Лидл ::48::

  • 79 634
  • 749
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 073
Freyda и аз я чакам шевната машина, но сигурно чак другата година ще я има пак. Пуснаха я сега в нач. на август- аз бях в болницата родила, на  ММ му е било само до ходене и до лидл  Mr. Green.К аза, че и без това не ми трябвала  Crazy Как не се сетих да поставя бойна задача на сестра ми- тя щеше да свърши работа  ooooh!
Тази през август и аз почти я купих и в последния момент ми се видяха много парите, пък и реших, че сега наистина няма да имам време за нея. Обаче те пускат и една друга шевна машина - имаше я на Великден тази година. На Силвъркрест е и май беше 120 лв - двойно по-евтина. Една позната я има и сподели, че е доволна и й върши работа. Когато я пуснат вече няма да се отказвам, че и аз отдавна си милея за шиене Wink

Иначе понеже голямо дзверене падна през август и по цял ден отварях каталога да я гледам и препрочитам характеристиките й, та по същото време същата машина беше и в словашкия каталог, но с марка Сингер. Абе чудя си се на акъла как не си я купих тогава.

# 331
  • Мнения: 225

Но да питам -бъркалките са сиви на цвят , такива ли са и вашите ?


Да, сиви са и нашите.

Аз не мислех да взимам хлебопекарна, но от вас се зарибих и .....взех  Mr. Green

За готовите смеси за хляб от Лидл - вчера в магазина видях 3 вида, взех Чабата.
Хлябът стана много вкусен, но да имате предвид, че е доста солен. Според мен са прекалили със солта. Вчера като беше топъл го ядох само с масло и ми беше на вкус сякаш съм го поръсила с шарена сол. Днес направих на децата сандвичи и като сложих шунка и кашкавал вече стана прекалено солен за моя вкус.
Та според мен хлябът от тези готови смеси не е подходящ за сандвичи.

# 332
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Доволна от хляба , ама свърши бързо.  Joy

Сега пазарих  лазани и .. какъв късмет !?!  #2gunfire още там си отворих стикитата-
2 жаби и една овца. Вече ги имам.. Търся размяна за делфинче и/или жирафче

# 333
  • Мнения: 1 325
Някой с отзиви за разпродажбата в Търново? Мислех си да ходя, но се отказах да бия пътя само заради Лидъл, като не се знае какво ще има.  newsm78

# 334
  • Пазарджик
  • Мнения: 782
Да си повторя пак питането  Embarassed
Някой знае горе- долу на какъв период от време пускат кафе машината на Лидл?

# 335
  • Мнения: 356
Някой с отзиви за разпродажбата в Търново? Мислех си да ходя, но се отказах да бия пътя само заради Лидъл, като не се знае какво ще има.  newsm78
Има от всички видове нехранителни стоки, които са предлагани в магазина. Пълно с ровещи в кошовете хора, разхвърляно, вече не личи дали е имало разпределение на стоките по видове. Всички дърпат и хвърлят кой къде свари. На някои неща няма цени, касиерките се питат как да ги маркират. Трябва да се оглежда внимателно, много от стоките са с дефекти, вероятно връщани. Цени - 1, 3, 5, 10 лв. Силиконови форми сърца - по 1 лв. Simple Smile Има и някои хранителни стоки: зехтин (500 мл - 3 лв.), орехово масло (250 мл. - 1 лв.), пакет бисквити (400 гр. - 1 лв.).
Стоките от разпродажбата не може да се връщат.

# 336
  • Мнения: 51
не мога да разбера уж немска а...произведена в китай...

Кое му е трудното за разбиране - всички страни и марки и дизайнери и какво ли не си изнасят производствата в Китай - "made in China" не е задължително кофти качество  ooooh! , а просто работна евтина ръка - качеството се диктува от поръчителя, а не от работника - представяте ли си ако трябва германци да правят в Германия тези машини, на какви цени ще са, предвид заплатите в страната им и въобще стандартът там?
права си и аз вчера като се замислих стигнах до същия извод

# 337
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 318
Аз съм много доволна разпродажбата в Търново, въпреки че беше пълна истерия вътре, взех си зимно яке дълго за 7 лв. и тренч с шалче за 3 лв., ботуши за 10 както и още много неща , утре пак ще ходя, докарват периодично нови стоки(машини, отвертки, чаши, чаршафи, одеала, смесители).
Между другото има и хранителни стоки, но консервирани, освен това различни видове паста, зехтин, алкохол и течен шоколад.

# 338
  • Мнения: 1 416
Freyda и аз я чакам шевната машина, но сигурно чак другата година ще я има пак. Пуснаха я сега в нач. на август- аз бях в болницата родила, на  ММ му е било само до ходене и до лидл  Mr. Green.К аза, че и без това не ми трябвала  Crazy Как не се сетих да поставя бойна задача на сестра ми- тя щеше да свърши работа  ooooh!
Тази през август и аз почти я купих и в последния момент ми се видяха много парите, пък и реших, че сега наистина няма да имам време за нея. Обаче те пускат и една друга шевна машина - имаше я на Великден тази година. На Силвъркрест е и май беше 120 лв - двойно по-евтина. Една позната я има и сподели, че е доволна и й върши работа. Когато я пуснат вече няма да се отказвам, че и аз отдавна си милея за шиене Wink

Иначе понеже голямо дзверене падна през август и по цял ден отварях каталога да я гледам и препрочитам характеристиките й, та по същото време същата машина беше и в словашкия каталог, но с марка Сингер. Абе чудя си се на акъла как не си я купих тогава.

Ами аз не държа на марката, да е евтина и да върши работа, нещо за стотина лева ме устройва. Ще я ползвам за подгъви, закърпване и такива работи.

Иначе взех едни дънки, да видим довечера ще станат ли. Наистина размерите се бяха изчерпали и взех един номер по-малък от този който исках с тенденцията да се отпуснат Mr. Green Бяха останали само черни и 2-3 чифта сини, явно сините се харесват повече bowuu

# 339
  • София
  • Мнения: 44 418
Хъм... тенденция да се  отпускат... не бих разчитала на това Wink Поне моите лидлски никак не се отпускат.

# 340
  • София
  • Мнения: 13 302

Ами аз не държа на марката, да е евтина и да върши работа, нещо за стотина лева ме устройва. Ще я ползвам за подгъви, закърпване и такива работи.

Не знам нищо за обсъжданата машина, но не подценявай много проблема. Не всяка машина става за подгъви.  Wink Дъщеря ми си купи една, която нямаше "сили" да подгъне дънки, а те най-често се нуждаят от корекции. Хубавото е, че ако лидълската машина не става, можеш да я върнеш. Но ако си купиш, първо пробвай дали може да шие подгъв на дънки.

И моят мъж се "обзаведе" със сини дънки. Лепнаха му идеално.  Grinning Дори от подгъв не се нуждаят.  Wink

# 341
  • Мнения: 1 416

Ами аз не държа на марката, да е евтина и да върши работа, нещо за стотина лева ме устройва. Ще я ползвам за подгъви, закърпване и такива работи.

Не знам нищо за обсъжданата машина, но не подценявай много проблема. Не всяка машина става за подгъви.  Wink Дъщеря ми си купи една, която нямаше "сили" да подгъне дънки, а те най-често се нуждаят от корекции. Хубавото е, че ако лидълската машина не става, можеш да я върнеш. Но ако си купиш, първо пробвай дали може да шие подгъв на дънки.

И моят мъж се "обзаведе" със сини дънки. Лепнаха му идеално.  Grinning Дори от подгъв не се нуждаят.  Wink


Който има Лидълска да каже дали върши работа.

# 342
  • Мнения: 1 677
Оле, ще изпусна пазара!
Ама тея стикита хич не са ги мислили дълго - не си струват напъна.

# 343
  • Мнения: 1 604
Някой някога да е виждал и купувал шипковия мармалад, който е в новата брошура на марка Maintal? Издирвам истински шипков мармалад, но засега не откривам.

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 41 088
Никой ли няма от ел.четката за зъби  Rolling Eyes Дали са я пускали преди?

Общи условия

Активация на акаунт