Коремът вече се надува, АПРИЛче вътре ще лудува!

  • 27 290
  • 783
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 301
Добро утро мами...
Мария бързо оправяне и връщане в къщи....

Аз днес докато се самозакарвах за поредната доза фракси ми хрумна. Момичетата, които шофират знаят ли от кога може да не се слага колан и като те спрат трябва ли да показваш документ, че си бременна особенно в малките месеци, то в големите, ще е ясно....В правилника пише за колана при бременост нищо повече...
Ако някой знае нещо по въпроса....ще се радвам да сподели...
Хубав ден от мен  bouquet

# 61
  • Мнения: 182
Добро утро мами...
Мария бързо оправяне и връщане в къщи....

Аз днес докато се самозакарвах за поредната доза фракси ми хрумна. Момичетата, които шофират знаят ли от кога може да не се слага колан и като те спрат трябва ли да показваш документ, че си бременна особенно в малките месеци, то в големите, ще е ясно....В правилника пише за колана при бременост нищо повече...
Ако някой знае нещо по въпроса....ще се радвам да сподели...
Хубав ден от мен  bouquet

Didolino, нямам идея какъв документ се показва. Аз лично смятам да си карам с колан, вижда ми се, че иначе рискът си е все пак голям... Дори някъде бях гледала картинки как да се слага коланът - някак се подпъхваше под долната част на корема. Теб какво те притеснява? Че ти стяга ли?

# 62
  • София
  • Мнения: 334
Didolino, от ЖК или друг АГ ти дава бележка, че си бременна и вътре пише термина. Миналата година още като се записах на ЖК ми дадоха (те си имат шаблон АГ-тата), но честно казано не съм я ползвала...до последно шофирах и то с колан, ако съм без не мога - имам чувството че ще изпадна (и е по-безопасно ако пази боже се случи нещо). Като порасне корема просто долната част си я слагах ниско отдолу под бебето и така си карах  Peace

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 479
В закона няма точно определено време за това. Аз също се интересувах от това, тъй като точно преди 1 седмица си взех кормуването и още прясна прясна питах инструктора, и отговора беше - "от когато започне да ти пречи, но пък и ти си имаш документ за това, така че не би трябвало да има проблем, освен ако не са задници" Grinning

# 64
  • Мнения: 301
Благодаря...

Все още не ме притеснява , но от фраксито ме дразни защото ми го бият в корема....Ако продължи до края на бременността ще ми е проблем...Ще потърся картинки как може да се сложи така че без да притеснява и мен и бебока..


че не би трябвало да има проблем, освен ако не са задници" Grinning
, а дано не са.... Laughing

# 65
  • Мнения: 304
аз пия биозин мама,предписаха ми го след като ми цъфна херпес.това,което пише на листовката вътре,ми звучи добре.да се оплача и аз,че кокошка ми е изпила акъла:снощи не можах да си спомня дали съм си изпила хапчетата ooooh!мислих,мислих ииии...нищо не измислих Joyнакрая си легнах,реших да не пия ,да не предозирам нещо,ако вече съм ги взела.откачена работа!за проблемите със съня-и аз се присъединявам.по часовник се събуждам към 5ч и после се мятам до 7ч.после заспивам неспокойно и се събуждам към 9ч,а главата ми е като гайда Cryчужствам се хем недоспала,хем преспала...а по отношение на количките и ние се огледахме в тази на АБДОР за близнаци,но нещо не знам къде в софия може да се види на живо.ако някой знае,моля да сподели.благодаря предварително  bouquet

# 66
  • Мнения: 165
Момичета, чета ви по повод на количките, на мен ми се струва раничко, ама винаги съм си мечтала за количка Mima Xari, щото си мислех, че едно бебче, ама за близнаци са на етажи, да не говорим, че са безумно скъпи.

За стрии си купих едно гелче на Лирак, не  е мазно, не мирише гадно, но е само 100 мл. За щастие Хванах някаква промоция 2 на цената на едно, че иначе много скъпо. Излиза около 60 лв.
Та като свърши мисля да ползвам едно кремче, продават го в Лили - palmers, какаово масло. Не знам дали е добро. Аз по принцип само купувам кремчета и не ги ползвам, нямам никакъв навик, та имам доста насъбрани масла и гелчета и кремчета.

# 67
  • Мнения: 503
аз пия биозин мама,предписаха ми го след като ми цъфна херпес.това,което пише на листовката вътре,ми звучи добре.да се оплача и аз,че кокошка ми е изпила акъла:снощи не можах да си спомня дали съм си изпила хапчетата ooooh!мислих,мислих ииии...нищо не измислих Joyнакрая си легнах,реших да не пия ,да не предозирам нещо,ако вече съм ги взела.откачена работа!за проблемите със съня-и аз се присъединявам.по часовник се събуждам към 5ч и после се мятам до 7ч.после заспивам неспокойно и се събуждам към 9ч,а главата ми е като гайда Cryчужствам се хем недоспала,хем преспала...а по отношение на количките и ние се огледахме в тази на АБДОР за близнаци,но нещо не знам къде в софия може да се види на живо.ако някой знае,моля да сподели.благодаря предварително  bouquet
За сега само из сайтове разни съм разглеждала въпросните колички и мен ме интересува магазин в който се предлагат,защото искам да я видя на живо преди да я купя,ако се натъкна на нещо веднага ще споделя  Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 11 792
Тази Zippy  днес я гледах в Айко на промоция тя е май на същата фирма и беше около 650 лева  Wink

И аз мисля че е рано за колички, живот и здраве след 45 дневния болничен мисля да пазарувам преди това не  Sunglasses

# 69
  • София
  • Мнения: 2 511
Маце, тази Бионсе е направо идол за много жени! И с право! =)
Аз чак като нея няма да се мятам, но .... Simple Smile

Иначе за колана - мога да ви "покажа" един трик. Като стане по-голям корема, една-две майки са ми казвали същото - подпъхват си го. А иначе аз понякога карам с една щипка - горе си го застопорявам, за да ми е по-хлабаво. Ако не забравя после ще снимам как точно.
Така хем си с колан, хем те пази, хем не ти стяга.

За мен лично е по-добре да сме с колани, по-безопасно е.

# 70
  • Мнения: 191
PoisonDaisy и аз гледам в ebay,но нещо не намерих много интересни колички.Относно цвета и аз не искам черна,предпочитам бежава,но много ще се цапа.Ще го измисля има време.Ако попаднеш на нещо в ebay или другаде ,пращай линкове.
cvety83 засега не съм търсила кой знае колко, тъй като още е рано, но прегледах на бързо количките за близнаци. Тъй като ще се фокусирам върху такива колички, не знам доколко бих могла да съм ти полезна. Ако разбира се попадна на нещо интересно ще ти пратя линк  Peace
tikvi4kata аз също не знам къде в София могат да се видят различните видове колички, тепърва ще се интересувам, но се сетих нещо друго.
В края на ноември 2014 доколкото знам в София ще се проведе ежегодното изложение "Бебемания", така че всички момичета, които проявяват интерес могат да го посетят. Предполагам на него ще могат да се видят доста неща на място. А най-вероятно и неща, които не се излагат по магазините, а се продават само онлайн. Че на картинка е едно, на живо си е друго  Laughing
Относно това дали е рано за количките...мислех си, че сега ми се струва рано, но още 4 месеца ще отлетят, както почти отлетяха първите три месеца и ще се озова в 7ми месец. Решила съм най-късно до 7ми месец всичко да ми е готово за появата на бебетата, че после с близнаци не се знае. Рискът от преждевременно раждане при близнаци е по-голям и вероятността да изпреваря всички с раждането не е за подценяване. Разбира се, надявам се да си ги износя докрая, но знае ли човек. Трябва да съм подготвена за всякакви варианти, включително за преждевременно раждане.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 7 460
Аз се возя с колан,но първо го закопчавам,после сядам и де факто съм само с предната част. На мен документ не ми трябва,както казах вече си ми личи доста. Предния път ми пролича в третия,сега във втория живот и здраве за третото-още преди да съм хванала  Laughing

# 72
  • Мнения: 590

Аda_smiles, PoisonDaisy  Hug Днес (ако не вали) ще ходя за още материали и ще правя таралежче. После ще снимам и двете и ще ви пратя на лични  Heart Eyes.  
Ейми...ама то...и аз искам да ги видя много! Аз съм от кръжока " Пречат ми, мамо,ръчичките" имного ще им се зарадвам на снимка!!!

# 73
  • София
  • Мнения: 2 511
Момичетааааа, ще сменям праха за пране! =( След оная случка с миришещата рокля, още не мога да се отърва от миризмата и явно има нещо и в омекотителя или самия прах, което ми се набива.
Днес съм с прани дрешки, направо от простора и от време на време ми лъхва на оня аромат и съм готова да се изстрелям към WC.

Една колежка ми препоръча My Forest. Тя като била бременна и я ударила фазата с ароматите, това я спасило.
Вие с какво перете?

# 74
  • Мнения: 2 282
Докато не съм забравила, пиша, и после продължавам да ви чета.

Amy Lee, пусни снимки във форума, моля те. Няма от какво да се притесняваш. Аз също майсторя разни нещица, но съвсем скромно и любителски, и ми е интересно. Аз правя разни дребни играчици и мартеници от филц.

Общи условия

Активация на акаунт