Как да му привлека вниманието?

  • 12 078
  • 58
  •   1
Отговори
  • в моята си къща
  • Мнения: 68
Здравейте !Накратко историята  е следната.Разведена съм! Имам симпатии към мой бивш съученик.Несемеен  без сериозна връзка  в момента. С него сме нямали нищо  . просто симпатии .Имаше и сякаш нещо неизказано и непредприето между нас , но това може и да е само в моята глава.За последните 20 години сме се виждали 2 пъти , все на събирания на класа.Говорим си , споделяме спомени и т.н. ,но нищо повече.Във фейсбук сме приятели . От известно време се чудя как да му привлека вниманието , нямам особен опит и изобретателност.Усложнението идва от това ,че той живее в София , аз  в друг далечен град в провинцията , който не е родното ни място.Абеееее много сложно стана и сега като го прочетох  е и малко смешно , но нищо не губя.Може да получа и някоя добра идея . newsm78.Неудобно ми е направо да започна да му пиша или да му кажа в прав текст ,че съм заинтригувана от него/въпреки ,че вече не сме на 17 / Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 222
Ако на срещите не сте успели да се сближите, не знам... Не съм имала интерес към бивши съученици, но все ми се струва, че на живо е доста по-лесно всичко. Защо не опиташ да организирате пак някоя среща и там вече ще му мислиш  Simple Smile Може да я организира твоя приятелка, да не го каниш директно ти.

# 2
  • в моята си къща
  • Мнения: 68
На срещите просто нямаше как.Силна музика , много отдавна невиждани съученици и приятели.Тогава все още бях семейна , макар и със силно разклатен да не кажа свършил брак.

# 3
  • Мнения: 1 540
Напиши му, че ще идваш в София на семинар/пазар/при роднини и попитай дали иска да се видите  Flutter

# 4
  • София
  • Мнения: 17 292
Напиши му, че ще идваш в София на семинар/пазар/при роднини и попитай дали иска да се видите  Flutter
Подкрепям! Така постъпи моят настоящ съпруг в същата ситуация. Аз разведена, в София, с детето; той ерген във Варна. Каза ми, че идва по работа на Стройко и ако искам, да се видим на кафе или вечеря. Аз избрах вечеря и оттогава вече 6 години заедно, брак и още едно дете у дома Simple Smile

# 5
  • Мнения: 10 064
На тази възраст няма да изглежда като хлапашка проява, ако му предложиш да се видите и да си поговорите, дори и под предлог, че имаш работа в София.
Все пак сте зрели хора.
Подкрепям идеите на Бърди и shark

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Пробва ли да му помахаш?

# 7
  • Мнения: 29 407
На тази възраст няма да изглежда като хлапашка проява, ако му предложиш да се видите и да си поговорите, дори и под предлог, че имаш работа в София.
Все пак сте зрели хора.
Подкрепям идеите на Бърди и shark

На същото мнение съм. Като се видите само двамата без други съученици, ще си проличи дали има и той симпатии към теб... Peace
Стискам палци да се наредят нещата!

# 8
  • Мнения: 315
Е хайде де големи жени сте вече пък не знаете как да свалите един мъж!
Облечи се секси, но не крещящо, напудри се и се виж с него. Обади му се и не е нужно дори причина да измисляш - кажи - в София съм, искаш ли да се видим. Ако има интерес към теб - това е повече от достатъчно, не му трябват никви игри, че дори напротив. Мъжете мразят женските игри, сценарии и тн. Не мога дори да проумея че не знаеш как, ми то...Ако от първа среща те страх тогава не ходи в гората дет се вика Simple Smile Сетих се и още нещо - ако искаш ми се обади първо на мен да потренираме!

# 9
  • в моята си къща
  • Мнения: 68
Бърди  ,чудесна история с прекрасен край!Благодаря и на останалите момичета ,че се включихте с идеи.Elecotal ,не че не зная как , страх ме е честно казано  да не се изложа  Embarassed 20 години никаква връзка не сме поддържали и сега изведнъж го търся .

# 10
  • Мнения: 315
Няма да се изложиш. Това да се обадиш на един мъж е достатъчно показателно и ти казвам, че ако той те харесва по някакъв начин ще се зарадва. Предполагам че това с провала и тн съществува у повечето хора, но в случая от първия път и първото обаждане ти дори ще си наясно дали той има желание. Без предтексти, бе нищо се обади. Познавам жени дето нарочно се дърпат и отказват срещи щото нали да не се давали лесно, но при мъжете го няма тоя момент. Ние имаме ли симпатия веднага сме готови да откликнем.

# 11
  • в моята си къща
  • Мнения: 68
Elecotal , много ми помагаш  Simple Smile ,чудесно е да знаеш ,как вижда  нещата и противоположния пол.

# 12
  • Мнения: 2 222
То няма и какво да губиш. В най-кофти случай, ако не откликне, приеми, че може да е сериозно ангажиран и толкова. Пълно е с мъже, сред тях и много интересни, ако не е този, ще е някой друг.

# 13
  • Мнения: 1 136
Еlectolal ти го е казал много ясно , не сме на възраст да си играем на иска ми се не ми се, и двамата знаете защо се виждате - в София съм или ще съм , имаш ли желание да се видим Simple Smile , но само не отивай с нагласата че от това ще излезе голяма любов , не казвам че няма за в бъдеще , но в началото бъди с нагласа парти Hug

# 14
  • Мнения: 3 231
и двамата знаете защо се виждате
Хм, аз мисля, че само тя знае защо се виждат (ако въобще се видят). Той откъде да знае?

Или тя по телефона ще му каже, че иска да се видят, защото иска да запълни празното място от предния съпруг?

Общи условия

Активация на акаунт