Започна обратното броене, до ОКТОМВРИ не остана време - TEMA 13

  • 26 585
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Запис !  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 212
Здравейте момичета!
Честито на новите майки! Да се възстановяват бързо и да са им много здрави и щастливи малките съкровища!  bouquet newsm03
 
Момичета вчера бях при АГ-то и му споделих, че вече чувствам бебка много ниско долу и той ме погледна и каза о, да малко се е поскъсила шийката, а термина ти е чак 24.10. Има доста време трябва да издържиш поне до 1.10. Предписа ми нутри-маг 3 x 1 и но-шпа и каза до 1.10 да ги взимам. А и ми казаха да взимам пак малтофера заради хемоглобина, за да поддържам
Като ходих на запис на тонове доктора, който ще ме изражда ми каза, че било нормално вече да се скъсява, готвила се за предстоящото раждане и все по ниско ще го усещам.
Много съм объркана, понеже съм чувала, че не е хубаво магнезия да се взима в толкова късен етап от бременността.
Има ли момичета, който го приемат или са го приемали в 35 седмица?



Не се притеснявай , аз го вземам все още , док. каза до средата на другата седмица , а от днес влизам в 37 г.с.

# 62
  • Мнения: 110
Здравейте, момичета!

Включвам се на малко късен етап, терминът ми е на 01.10 Simple Smile
Ще се радвам да съм част от вас Simple Smile

Прекрасен и усмихнат ден ви желая!

# 63
  • Мнения: 592
hristy Добре Дошла Simple Smile

Аз се надявам и другата седмица да мине и ако иска да излиза макар,че термина ми е на 17.10 да дойде октомври и когато пожелае съм готова за малкия Мъж Simple Smile а пък ММ има РД на 05.10 и ако пък реши тогава ще е  най хубавия подарък за него  Hug Hug Hug  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 235
Честито на новите майки. Да са им живи и здрави бебоците.

Аз магнезия го спрях много отдавна, не ми помагаше.

Иначе 2 месеца бях с контракции, пазех леглото, умирах от страх, че всеки момент може да родя. А какво стана накрая - днес стават 38 седмици. Вече имам чувството, че никога няма да родя  Joy

Някой знае ли как са Алек и Маринките?

# 65
  • Мнения: 407
Добре дошла на Хриси Simple Smile

# 66
  • Мнения: 41
Разбира се, че ще напълним новата ни темичка само с радостни вести  Hug
Честито на новите мамчета   bouquet нека са живи и здрави бебчовците и да носят много усмивки  smile3504

# 67
  • Мнения: 219
Честита ни темичка и само здрави бебенца да се записват в нея   bouquet
Цоп и аз в новата тема:) Здравейте, коремчета:) ДНес май ще е хубав ден:) Този дъжд ми писна вече, а есента тепрва идва Simple Smile Нензам кой прави първа страница, но е вълшебна!!!!!!!!!!!!!!!!! Браво !!!!!
А на Desy , незнам дали на теб писах в ФБ, но прополиса е вълшебен лек. Може да се гаргариш , да си мажеш гърлото, носната лигавица и т.н. Разтварящ пръчка сух прополис в едно шишенце спирт (малко ) и чакаш да се разтвори ( 10-14 дни) . ЗНам, че дотогава ще си здрава и затова ако си в СОфия, да ти дам от моя. Той поне е готов, но все пак си направи , защото може да се използва мноооого време и си е съвсем природен лек! Иначе мед с орехи и лимон по няколко лъжици на ден и пилешки бульон до "повръщане"::Simple Smile))) Не се притеснявай, сигурно просто организма ти реагира на смяната на времето , поне не съм чула да има грип още:( Компреси с ракия не бих ти препоръчала, защото на Калоян сигурнн няма да му хареса миризмата:) Бързо оздравяване.

Оо пази Боже да се разболея  Praynig не съм аз болната. Хихи

# 68
  • Мнения: 281
  Grinning  Аз съм болната момичета Simple Smile нещо не сме се разбрали  Hug

# 69
  • Мнения: 173
Бързам да дам отчет за днешния преглед и да се запиша в новата тема, че за нула време сте изписали 5 страници. Вече сме 2600гр, няма контракции, но ще пия магнерот-а още 2 седмици.   prostor Сега имам да гладя 3 дена сигурно, добре че се захлади.Първо ще режа етикети, вие махате ли ги?
Честито за новите бебенца, много здрави, спокойни и усмихнати. smile3541
Хубав ден на всички   bouquet

# 70
  • Мнения: 428
Честито на новото бебенце. Колко е хубаво всеки път като вляза и хоп още бебенца. Ама моля ви мами тези които са се прибрали от родилното да намерят десет минути и да споделят с нас как е протекло раждането и как е започнало. Всички чакаме това с нетърпение вече осем месеца но ще е хубаво да споделите повече подробности. Ясно е колко сте ангажирани и едва ли ви е до писане тук но ще е страхотно ако споделите как е протекло всичко.

# 71
  • Мнения: 1 235
Абсолютно подкрепям petynapetina. Драснете по някой ред как е протекло раждането между кърменията  smile3534

# 72
  • Мнения: 407
етикети НЕ режа,защото без тях е по-зле...е,сега ако видя .,че мястото под етикета е зачервено-да,но дъщеря ми е вече на година и 5 месеца ще стане..бебешките дрешки -нямахме проблем с тях...

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 631
Аз ги махнах, мн дълги бяха или доста груби аз не ги понасям а пък бебка не знам.
След малко и аз отивам на преглед, но тъй като лежах предната седмица не успях да си запазя час за днес и ще съм без час-дано ми отстъпят място....Стискайте палци всичко да  е наред Simple Smile))
  bouquet

# 74
  • Мнения: 843
Привет на всички и в новата тема.
Честити бебенца, да са много здрави и да правят мама и татко щастливи.

Общи условия

Активация на акаунт