Паникьосана:(

  • 3 688
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: iliana_r
Момичета моя лекар има определни дни за прием, в спешното ли трябва да отида ако се наложи, по-късно вечерта?
И според вас утре да ходя ли на работа? Работата ми не е ртежка седя на компютър и е 6 часа?

В която и болница да идеш казваш, че си бременна с кървене - навсякъде ще те приемат - да не се налага!
По-добре не ходи на работа, почини си, дори и да е нещо безобидно. Имаш ли някакви болки?

# 16
  • Мнения: 5 228
Най-добре е още сега да отидеш на лекар - в специализирана или по-голяма болница в АГ отделение не може да няма дежурен по всяко време. Дори и да е нещо безобидно, по-добре е веднага да се предприеме нещо, отколкото цяла нощ и утре цял ден да се тревожиш - много е важно твоето спокойствие. Не се притеснявай да си тръгнеш от работа по-рано, сега имаш по-важни задачи. Успех и стискам палци всичко да е наред!

# 17
  • Мнения: 1 722
[В която и болница да идеш казваш, че си бременна с кървене - навсякъде ще те приемат - да не се налага!
По-добре не ходи на работа, почини си, дори и да е нещо безобидно. Имаш ли някакви болки?[/quote]
Съгласна съм. Аз като имах болки се обадих на лекарката ми, но се оказа, че е в София и ще дойде след 3-4 дни. Тогава с мъжлето отидохме в болницата, казах си какво ми е, дежурната лекарка ме прегледа и на видеозон и гинекологично и започнаха лечение. Време за губене нямаш. Пък и не си помисляй да ходиш на работа в това състояние. Наистина може да не е опасно, но по добре се застраховай. Трябва да отидеш в гинекологично отделение на някоя болница и гледай да е до 18 часа, после мисля, че лекарят си тръгва и трябва да му се обадят, за да дойде.

# 18
  • Мнения: 645
момичетата са прави
за твое лично спокойствие е добре да те види лекар още тази вечер иили следобяд.
а работата няма да избяга.
майната и на работата
ти и бебчето сте много по важни
стискам палци всичко да е наред.

# 19
  • Мнения: 7 716
Забелязала съм, че като цяло лекарите в болниците са отзивчиви при такъв проблем. Така че, давай в най-близкото АГ отделение!

# 20
  • Мнения: 173
Ако имаш възможност отиди веднага на лекар. При мен точно с такова кафяво течение започна спонтанния аборт в началото на 2-ри месец, а на другата сутрин се събудих от силни болки. Ако на ехографа се вижда наличие на плоден сак в матката, мисля че нещата ще се оправят с малко медикаменти и много почивка. Когато аз отидох на лекар беше вече твърде късно.
Преди всичко се опитай да се успокоиш. Работата може да почака, бебчо е най-важен. Желая ти късмет.

# 21
  • Мнения: 8 769
Виж, iliana_r, не се шашкай прекалено. Момичетата тук може и да са те поуплашили малко. Ако нямаш болки, ако днес си почиваш, а и утр до прегледа, не би следвало да имаш проблеми. Аз кървях и през двете си бременности. През първата беше даже ярко червена кръв, а аз си карах колело на воля. После пих малко бусколизин и но-шпа и се оправиха нещата. Сега въпреки,че кръвта беше в същност кфява и не обилна, ми предписаха инжекции, лежах си три дни-и за сега съм добре. Много е важно да не се СТРЕСИРАШ преждевременно. Приеми по-спокойно нещата!
Стискам палци. Този Александров не съм го чувала, но ако си принципно доволна от него-изчакай си часа за преглед.

# 22
  • Мнения: 61
И на мен ми се случи. За първи път бях в 7-ма седмица. Кафяво на цвят, без болка. Момичетата тук ми казаха веднага да отида в спешно отделение, за което съм им страшно благодарна. Макар че тук не предприемат нищо/техни си разбирания/, поне знаех че съм направила всичко възможно. А като видях сърчицето на ехографа след 2 дни, много се успокоих. Кървенето продължи 10 дни, а след това се случи още 2 пъти. По съвет на лекарката ми от БГ лежах и почти не сам излизала. Много се пазя. Нямаше нищо общо като дати с последния ми цикъл и не може да е цветна бременност.
Не бива да се тревожиш излишно. Знам че това е непостижимо, но всяко вълнение се отразява на бременността.
Моля те пиши ни как си.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 974
Благодаря на всички.
Аз отидох на лекар както ме посъветвахте но ме прегледа един друг доктор (който ми е приятел) не моя, но каза че бебето е там и засега всичко е наред, каза че ако е започнал спонтанен аборт нищо неможе да се направи, просто съм в много ачална бременност, пък и има естствен подбор който дейстава. Каза да си почивам и че иска и моя доктор да ме види защото той все пак е най-наясно с моето състояние. Сега ми остава да стискам палци и да почивам и да се пазя:)

# 24
  • Мнения: 2 274
Много, много ти стискам палци! Нека всичко да бъде наред! Почивай си и се пазете с бебо!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Mili4ka, stiskam palci i az, vsi4ko da e nared i bebo nikyde da ne hodi, ami da si sedi na toplo i uyutno v tvoeto korem4e! Praynig
Moje da ti predpi6at "Pregnyl" на инжекции за задържане.

На мен ми слагаха такива м/у 2 и 3 месец- превантивна мярка, че имах един спонтанен аборт Cry

Много кураж и успех! Пази се и си почивай до утре!
Информирай ни как си след прегледа!

# 26
  • Мнения: 2 839
Цитат на: iliana_r
При Алекасндров, работи в АГ, и в клиника "Кисьови".


Страхотен избор!  thumbsup Много добър специалист, макар и млад. Което всъщност има много предимства, наясно е с новите неща в медицината за разлика от повечето `светила` дето си баят от учебниците от преди 40 години.
Можеш да бъдеш спокойна с него Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
Ама го давай по-спокойно, май доста се шашкаш. Имам предвид и предишните ти постинги. Наслаждавай се на тумбака  preggo

# 27
  • Варна
  • Мнения: 974
Благодаря мимичета, ще почивам и само хубави мисли:)

# 28
  • Мнения: 2 839
И да пишеш какво е казал доктора Кателия Александров  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 173
Това се казва добра новина. Предполагам , че се чувстваш по-спокойна сега.Пази се и почивай повечко.

Общи условия

Активация на акаунт