Септемврийски дъжд вали, носи ни по две черти!- Тема 87

  • 24 305
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 442
Как сте момичета? Hug Hug Hug

# 691
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Мая, ние напоследък много говорим, и уж сме се разбрали какъв да е плана, обаждам му се и питам какво да правя? Очаквам отговор, защото не искам да чакам повече ... ако пропуснем сега трябва да чакаме до 6-ти когато пак почива, е не е ли по-добре да отида при лекар с готови изследвания? Може да изпуснем О, днес имах бодежи в ЛЯ, кой знае може да подрани.
За цигарите, обеща ми да ги откаже, обеща ми веднъж преди 5 години, сега вече бил категоричен. Намалил ги е, пуши най-слабите възможни, но пак не ги е спрял. На него лекар трябва да му каже да ги спре, затова искам СГ (дори да е в норма, лекаря пак ще му каже за цигарите). Не искам да се навивам, че това е проблема, защото може и да не е, но е факт, че може да има много по-добра СГ, не и с пълния си потенциал.
За желанието, той отдавна иска това, много преди мен. Винаги съм вярвала, че ще е добър баща, но какво го кара сега да отстъпва? Единственото обяснение е страх - страх от резултата.

Суити, на мен малко ми е криво, но ще се оправя Simple Smile

# 692
  • Мнения: 4 097
Йоли, планът ти е добър, за щитовидната на чист ден.  Hug
Аз ходя обикновено в "Цибалаб".

И на мен ми предстои разговор с ММ, тъй като покрай операцията ще прави изследвания и ще говоря да пуска всичко накуп.

# 693
  • Мнения: 4 954
Не просто те искат резултата, но пътя към резултата не ги интересува и не разбират за чий е необходимо. Те си знаят - бебетата идват от мама и са отговорност на мама, какво ги занимавате с "женски неща", "цикли" и "истерии"?? Бащите се включват в играта, карането до болницата, изкарването на пари и математиката в училище. Разбрахте ли сега?  Laughing

И аз съм бясна на моя. Вчера отваря кофата за боклук, а в нея опаковката от sure-а. Той седи, бели картофи над нея и си говори за... трети неща. Леле, как издивях вътрешно. Тази сутрин нарочно оставям теста на масата. Той ми подава кафето - а, тест. "Да, отрицателен е". "Виждам" и това беше всичко и целият коментар по въпроса. Сега се чувства щастлив и спокоен и си работи от вкъщи ръфайки соленките, които направих да си изкарам нервите. Доволен и щастлив МЪЖ. Че довечера и на танци искал да ходим... И как ще стане тази работа?

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 247
Бррр, страшен студ е. Няколко дни не съм писала, но ви следях. Честито на новоомъжилите се.  Hug
Аз имам 5 дни до М . Имам лека напрегнатост в гърдите , която по принцип не изпитвам преди М . Главата ме боли, но тя по принцип си ме боли преди да ми дойде. Правих тест преди малко и мисля, че се вижда сянка. Ако ми закъснее ,пак ще правя тест. Качвам ви снимки, но като гледам изобщо нищо не се вижда на компютъра... #Cussing out

Забравих да кажа, че снощи имах бледо розова лента на хартията.

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 14:38 от nikinkaaa

# 695
  • Мнения: 1 633
y00li, Estlar, не се ядосвайте, типично мъжко поведение...Аз понякога се ядосвам, че ние не ги приемаме така нещата, много по-леко щеше да ни е...
nikinkaaa, стискам палци да се похвалиш скоро с ярка втора черта! Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 522
Урааа, най-накрая ви изчетох  newsm44

Eudaimonia честита чертичка  Hug
Тиата прекрасна си   bouquet
Есенче честита годишнина и скоро семейството да се разрасне  Hug
Йоли съжалявам за лелката  Hug


За всички момичета прегръдки.  Hug Hug Hug

Аз съм добре. Имам много работа тази седмица, но още 1 седмица ще е така и после ще се успокоят нещата. С ММ онзи ден имах малко сдърпване и му изнесох една лекция по бебеправене. А ма ха, той си мисли така става тази работа...  #2gunfire Но вчера вече се отчетохме. Нещо БТ ми е странна, но нека минат още 2-3 дена и ще искам мнение от Денис.  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 4 097
За анкетата да си кажа-първото заглавие на мен ми харесва повече.
 Hug на всички

# 698
  • София
  • Мнения: 1 757
Йоли съжалявам за гадината  #2gunfire, spoko
nikinkaaa имаш доста време до М-5 дена са много за да ти покаже шуъра-те са много точни и добри но след закъснение поне ден-имат и изпарителна,така че изчакай или поне се тествай с друг(кой го казва само и аз имам 5 дни до М.ама вече се тествам  Laughing)Успех   bouquet
ФлО хайде намаляй работата и се включвай по често
maya_the_bee дано мине главичката и успех на зъбаря  Hug
Sweety ஜ аз съм добре  Heart Eyes дремнах час и половина в този дъжд се спи страхотно  Hug

# 699
  • Мнения: 442
Оооо Дессс  Hug Hug Hug днес гледадах късметлийското списъче и се чудех какво става с теб....Остава ти съвсем малко,да ни пишеш пак и леко раждане   love001
Взимам си от твоя прашец  newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm75
Като се замисля колко мацки трябва да раждат или са родили  Heart Eyes
Сещам се за  matsutka,за  Shakazul,а за molina_bohemi лелее какъв пожар беше това момиче,за нашата обичана Елена,Паулина1,а Милена___ трябва и да е родила вече.....и ощеее куп,куп момичета,а колко още момичета сме тук  Tired

Даа,всеки момент трябва да родя и ужасно ме е страх,въпреки че ще съм с епидурална ...
Паулина1 и Молина Бохеми родиха живи и здрави бебчета,предполагам другите момичета и те Simple Smile И вашият ред ще дойде,не унивайте и не се отказвайте !!!И при мен стана трудно,но стана най-накрая и въпреки това още имам страхове Simple Smile Прегръщам ви и живот и здраве ще пиша,след раждането !
Успех мили   bouquet

# 700
  • София
  • Мнения: 522
Само да кажа на всички искащи да присъстват в списъчето с чакащи две чертички да ми пишат на лични за да ги включа преди пускането на темата.  Wink

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 247
Флори, може ли да ме включиш?

# 702
  • Мнения: 109
Здравейте, момичета!

Закъснява ми с 6 дни и май е станала работата, но първия тест беше с много бледа 2ра черта. Ще правя втори утре! Стискайте палци! Стискам на всички, които чакате две черти Simple Smile  EFP

# 703
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Момичета трябва ми спешно инфо. Клиниката на д-р Владимиров Събота и Неделя записват ли часове за СГ? ММ не знае дали ще почива понеделник или вторник ... до края на деня ще знаем.
Иначе аз в понеделник ще направя хормони, а на 6ти имам час при лекар за да видим какво е положението. Искам да занесем и СГ, за да видим какво е положението и на този фронт.

Да ви кажа не ме е яд за лелката, знаех си, но сега съм се амбицирала да разберем какво ни е. Е ще почакам 10тина дни още  Joy , на фона на цяла година и отгоре, това е обнадеждаващо. Та първо вашето мнение ще искам за резултатите Simple Smile

# 704
  • Мнения: 1 571
Здравейте, мацки!
Пиша ви от тела, нямам нет Sad
Ей така, минавам само да ви гушна!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт