ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 3

  • 98 818
  • 2 444
  •   1
Отговори
# 2 385
  • София
  • Мнения: 4 429
Ох, това ме мъчи от началото на Брадъра.. Laughing
Когато избираха Мис Плеймейт си казах:Тази пък откъде се взе, 30 годишна лелка..
Скрит текст:
И на 15.09. когато разбрах, че тя ще влиза ми стана интересно. И когато видях Кучкова -останах с отворена уста Grinning Тази Кучкова в къщата няма абсолютно нищо общо външно с Кучкова, която спечели Конкурса  Laughing
В къщата тя е сладка, миловидна, изглежда 19-20 годишна...
А тази Елена К., която аз знам изглежда ето така:
Скрит текст:
Два различни човека.
Много е различна на всички снимки, но на тази която ти си качила, наистина, все едно не е тя.

 


Скрит текст:
   

А и при гостуването й при Милен Цветков,ми се вижда много по-различна от сега, явно е от грима.



Цитат
Публикувана от: marquise

само гадаем ние   може нищо да не е станало ама го крият за да има интрига   а може да го изкарат и да го премесят сам в ТВО-то  
btw на мен също ми се стори по едно време, че Евгени си говореше приятелски с Наско, но сърцераздирателното изпълнение на "Ако си дал" за Иво направо ме срази. Пък и Евгени нали в мисията си каза, че би спал с Аръков

Не ми се вярва, да изведат(изгонят)Тачо точно сега, когато се очакват приходи от СМС-и. Той е от главните герои, Жени - също. На тях продуцентите разчитат, да им вдигат рейтинга.


За Евгени и Иво - Евгени снощи говореше нещо на Иво, той му отговори, че не е от ТИЯ, а лорда го попита ,,а харесваше ли ти, когато беше от тях?''  Евгени прекалява с опипването и намеците, докато търси някой, който да е от ''ТИЯ'' дето му трябват.


 

            

Последна редакция: нд, 28 сеп 2014, 16:00 от Mari_Mar

# 2 386
  • Мнения: X
За Евгени и Иво - Евгени снощи говореше нещо на Иво, той му отговори, че не е от ТИЯ, а лорда го попита ,,а харесваше ли ти, когато беше от тях?''  Евгени прекалява с опипването и намеците, докато търси някой, който да е от ''ТИЯ'' дето му трябват.              
Евгени нищо не "опипва" и нищо не търси. Той много добре знае кой, какво, с кого и така нататък. Гей мафията е голяма работа Wink

# 2 387
  • Варна
  • Мнения: 1 560
На мен Кучкова на всички снимки ми изглежда еднаква.Явно преди е била малко по-пълна.Като цяло,без много грим или поне с по-малко такъв е най-добре.
Абе,тея хора няма ли да оправят форума най-накрая??Всеки път като влизам и трябва да правя разни гимнастики!

# 2 388
  • София
  • Мнения: 4 429
За Евгени и Иво - Евгени снощи говореше нещо на Иво, той му отговори, че не е от ТИЯ, а лорда го попита ,,а харесваше ли ти, когато беше от тях?''  Евгени прекалява с опипването и намеците, докато търси някой, който да е от ''ТИЯ'' дето му трябват.              
Евгени нищо не "опипва" и нищо не търси. Той много добре знае кой, какво, с кого и така нататък. Гей мафията е голяма работа Wink

 Той знае, ама и Брадъра е в мафията, специално за него е подбирал ''мъжете'' в този сезон. Е, не всички  Rolling Eyes

 

# 2 389
  • Мнения: 434
Минчев и Иво си поплакаха  Laughing

Ето няколко снимки от този момент.Евгени пееше "Ако си дал" на Емил Димитров и Аръков доста се разчуства, та се наложи Лорда да го успокоява.
Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

а тук Кучкова лакира Уош  Laughing

Скрит текст:

# 2 390
  • sofia
  • Мнения: 3 706
 SickПишете ме консервативна, но подобни милувки между мъже са ми гнусни.
А тоя Уош е голям грозофилник. Как пък грам не прилича на баща си...За съжаление. Rolling Eyes

# 2 391
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Кастът на това издание е под всякаква критика.
Не смея да гледам дейлитата и лайфовете, защото децата ми са още будни, а езика и думите, които ползват брадърите не са за детски уши.
Не знам къде отиде соц идеята на това издание, според мен спокойно можеше да е Биг Брадър - Бардак. Rolling Eyes

# 2 392
  • София
  • Мнения: 7 893
То се оказва,че в къщата единствените 100% мъже са Влади Въргала и Тити, може би и Уош,дето вярно грам не прилича на баща си. Но не е грозно момчето   Peace

# 2 393
  • Варна
  • Мнения: 18 038
То се оказва,че в къщата единствените 100% мъже са Влади Въргала и Тити, може би и Уош,дето вярно грам не прилича на баща си. Но не е грозно момчето   Peace

Аз залагам на Жени.. Laughing

Тити и Влади са ми твърде ревливи.

# 2 394
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И аз смятам, че Жени е Мъжът!!!
А относно соца...Толкова е соц, колкото и миналия Брадър беше Сезонът на Тайните... ThinkingИ за нас остана тайна, какви ли бяха те... hahaha

# 2 395
  • София
  • Мнения: 7 893
Скрит текст:
То се оказва,че в къщата единствените 100% мъже са Влади Въргала и Тити, може би и Уош,дето вярно грам не прилича на баща си. Но не е грозно момчето   Peace

Аз залагам на Жени.. Laughing

Тити и Влади са ми твърде ревливи.
А на този принцип и Йорданка Христова  е 'мъж", Воче, Ками Тодорова и още има:)))

# 2 396
  • Варна
  • Мнения: 18 038
На кой принцип?

Споменатите от теб са си жени по всички параграфи, макар и вече баби.

# 2 397
  • София
  • Мнения: 7 893
На кой принцип?

Споменатите от теб са си жени по всички параграфи, макар и вече баби.
На принципа силни  жени, мисля,че няма нужда от обяснение. А дано всички станем такива баби  Peace

# 2 398
# 2 399
  • София
  • Мнения: 7 893
Що не се учудвам, той пак много изкара. Сега не знам дали Биг Брадър туко така ще го пусне...

Общи условия

Активация на акаунт