"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-29 тема

  • 40 311
  • 740
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 13 292
Не бе, няма да открият микрофона. Просто Ел ще си смени чантата и за джаджата ще се забрави. Той Мето каквото трябваше вече го чу.

пп - За пиянството на Йо да не му се връзваме. Полицаят у него не се напива и не спи.  Crossing Arms Wink Laughing

# 481
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Хаха, Фентъзи  Grinning сигурно ги редува според цвета
Ако не е гора, море ще е, или шоколад  Joy

Италианския му обаче е по-добър от английския  Peace лично мнение  newsm53

# 482
  • Мнения: 1 875
Ами гадно стана с този микрофон,ама кой да се сети,че Нилюфер ще свърши и тази гадост. boxТо да го убиеш му е малко,ама ...и как ме изнерви като говореше с Йомер пред вратата,нагло,та нагло,ама той Метин започна с превъзпитанието. Joy
 Елифче нали беше заета да маже и готви,та не й остана време да бърка по чантата си.Дано го намерят микрофона и да започнат да подават грешна информация на Тайар.

Е те такова развитие искам и аз .
Ха,да ви споделя и друго мое мнение.Струва ми се че тая Светлана хич не обича Хю,но си е с него заради свободата си.Има нещо гадно в начина,по който го гледа-поглед в който не виждам любов.Дали актрисата не пресъздава образа добре или е така-поглед преценяващ човека осигуряващ и свобода.

# 483
  • Мнения: 1 047
Хаха, Фентъзи  Grinning сигурно ги редува според цвета
Ако не е гора, море ще е, или шоколад  Joy

Италианския му обаче е по-добър от английския  Peace лично мнение  newsm53

И тоя лаф с гората в очите ме метна към един култов: "имаш прекрасни очи"  Joy Joy Joy
Сетихте ли се.
Еей, тия сценаристки, бе!!! Не им стига турското кино, че и от българската класика крадат. ooooh!

# 484
  • Мнения: 13 292
Италианския му обаче е по-добър от английския  Peace лично мнение  newsm53

И брайловата азбука не му се опря.  Joy

# 485
  • Мнения: 3 217
Не му подценявайте английския,де-той сега има италианско гадже и затова говори на италиански-Елифче какво само му се сърди че не я обичал-човекът между планове,мафиоти,убийства намира време и за уроци по италиански,това ако не е любов. Joy
Иначе за мен тази Светлана все още е загадка-нямам мнение.
То лафчето беше:Казвали ли са ти,че имаш прекрасни очи"...

# 486
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
И брайловата азбука не му се опря.  Joy

Равен няма в езиците  Joy сега ако намесят и китайската мафия, и мандарин ще проговори  Joy

П.п. Като споменахте Светлана, сетих се как я стисна и нея за ръката. Точно като Мелике  Grinning
Та си мисля, че май най-много диамантите обича...

# 487
  • Мнения: 1 875
Сега смятам да ви оставя и да си изгледам епизода на спокойствие.
Благодаря ви за прекрасното настроение в темата,посмях се от сърце,а ето ви и нещо от мен
Скрит текст:
http://gospodari.com/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-12-%D1%82%D0%B8-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%22%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D1%84%D0%B8%D1%80%D0%B0%22-video43962.html

# 488
  • Мнения: 13 292
Струва ми се че тая Светлана хич не обича Хю,но си е с него заради свободата си.Има нещо гадно в начина,по който го гледа-поглед в който не виждам любов.Дали актрисата не пресъздава образа добре или е така-поглед преценяващ човека осигуряващ и свобода.

Може и тя да е от стипендиантките на Чиче и историята и да е негов пърформанс. Тук се навързват нещата с диамантите и изчезването им от апартамента и.

velijana , как е?  smile3533

# 489
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Светлана е човек на Чиче. Сигурно му докладва, това онова...
Той я държи с убийството, та не знам какво доверие й има Хю  newsm78

# 490
  • Мнения: 3 217
Лека нощ-дано утре отпуснат някое трейлърче.

# 491
  • софия
  • Мнения: 1 024
И аз съм доволна от развитието на нещата. Картите са разбъркани, и раздадени. Да видим и самата игра. За нас остава да броим точките.
 добре че го каза това за картите  Laughing много добро каре белот се заформи у Арда, дано така да продължават, че много е кофти да нямаш подходящи партньори за белот  ooooh! целия кеф на приятелството се разваля начи..... Whistling Whistling Whistling




Светлана е човек на Чиче. Сигурно му докладва, това онова...
Той я държи с убийството, та не знам какво доверие й има Хю  newsm78
ееее и тя ли , писна ми всички да са на чичо хора, дано не е... Stop


# 492
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735


 
Меги  Hug моля те пиши на сценаристките, Йо да направи една серенада на Ел с италианска песен.
Ама не три строфи!! Минимум два куплета  Joy


готово!!!   Peace
 
Скрит текст:
@semaergenekonn @canpolatozkok · 2m  
 
 Bulgarian fans of KPA would like to see Omer performing serenade for Elif, singing in Italian! Simple Smile please!


 

# 493
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Меги  Hug  крайно време е да ти увеличим заплатата  Joy

# 494
  • Мнения: 824
Ха, това е добра идея-Светлана да е от вербуваните на Чиче  thumbsup това може да обясни много неща!
Мислех си   Thinking нали Чиче каза на Али (1-ви сезон) , че убиецът на Ахмет не е от неговите хора и да си разследва спокойно, даже и на него му елюбопитно кое и да остави Ймер на работа вуправлението да си разследва. Дали целта му не е - Йомер да разследва и да стигне до брат си и той да отиде на едно по-хубаво място (напр. затворът  Mr. Green) и така Чиче да се отърве от един проблем по-малко? Обаче в такъв случай как си е мислел, че няма да стигнат и до него newsm78  Не се вързва много, но някак оставам с впечатлението, че нарочно е искал Йомер да се рови в историята, да му е гадно но Хю,  да се притеснява и може би да допусне грешка... newsm78 Или пък това едълго и продължително отмъщение на Чиче към бащата Демир, да противопоставя братята и да разруши  Peace Peaceсемейството  newsm78
Много се филмирах  Grinning, дано само развръзката да е интересна.

И на мен ми направи впечатление колко е задобрял Йо с италианския, много е сладък. А какво искаше да каже Йо с това ач,ач,ач,ач,ач докато Елифче разнасяше тенджерката със спагетите, много бяха сладки в тая сцена  Heart Eyes

Йо каза ли на Ел , че има забрана от Сами за връзка по време на операцията, но че той много си я иска барабар с гората в очите й? или аз си го насосахс моя плачевен турски?

И последно, много, много обичам Елифче, че му каза за сестрите си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

п.п. пиша от таблета, извинете ме за всички грешки,  трудно и бавно се редактира  ooooh!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт