Неприятно усещaне по време нa секс

  • 1 676
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здрaвейте!Нa 20 години съм и от известно време зaпочнaх дa водя редовен полов живот. Проблемът е,че по време нa aктa изпитвaм неприятно усещaне ,когaто приятелят ми достигa крaя нa влaгaлището ми. С минaли пaртньори не съм имaлa тaкъв проблем. Той действa по-грубо и рязко и всяко негово движение е до крaй. Усещaнето е подобно нa тъпa болкa,нещо неприятно. Aко имa някaкво знaчение ,могa дa кaжa,че и рaзмерът е по-голям ,от колкото нa минaлите пaртньори,които съм имaлa. При определени пози неприятното усещaне,когaто го "действa" рязко до крaй е нетърпимо.

Искaм дa ви попитaм проблемът в мен ли е или е зaрaди резките му силни движения?Нормaлно ли е дa изпитвaм тaковa усещaне и принципно вие ,aко пaртньорът ви действa тaкa грубо,имaли ли сте тaкъв проблем?

# 1
  • Мнения: 306
Да,при мен се е случвало с може би двама партньора,които разполагаха с малко по-голям атрибут от обичайното...Само че,не бих описала болката като тъпа,а може би като прорязваща и остра...случваше се в определени пози,които предразполагаха по-дълбоко проникване и понякога се е случвало да изпитвам същата болка дори след приключване на акта.

# 2
  • Мнения: 19
По добре отиди на гинеколог.Защото и аз имам същия проблем.Когато е бавно не усещам болка но когато го прави усещам болка.Когато отидох на гинеколог,лекарката ми каза,че усещам болка защото съм много тясна а той е много голям и припо силен тласък удря матката. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 136
Абе хора, говорете със секс партньорите си. Сливи ли имате в устата? Ако нещо ви е неприятно, кажете им да го избягват и как предпочитате да го правят. Защо търпите?

# 4
  • Мнения: 33
Ами,там е работата,че говорих с него няколко пъти. Решихме да експериментираме по различни начини,но той каза,че само грубият начин го възбужда. Накрая става така,че аз трябва да бъда задоволена,а той не.
За това исках да ви попитам , дали е опасна тази болка? Могат ли да се появят някакви усложнения,ако се опитам да търпя ? 

# 5
  • Мнения: 3 136
Да, ще се появят психически усложнения. Други едва ли, но не съм лекар. Поведението му е егоистично и показва, че не му пука за теб. Защо си още с него? Това което си причиняваш е един вид примиренческо изнасилване и в един момент си има и психологически последствия. Намери си някой, който ще те уважава и ще задоволява и теб, а не само себе си. Нормално е мъжът да се възбужда от възбудата на жената, а не от грубото му отношение към нея.

Ако съвсем не си пасвате сексуално и не успеете да правите секс, който удовлетворява и двамата, няма смисъл да се мъчите.

Общи условия

Активация на акаунт