"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-29 тема

  • 40 324
  • 740
  •   1
Отговори
# 465
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет  Hug

Сори, че не съм по криминалната тема, но докато не съм съм си загубила мисълта...  Grinning
Меги  Hug моля те пиши на сценаристките, Йо да направи една серенада на Ел с италианска песен.
Ама не три строфи!! Минимум два куплета  Joy

# 466
  • Мнения: 3 217
selfie ,с голяма ASK му светеха очичките като съзерцаваше диамантчетата. Joy JoyСпоред мен не бързайте да му зашивате ангелски крилца Peace-все пак толкова години е работил с Тайар,знае за целия му мръсен бизнес и си мълчи,а пък за отношението към Мелике и децата bash
Хриси, и аз съм за серенада и не само....

# 467
  • Мнения: 13 301
Сега!   Stop Алчността идва след ашка. Щото възникват непредвидени разходи.  Money Втора жена, дете. Пък и човекът си иска неговото. Заработил си го е.  Peace


пп - И аз искам серенада!

# 468
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Спиритче  smile3555. Направо го бях изоставила тоя клуб.
Ама голям хитрец излезе патрона, че и богат  Grinning

И аз съм доволна от развитието на нещата. Картите са разбъркани, и раздадени. Да видим и самата игра. За нас остава да броим точките.

# 469
  • Мнения: 13 301
Като дадоха гроба на бащата ми направи впечатление надписа - Бащата на Хюсеин и Йомер - Бурхан Демир. Почти съм сигурна, че са се знаели с Чиче.  Peace От там и Елван се знае с него. Продължавам да я подозирам тази блага женица.  Thinking

# 470
  • Мнения: 3 217
Хриси,как ще стане тази серенада като са под прикритие newsm78Да се преоблече Йомер като италиански певец ухажор няма да стане-нещо не му се получават дегизировките,ще трябва да плати на някого да пее вместо него,ама пари йок-нали ще трябва пак до Италия да върви,а там капучиното и тирамисуто скъпи.Проблеми.

# 471
  • Мнения: 3 217
Ох бе,selfie ,като Мечо Пух си значи-все подозираш.То не че и на мен не ми накърта от нейната добрина,ама все пак е майка на Йомер и бъдещо свеки,дай да си остане добра. Peace

# 472
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Хриси,как ще стане тази серенада като са под прикритие newsm78

Пие две ракии и си решава проблема  Joy
Хич няма да му пука за Сами.

# 473
  • Мнения: 3 217
Той и без ракии гледам,че много много не си слага на сърце заповедите на Сами,ама ще видим докъде ще го търпи началника. Joy JoyПиян си е от любов човекът.

# 474
  • Мнения: 1 875
Момичета,кажете нещо и за тоя микрофон ли, камера ли каквото е там.Безмозъчното го подхвърли ей така набързичко в чантата на Ел.Като си знам аз колко пъти ровя в моята на ден, как ли Елиф няма да го открие веднага това нещо в дамската си чанта.

# 475
  • Мнения: 13 301
Ако съдя по себе си - никакъв шанс. В моя чанта съм намирала неща за които съм забравила дори какво аджеба правят там и от кога.  Wink Joy

# 476
  • Мнения: 3 217
Ами гадно стана с този микрофон,ама кой да се сети,че Нилюфер ще свърши и тази гадост. boxТо да го убиеш му е малко,ама ...и как ме изнерви като говореше с Йомер пред вратата,нагло,та нагло,ама той Метин започна с превъзпитанието. Joy
 Елифче нали беше заета да маже и готви,та не й остана време да бърка по чантата си.Дано го намерят микрофона и да започнат да подават грешна информация на Тайар.

# 477
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Кескинова, мисля си че ще го открият още другата серия  newsm78
В този сериал, нещата се развиват много бързо и постоянно си разменят топката.
Дали обаче Ел ще се сети, че Нилю го е пъхнала newsm78

# 478
  • Мнения: 1 047
Тъкмо сте се разговорили за серенади и ашк, та да си кажа. Тоя нашия Комисарио уж след, като разбра за Сибел се напи и отиде да се извинява на Ел, че нищо не помнел. Обаче вчера изведнъж пак гора в очите му се привижда. Значи подозирам го, че или всичко си спомня от пиянската вечер, или, като стар Вански сваляч, това с гората в очите му е лаф за лов на мацки. Хич не му е чиста работата на Йомерко, да знаете. Като нищо може и канцонети да пропее.  Mr. Green

# 479
  • Мнения: 3 217
fantasya ,не беше чак толкова пиян,по-скоро се гевезеше и самосъжаляваше-поне получи целувка и милувка тогава. Joy

Общи условия

Активация на акаунт