След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.21

  • 22 102
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 33 435
Да ви кажа много хора, на които не им пука за Керем също не харесват Зъбла.
Примерно на морето с леля ми един следобед гледахме сланцата и тя като видя Зъбла, без да знае нищо веднага изкоментира колко е противна  Mr. Green
И хора от други теми не я харесват.  Laughing
Мисълта ми е, че проблемът не е само във връзката й с Керем  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 16 938
Здравейте слънца.Знам че късно се включвам ама спах до по късно тъй като след някой друг час отивам на фризьор и после на сватба и те така.
Искам да ви кажа че майка хич не може да понася Зъбла още от АФК.
А аз не защитавам никого просто казах снощи това че ЯТ е на сета означава че простотията не ходи по дървета тъй като това си е точно простотия.А до колкото видях на снимката тая е правела циркове.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 737
  • Мнения: 22 238
Офффф да вземем да се местим в новата тема, че тази много зле я завършихме...   ooooh!
Теро  Hug Hug пусни линка пак, да се ориентираме  Laughing

Мише  Hug Hug Влади  Hug Hug Терзи  Hug Hug Кате  Hug Hug Пепи  Hug Hug Здраголова  Hug Hug Гале  Hug Hug

Не знам за кой път ще го кажа, но аз не виждам любовта на Керем към Зъбларова  Stop Да, двойка са, да, правят демонстрации  Peace ЯТ може да виси колкото си иска на сета на ШМ, да пуска снимки на изтормозеното коте, КБ да лайква, да я "обгрижва"... за мен това не е любовта  Peace

# 738
  • Мнения: 22 238
В нашия край има една приказка за мъже под чехъл, като Керем  Peace
Скрит текст:
Путьо Маринов  Peace  извинявам се за цинизма  Praynig

# 739
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ади бе,скакайте в новия двор,аз откога си разопаковах там багажа вечИ  Mr. Green

Терзи  Hug Heart Eyes  радвам се,че ни навестяваш пак,дано да имаш повечко време и да наминаваш по-често  Hug

В нашия край има една приказка за мъже под чехъл, като Керем  Peace
Скрит текст:
Путьо Маринов  Peace  извинявам се за цинизма  Praynig

Уууу,Еви с тази уста ядеш бе джанъм  Mr. Green  Инак не,че не е на място де  Wink

# 740
  • Мнения: 16 938
Нерде е новата тема.

# 741
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт