За"подарък"тази есен, СЕПТЕМВРИйчето на ясли тръгва-нека пътят му да бъде лесен!

  • 55 054
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Благодаря.Сега ще пробвам и ще ги кача наново.
Мисля,че вече е готово.

# 676
  • Мнения: 122
Томиана, на Гергана зъбите са със кафяви петна. Днес след като те прочетох, реших да видя докъде е стигнало лечението с хомеопатията. Та петната са избелели, но кътниците ѝ са изронени и с наранена повърхност, на места направо като отчупено от зъба. Лекарите ми викат, че нямало значение - това са временните зъби и лечение не може да се прилага. Да съм била спокойна и да изчакам появата на постоянните, ако и те са така тогава вече да се притеснявам. Аз обаче тръгнах при една хомеопатка, която уж я лекува , ама като гледам май ще се отказвам.  Резултат няма, единствено при голямата ми дъщеря  има ефект в момента и той е, че ѝ спря вечната задна хрема, но пък хвана от лекарствата гъбички по ноктите Sad. Така че, силно ме съмнява това хомеопатично лечение  Rolling Eyes.
 Гергана днес е слушала, сама е влязла в групата  без физиономии вече, храна яла малко, но от зор да не ляга в кошарата нарочно повърнала. Госпожите са много доволни от нея, единствено казват, че имат проблем с заспиването на обяд. После всичко е по старому. Спи максимално много в яслата и се събужда с усмивка  Simple Smile.

# 677
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Тета,браво на Гери.Дано и занапред влиза все така с усмивка в яслата.
За хомеопатията и аз не вярвам и затова и не съм пробвала да го лекувам с нея.
При нас все едно и също.Сутрин става и почва да вика и реве-не,не искам на яслата,но докато стигнем се успокоява и докато влезнем там се започва наново.Снощи го питах защо не иска и ми каза,че имали едно ново дете и ги биело и хапело всичките и затова.Днеска питах лелката и каза,че е така,но засега не го е засичала да се бие или хапе с моето,а и не съм сигурна,че той ще се остави.

# 678
  • Мнения: 2 802
Все така зле с или без АБ... Никакво подобрение, напротив!  Cry

Това исках да ти кажа вчера. Имай на впредвид, че Али е изпила много АБ и в един момент бактериите стават резистентни към него и може да не помагат както в началото. Другото, което исках да ти кажа е че не е хубаво един и същ АБ да се пие поне в период от два, три месеца. Най-много някой гъбички да завъди както аз направих лятото с трите приема на АБ от седмица разлика м/у тях. Наистина казвам всичко това за да ти там повече кураж и сили, а не да те обвинявам в начина на лекуване или пък, че си лоша майка, както не веднъж си писала тук и във ФБ Hug Следващия път просто забрави за него и опитай по леко третиране на ангината.  Hug
Аз също не вярвах на хомеопатията, дори не знам дали още вярвам  Crazy но последните месеци прибягвам до нея. Основно давам Инфлуцид за настинката, Тонзилотрен за гърлото, Цинабсин за хремата и Еуфорбиум за носа. От последната ангина прибягнах и до Лимфомизот и за сега съм доволна от препаратите. Дали наистина те помагат, или вече малкия гради имунитета си сам, не знам, но ще продължавам с този начин на лечение. Не е вдигал Т от онази вечер, гърлото от вчера е зачервено, но за сега е само това. Дано наистина остана така  Praynig

За ваксините съм с противоречиво мнение и не искам пак да коментирам. На малкия му остана последния прием на Пентаксим и си го влачим отдавна. Педи каза, че до 3 годинки може да се отлага, а ако не се сложи не знам какво следва  Whistling

Лудия петък в Хиполенд е днеска, но определено няма да се блъскам  Mr. Green

# 679
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Фейт,дано си остане само това при Плами и да се преборвате със вирусите все така.
В Хиполенда и аз няма да се блъскам.

# 680
  • Мнения: 2 802
Качих и аз две, три снимки в новото албумче  Heart Eyes
Не са нови, от РД на Тони са, че напоследък хич не се сещам да го снимам  ooooh!
Искам сега да му направя календар и се насочих към сайта от който поръчвам снимките му. За първа година ще му правя и се надявам да станат хубави  Heart Eyes Вие правите ли такива календари и т.н?

Гледам Цвети е направо готова да помага на мама за пампито на бретчето/сестричето си  Mr. Green

tomiana Прекрасно семейство сте  Hug

# 681
  • Мнения: 224
Фейт , права си! И го осъзнавам напълно. Два от случаите можеше да се размине без АБ, но сбъркахме... Организмът й е толкова отслабен обаче от всичкото това боледуване и тъпчене с гадости, че без АБ вече не може да се пребори. Тези три месеца обаче ще си бъде вкъщи, зА Да заякне и съм сигурна, че ще бъде много по-добре. Ще използвам момента да се презапася с изпитани методи за борба с Ангините и с търпение да не прибягвам към АБ. Малката от днес е и с ларингит.... И аз се докарах с гнойна ангина, а нервите са ми разклатени до краен предел...

# 682
  • Мнения: 2 802
Фейт , права си! И го осъзнавам напълно. Два от случаите можеше да се размине без АБ, но сбъркахме... Организмът й е толкова отслабен обаче от всичкото това боледуване и тъпчене с гадости, че без АБ вече не може да се пребори.

Така си мислех и аз преди месеци! Факт е обаче, че вече се бори сам, точно без АБ. Продалжавайки да и го даваш имунитета и отслабва повече и повече. Какво значи, не може да се бори, ти не си я оставяла да го направи, защото не можеш да я гледаш така болнава. Просто следващия път ме послушай и при ангина не давай АБ  Hug Хубаво е, че си решила сега да я закрепиш, давай повече витамини, прочети някой бабини рецепти за такива случаи, пазете се много и вие с баща и да не носите бацили /колкото и да е невъзможно/. Пробвай с коластра за засилване на имунитета ако искаш. Знам, че ще се справиш  Hug Спокойствие, повече кураж и сили и мисли позитивно.
Оздравайте бързо и дано това е последното  Praynig

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
Взехме на Цвети снимките от яслата ,които бяхме поръчали за Коледа. Много е хубава. Но,това е щото прилича на мен  Laughing

# 684
  • Мнения: 47
Фейт, аз миналата година я водих в едно фото с коледен декор и ми направиха голям и малки "джобни" календарчета. Днес са ги снимали в яслата и пак си поръчах такива.

Тук ще имат коледно тържество всяка група отделно, без родители. Събрахме пари и ще им купят еднакви подаръци - за момиченцата едни, за момченцата други. На Маги даже са дали стихче от 4 реда, понеже е от разговорливите, ще имат и танц на Снежинките Simple Smile Много ме е яд, че няма да може да присъстваме.

Ние посетихме Лудия петък - взехме й един конструктор с много части и пластилин, уж за Коледа, ама тя като ревна и ги дадохме да си играе. Нашия Хиполенд го откриха преди няма и месец и още няма всички артикули заредени, аз от сайта си бях харесала и други играчки.

# 685
  • Мнения: 201
Привет,
не мога да се включа по всички теми адекватно, щото ве чета на 2-3 дни веднъж и забравям кой-какво е писал.
Стаси - мила направо като те чета...нз как издържаш. Пожелавам ти Аличка да оздравее скоро и да имате възможност да отидете някъде за 3-4 дни да си почините.  Вярно е че антибиотиците бутат имунитета, ама честно казано аз няма да имам смелост да се боря с бабишки методи, особено пък с гнойната ангина.

# 686
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Стаси,да се оправя скоро Али.Леле и аз не знам как издържаш с тези нейни боледувания.
Фейт,аз миналата година занесох негова снимка в едно студио и си избрах само календара и беше станал супер.Тази година още изчаквам да видя дали ще им правят в яслата и ако да ще си поръчам там.
Чики,браво на Маги.Ние още не знаем дали ще има коледно тържество при нас и как ще е,но днеска си говорихме с майките като ги вземахме,ако има да говорим с директорката да направят точно както при вас.Да съберем пари и да вземат едни за момиченцата,други за момченцата,защото една мама каза,че миналата година са си патили с това кой каквото е купил за детето да занесе.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Аз отодавна не бях ходила в Хиполенд който е срещу Метро,но той станал страхотен.Голям просторен,с широко място между стелажите,няма нищо общо с преди теснотийката.Имаше страшно много хора,но не усетих никакво блъскане и навалица,единственно на касите имаше дълги опашки и се чакаше.
Ива-Мария най после намаза столче за кола до 36 кг.Че досега се возеше в бебешката кошница,да видим дано и хареса.Купихме и на много изгодна цена Кухня - подобна на тази която взехме за Ваянка,мисля че ще е очарована.Взех и две страхотни енциклопедии за подарък на големи деца.Едната за хищниците,а другата за самолетите.С 25 % остъпка големите и хубави книги идват много на сметка,а и всичко което е на по висока цена.ММ се наложи да дойде с работните дрехи и голямо мрънкане направи,а и на паркинга ни бяха запушили,но го изтърпях,доволна съм от покупките.
Братовчедка ми си е отворила фото студио и ми предложи да направи снимки на децата и календари,но го отложихме докато оздравеят,че на снимките торбичките под очите,червения нос и болнавия вид много си личи.Ако я пусна в понеделник на ясла ще питам и при нас кога и какво ще се организира.
Стаси аз с Мишо бях така,мъчих ме се по 2,3-4 дни с друго лечение и накрая все до антибиотика стигахме.Даже понякога сама исках да ми го изпишат,защото си знаех как ще се развие лечението.Но при нас това беше страшното че много за кратко слизаше към гърдите и правеше бронхити и пневмонии.Последната за сега му беше точно за 9 му рожден ден,и дано го е израснал и да му минават вече по леко разболяванията.И сега все покашля сума ти време ,мине за ден два и пак започне,но гърдите са чисти и е все от задния ринит и стичащия се секрет от третата сливица на зад в гърлото.Желая ти Али да е здрава за празниците и да закрепне за няколкото месеца в къщи.
Ева честита годишнина на голяма патерица,още много щастливи години да посрещнете заедно с половинчо.И аз като Зори само чета и след няколко дни като седна да пиша съм забравила половината неща,които съм чела и съм искала да напиша.
Ще видя и аз да кача някоя нова снимка,но дълго боледуваха и нямах желание и време да снимам.
Фейт Плами тренира за катерач,личи си на снимката много добре се справя,ясно е защо очите са ти все на 4 след него.

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 23:06 от taneva73

# 688
  • Мнения: 68
 Здравейте, девойки красиви (разгледах част от албумчетата Simple Smile !
Тета014, ние днес по спешност ходихме на зъболекар (счупи се парченце) и наистина това са кариеси. Зъболекарката беше много мила, но май не може да се справи с толкова малко детенце, защото ни каза, че може да се изчака. Аз пак рових и навсякъде пише, че не търпи отлагане Sad Ще търся друг... Браво на Герито, стара ясладжийка е вече тя Simple Smile!
 Стаси, кураж, кураж и пак кураж! Четох из нет-а, че прекаленото консумиране на сладки неща може да смъкне имунитета. Али как е с храненето, хапва ли здравословно?
Бързо оздравяване на всички болнички дечица  Whistling

# 689
  • Мнения: 224
Томиана , когато не е болничка, яде разнообразно, за здравословно в днешно време според мен няма как да се говори... Плодове не яде, рядко хапва ябълка или банан, за което много ме е яд. Шоколад хапва на ден по едно киндерче ( говоря за едно парче опаковано ) или половин яйце. Не е от храната според мен. Просто е на майка си копие пълно и ми е взела и болестите дори Sad
След започнатото лечение вчера със Синекод и инхалации, поне не кашля като магаре...

Общи условия

Активация на акаунт