MAC & Sephora - 25 тема

  • 58 168
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 626
Densi, мерси за новата тема Hug

Дано поне Rocky Horror Picture Show ни огрее....още съм тъжна, че не можах да купя нищо от Simpsons  Sad
Не се ли чуват някакви слухове, че в Sofia Ring ще ни отворят втори МАС Flutter

# 31
  • Мнения: 5 001
Миналата седмица минах да пробвам базата и пудрата на Шанел. Нанесоха ми ги отвратително и съоветно не ми харесаха. Честно ви казвам, незнам какви хора има. Как може да си свършиш работата отвратително и да стои и гледаш като пън? Маза, гледа, уж поправя, нищо не направи. Ми писна ми да се разправям с идиоти. Отиваш, даваш една торба пари, толкова ли пък много клиенти имат, та си позволяват да не си вършат работата?
За Сефора в Дъ Мол става въпрос, много ме ядосаха последният път.

# 32
  • Мнения: 31 238
Densi, мерси за новата тема Hug

Дано поне Rocky Horror Picture Show ни огрее....още съм тъжна, че не можах да купя нищо от Simpsons  Sad
Не се ли чуват някакви слухове, че в Sofia Ring ще ни отворят втори МАС Flutter
О не Жаки,  няма нищо за Мас. Нотос ще имат огромен магазин със козметика.

Али, какво не ти хареса? Какво толкова можеш да сгрешиш с база и пудра? Много ли нанесе, не я ли втри хубаво, на петна ли ти стана, цвета уличи ли?

# 33
  • Мнения: 13 626
Много почвам да се разочаровам от цялата ситуация с МАС в България. Никакво развитие, даже все по-малко колекции и продукти идват. До сега трябваше дори да има магазин и в друг град, а в София да са поне 2. Колко милиона вече живеят тук.... Confused

# 34
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Да, чак се налага да си поръчвам продукти, които не са лимитирани от другаде.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 35
  • София
  • Мнения: 438
А значи са заредили колекцията, благодаря! Hug  bouquet
Свършили са, защото е била една бройка сигурно! Sick
Да, една беше и докато със Светла се любувахме на новите червила (прекрасни са), едно момиче я грабна, след като я гримираха с нея. Прасковеното беше прекрасен цват, ще издирвам тази палитра.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 500
Новата пудра на Шанел и на мен много ми харесва.  Heart Eyes
Аз взех номер 30 и дори сега ми е леко светъл, понеже съм с тен. За да не взимам и 40 номер, което реших, че е безмислено, първо слагам малко Беж номер 30, който е тъмен и отгоре от новата пудра и резултатът е чудесен. Към след обяд леко лъсвам, но съм с мазна кожа и се получава винаги, каквото и да ползвам.

# 37
  • Мнения: 2 050
Ей какъв късмет точно днес да отворя тази тема. Загледах я преди седмица Шанелската пудра (може би в Новите придобивки  Hug) и много ме грабна четката, явно ще трябва да се пробва  Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Ей, големи сте зарибителки с тази пудра!  Heart Eyes
Денси, каква й цената?   bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 1 936
Пудрата наистина е много хубава  Heart Eyes При мен е и покривна. Аз си взех 30 номер. 129 лв е.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 268
Сигурно е обсъждано, но за запис това пуснаха ли го в Бг? Lancôme Star Bronzer Palette

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Пудрата наистина е много хубава  Heart Eyes При мен е и покривна. Аз си взех 30 номер. 129 лв е.
Ммм, мерси! Ще се пробва Simple Smile

# 42
  • Мнения: 31 238
А значи са заредили колекцията, благодаря! Hug  bouquet
Свършили са, защото е била една бройка сигурно! Sick
Да, една беше и докато със Светла се любувахме на новите червила (прекрасни са), едно момиче я грабна, след като я гримираха с нея. Прасковеното беше прекрасен цват, ще издирвам тази палитра.
Ами като е една, да си я продават или да си виси. Аз ще поръчвам от чужбина, че и доста по-евтино ще ми излезе.
Сега отидох и ги видях палитрите, наистина навсякъде са заредени само и единствено по една бройка. В БЗ на Витошка има два тестера и една бройка от Sable! Sick На какво прилича това? Сложили два тестера за да няма дупка в щендера, иначе палитрите били точно три, като че не виждам аз, че последните две са еднакви.
Палитрите са хубави, пигментирани, мажаг се маслено, но са супер обикновени и със сигурност не си заслужават 107 лв. Просто са наистина много обикновени и ежедневни, както и съдържащи цветове, които има във всички други марки. Във всяка палитра има по едни неизползваем и не толкова пигментира цвят обикновено най-светлия, така че плащам само три цвята. Няма как на стане!
Червилата са хубави, но трябва да ги пробвам на устни преди да пиша за тях.
За по-малко пари ще се вземе една Нейкид и човек ще се спука от направата на нюд гримове.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 626
Оооох, с тази пудра на Шанел и мен ме подпалихте!  ooooh!  Mr. Green

# 44
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
densi  Hug благодаря, че сподели  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт