някой да ми каже дали ще повтарят Аз обичам Виолета днешния епизод или някой да го качи или ако може да видите в vbox случайно ако видите дали някой го е качил или рекламата за В3.

Честит първи сняг! Heart Eyes Heart Eyes

Деси, първи епизод от I love Violetta
http://www.vbox7.com/play:87401d0813

Оле много ама много ти благодаря  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 428
  • Мнения: 93
Гледах шоуто и нз... Добре ми се стори. Гласовете са си от рецептите на Анджи.
А разликите е, че там дублаж се води "синхронен" и при него не се чудат отзад други гласове и затова се чува и по-ясно.  Simple Smile Естествено е и по-скъп... Mr. Green
А тук бяха използвали т.нар. "войс оувър", при който се чуват другите гласове и затова на Виолета гласа прозвуча странно и така.  Grinning
Другото лошо, може би беше, че самия превод на моментите, които пускаха, беше от румънски и затова и онази част на заснемането в Барселона, която всички сме гледали, беше с по-различен превод. Както и преведоха Хермиас - Джереми.  Mr. Green Mr. Green
Но да се надяваме, че сезона ще е преведен от испански, както трябва и да е според мен... Stop Heart Eyes
Друго нещо, най-вероятно дублажа няма да е като този от Рецептите на Анджи, а като този от I Love Violetta, тоест, със задни гласове. Peace

При нас няма още, сняг... ooooh! Wink

# 429
  • Мнения: 93
Преди малко гледах рекламата и не даваха, много, много, но поне я има и се казва точната дата, а не онази фонова реклама.

Скрит текст:
Искам да ви попитам нещо, за което не сте длъжни да ми отговаряте. Simple Smile
Съгласни ли всеки да си напише от кой град, отново. Аз знам на повечето от вас, но просто така. Знам, че може да се оспами темата, но... ОК Mr. Green .. Аз съм от Петрич.
Пишете в скрит текст, заедно с друго съобщение.

# 430
  • Мнения: 490
Преди малко гледах рекламата и не даваха, много, много, но поне я има и се казва точната дата, а не онази фонова реклама.

Скрит текст:
Искам да ви попитам нещо, за което не сте длъжни да ми отговаряте. Simple Smile
Съгласни ли всеки да си напише от кой град, отново. Аз знам на повечето от вас, но просто така. Знам, че може да се оспами темата, но... ОК Mr. Green .. Аз съм от Петрич.
Пишете в скрит текст, заедно с друго съобщение.


Скрит текст:
Сериозно ли?!? И аз съм от Петрич! Мислех че само аз в този град гледам Виолета.  Laughing В коя част на града живееш? Аз съм към центъра.  Simple Smile

# 431
  • Мнения: 120
Здравейте Simple Smile
Жоро,
Скрит текст:
Аз съм от София.

Взех те ли си списанието? Аз да. Wink За тези, които не са и няма да си го взимат, имаше интересно интервю с Лодо:
Скрит текст:
Р: Някога мечтала ли си да бъдеш актриса?
Л: Винаги съм мечтала да работя в света на шоубизнеса, още от съвсем малка. Започнах да свиря, когато бях на 7. Учих  китара на 9 години, солфеж, танци - всичко това наведнъж. Когато завърших основното училище, казах на родителите си, че искам да се занимавам с изкуство.

Р: Родителите ти подкрепяха ли те?
Л: Да, за щастие го направиха. Намерих училище по изкуства, след което отидох на прослушване. Изпях " Taking Chances" на Селин Дион.

Р: Кое те затрудняваше в процеса на обучение?
Л: Часовете никога не са били скучни. Оставах след училище и нчмах нищо против. Не успях да завърша, защото заминавах за Буенос Айрес, преди да започна третата си година.

Как реагираха съучениците ти, когато получи ролята на Франческа?
Л: Някои не харесаха факта. Очевидно, вмоето училище всеки искаше същото. Чуствах се малко виновна, бях щастлива да си тръгна оттам. Тогава разбрах и кои са ми истинските приятели - още поддържаме връзка. Те наистина се радват за мен, винаги ми пишат. Искат да разберат всичко.

Р: Трудно ли се поддържа приятелство от разстояние?
Много. Някак естествено едни хора останаха в живота ми, други си тръгнаха. Разсточнието ми помогна да осъзная кой си заслужава. За щастие всичко това не ме нарани.

Р: Какво се промени в живота ти, откакто получи ролята на Франческа?
Л: Имаме много фенове. Не спират да ме изненадват. Всеки месец "Виолета" се появява в различни държави. Наистина сме популярни, а това ме кара да се чуствам някак странно. Не мисля, че съм се променила, с изключение на това, че имам невероятна работа, живея на другия край на света и целия свят ме гледа.

Р: Не си се взела на сериозно?
Л: Не, но е лесно да се случи, ако го пожелаеш. Да се съхраниш, зависи много от семейството ти. Моето ме смъква на земята на всеки две минути.

Р: Те радват ли се за теб?
Л: Да, много. Аз стм единствената която работи нещо подобно-имам по-голяма сестра. Тя е графичен дизайнер и е сред най-верните ми фенове.

Р: Нека завършим с темата за любовта. Разкажи ни кой е най-романтичния ти момент?
Л: Бях с приятеля си на концерт на "Аеросмит". Тъкмо започна тяхната велика песен "I Don't Want to Miss a Thing" и заваля. Беше наистина вълнуващо

Р: Най-хубавото нещо, което да правиш с човека до теб?
Л: Да вечеряме заедно и да отидем да послушаме музика някъде.

Р: Накрая, съвет на перфектния външен вид при първа среща?
Л: Опитайте се да изглеждате красиви, но не прекалявайте. Панталони, елегантни обувки и готина тениска с принт, например. Бъдете себе си.

# 432
  • Мнения: 286
Жоро
Скрит текст:
Аз съм от Добрич
Мише
Скрит текст:
Мерси, че си качила интервюто, но аз няма да го чета, защото си купя списанието и там ще го видя. Можеш ли да ми кажеш какви други неща има и дали е интересно?

# 433
  • Мнения: 366
Здравейте Hug

Жоро,
Скрит текст:
Аз съм от Пловдив.

Днес забравих за Аз txtloves Виолета и не го гледах сутринта, но го гледах от вбокс.
Ами горе-долу ми хареса. Не ми хареса, че се чуваха румънските гласове. Защо просто не си го бяха оставили с испанските, ами използваха румънската версия? ooooh!
И на мен ми се стори, че гласовете са различни почти всеки път. ;д Гласовете на всички ми харесаха, на Виолета мисля, че й подхожда. Само на Анджи и на Людмила не ми харесаха много. На Людмила според трябва да е някак малко по-надменен, както при истинската Людмила, ако ме разбрахте. ;д
Водещите ми се сториха лигави, не ми харесаха много. Но като цяло предаването ми хареса. Peace

В Пловдив няма сняг, цял ден вали дъжд. ;д Предпочитам сняг пред дъжд. Peace

Аз не си купих БРАВО. Нещо този брой не ми хареса много на външен вид. Laughing
Интервюто с Лодо е интересно.

# 434
  • Мнения: 346
Здравейте  Party
Жоро
Скрит текст:
Аз съм от Габрово

Аз също си взех списанието.Хареса ми.На мен ми е гадно че 6-тото списание ще е последно което излиза на 20 декември.Уууф дано да има и догодина.Но забелязахте ли който си е взел списанието де  Wink  че там където има снимка на последната страница на следващия брой отгоре обикновено до логото на Виолета е нашето момиче от 1 сезон.Да но 6-тото списание което е следващото няма да е от 1 сезон а от втори.На мен ми се искаше да бъде от 3-ти но и това е много хубаво.На първата страница има следното:
Скрит текст:
Спечели страхотни награди с Виолета!
Фен си на Виолета?
Изпрати ни как си представяш страница от нейния дневник - с текст и/или рисунки,и участваш в жребия за един от 10-те комплекта за писане Виолета.
Писмото си изпрати на violetta@egmontbulgaria.com или на адрес:София 1142,ул. ,,Фритьор Нансен 9,ет.4,като не забравяш да добавиш име,адрес и телефон за връзка.Успех!
*Имената на печелившите ще бъдат обявени на 28 ноември в Facebook страницата на ЕГМОНТ на адрес facebook.com/egmont.bg

Общи условия

Активация на акаунт