След края на Çalıkuşu в очакване на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие - *ТЕМА 27

  • 23 437
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 781
Тогава аз съм почти на 99%, че и Бу и ФЕ ще бъдат поканени. Ще ги видя тогава bowuu bowuu Wink

# 706
  • Мнения: 8 484
Тогава аз съм почти на 99%, че и Бу и ФЕ ще бъдат поканени. Ще ги видя тогава bowuu bowuu Wink

Продуцента е TAFF
Дано са поканени  Praynig би трябвало

# 707
  • Мнения: 5 781
Тогава аз съм почти на 99%, че и Бу и ФЕ ще бъдат поканени. Ще ги видя тогава bowuu bowuu Wink

Продуцента е TAFF
Дано са поканени  Praynig би трябвало

Да!
А Чатай дублира ли се или този е друг newsm78 Joy

# 708
  • Мнения: 5 096
Малеее верно newsm47 newsm47 Не мисля,че ще идат двамата заедно, въпреи че много ми се иска. Освен това м....та Ч сигурно ще е там Twisted Evil Майка й преди малко писа на Чаан,че му пожелава успех... Демек Ч ще се окаже победител поне за пред обществото #2gunfire И тримата там ама поотделно Sad Sad Sad

# 709
  • Мнения: 8 484
Тогава аз съм почти на 99%, че и Бу и ФЕ ще бъдат поканени. Ще ги видя тогава bowuu bowuu Wink

Продуцента е TAFF
Дано са поканени  Praynig би трябвало

Да!
А Чаaн дублира ли се или този е друг newsm78 Joy

Същият е Чаан - режисуор и на ЧУчулигата ...... така, че мн познати  няма начин да не са поканени

Още повече че за АСБ Бу беше искал точно Чаатай да бъде режисиор

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 00:58 от vivonka

# 710
  • Мнения: 5 781
Тогава аз съм почти на 99%, че и Бу и ФЕ ще бъдат поканени. Ще ги видя тогава bowuu bowuu Wink

Продуцента е TAFF
Дано са поканени  Praynig би трябвало

Да!
А Чатай дублира ли се или този е друг newsm78 Joy

Същият е Чаатай - режисуор и на ЧУчулигата ...... така, че мн познати  няма начин да не са поканени

Не може да не бъдат там, ще бъде странно...

# 711
  • Мнения: 5 096
Тогава аз съм почти на 99%, че и Бу и ФЕ ще бъдат поканени. Ще ги видя тогава bowuu bowuu Wink

Продуцента е TAFF
Дано са поканени  Praynig би трябвало

Да!
А Чатай дублира ли се или този е друг newsm78 Joy

Същият е Чаатай - режисуор и на ЧУчулигата ...... така, че мн познати  няма начин да не са поканени

Не може да не бъдат там, ще бъде странно...

Ще бъде страшно,ако идат по-скоро hahaha hahaha

# 712
# 713
  • Мнения: 5 781
Лите, освен да имат нещо наум, ако не идат newsm78 Embarassed Embarassed
Така и не разбрахме дали Фахрие беше или не беше на бала си....

# 714
  • Мнения: 5 096
Лите, освен да имат нещо наум, ако не идат newsm78 Embarassed Embarassed
Така и не разбрахме дали Фахрие беше или не беше на бала си....
Според мен,ако Чапа е сред гостите няма да иде нито един от тях... Въпросът е има ли как да разберат ще ходи ли тя или не newsm78 По-скоро не ми се струва Rolling Eyes
Ако Ф беше отишла на бала щяхме да знаем Mr. Green Все пак е жена. Щеше да се изфука най-малкото с роклето си и да качи снимка Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 8 484
Чапа няма какво да търси там, нито е актриса, пък не вярвам да е близка с някои от артистите играещи в филма, за да я поканят

# 716
  • Мнения: 5 096
Майка й е приятелка май с Чаан Ърмак  newsm78 Като нищо да се тупне Twisted Evil

# 717
  • Мнения: 8 484
Майка й е приятелка май с Чаан Ърмак  newsm78 Като нищо да се тупне Twisted Evil

Тази пък връзкарка отвсякъде  #Cussing out

# 718
  • Мнения: 1 159
Майка й е приятелка май с Чаан Ърмак  newsm78 Като нищо да се тупне Twisted Evil

Точно за това, по всяка вероятност Бурак няма да отиде. smile3503

# 719
  • Мнения: 5 781
Е, че то има ли светско събитие без нея newsm78
Това означава ли, че няма да приемат нито една покана Бу и ФЕ, защото и Чапа ще е там?

Общи условия

Активация на акаунт