Искам да кажа ... (3)

  • 38 052
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 658
Цяла нощ ме боля ухото - ушната мида. Май съм го смачкала, докато съм спяла. Много е гадно  Sad

# 61
  • Мнения: 5 892
Такъв бой искам да хвърля на една пикла, че чак не е истина.

# 62
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 273
Закрихме морския сезон. Гадно е от плажа и жегата, по джапанки и бански, да попаднеш на буря, порой и студ...

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Закрихме морския сезон. Гадно е от плажа и жегата, по джапанки и бански, да попаднеш на буря, порой и студ...

Аз в петък го откривам, ти го закриваш  Grinning Така е като това лято бях на плаж само два пъти.

# 64
  • Мнения: 125
Усмихната нова седмица на всички, въпреки лошото време.  Simple Smile   bouquet

# 65
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 273
miss july,
кой когато може Simple Smile доста съботно-неделни морета си спретнахме тази година Crazy
студено ще е вече за палатка.

# 66
  • Мнения: 22 528
Изплетох първата гривна на вилици....е, има гафове тук, там, но щерката вчера цял ден ме тормози. Купихме ластици, гледах клипчета....

Ураганен вятър, отвратителен дъжд. Сама съм с децата, на обяд трябва да взема каката от училище. Ясно, че ще се ходи с колата, но си представям и колко други родители ще решат да отидат с колите...и какво задръстване ще се получи около училището. Sad

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
Мразя го това време !! #Cussing out

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 23 932
Имам пристъп на крайно раздразнение. Някой, някъде е дал обява за продаване на кола на части и е сбъркан с моя телефон. От сутринта ми се обаждат вече 4рима да ме питат.

# 69
  • Мнения: 4 199
И моят номер го има изписан в сайт за превози на някакъв Леонид, който отгоре на това дължи пари и го търсят и клиенти и банки...Добре, че не ми е основния номер и често просто го изключвам. Тези гривни за които говорите няма ли ги в магазините за кожени артикули, тип АРТ'97 или там както се зовеше. И в Интернет онлайн има най-различни. Харесвам всичко, но на млад човек - и момче и момиче и като коледна елха да е ми е свежо, битнишко, индивидуално. Аз слагам някоя дрънкулка само на почивка, иначе имам няколко чантички с кинкалерии - харесвам, купувам и си стоят в чантичките.

Джули, мисли си с положителна нагласа за почивката - опитът ми сочи че курортна Турция, особен там накъдето си се насочила, няма как да те разочарова, отпусни душицата Hug

Янечек, гумени ботуши има къде ли не, но явно има разлика от гума до гума - аз носех едни, от които постоянно ми беше студено на краката и ми травмираха ноктите, до падане, та си имам едно наум, макар да са практични.

# 70
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Искам да кажа, че ще се ходи до магазина за кори и тиква Simple Smile

Искам да отида на концерт на любимия ми изпълнител, но няма да успея.

# 71
  • Мнения: 22 528
Силно се надявам след 15мин да спре да вали. Трябва да взема щерката от училище, а за целта трябва да облека и изкарам малкия, да се натоварим в колата, да намерим място за паркиране....ужас просто.
Ако всичко това не беше придружено и с ураганен вятър, щеше да е чудесно...

Не знам какъв подарък да купя за РД на мъжа ми след месец...

# 72
  • Мнения: 10 678
Искам да кажа, че съм се заела да сканирам учебниците на сина ми и да му ги кача на таблета. Нечовешки тежки са, защо ги печатат от тази дебела и тежка хартия. Уж да са по-издръжливи, ама те се разлепят и са като баници. Планирам да го пускам само с таблет и тетрадки. Може и да му разпечатвам уроците, но дори аз не нося толкова тежко на ден както детето, дете е все пак, после що били с изкривявания Rolling Eyes
Мотивирана съм от факта, че освен, че след час е по коридорите с тежката раница, даже до тоалетна да тръгне трябва да е с раницата...Защо не им сложат някакви шкафчета в коридорите с ключове и там да си държат всичко, те нашите деца, като хамали направо Sad

# 73
  • Мнения: 2 352
Искам да кажа, че климатикът вее на топло.
А ако ще си говорим за ръждясване - вчера успях да измуча почти два литра вода с влагарката.

# 74
  • Мнения: 10 678
Ааа, и при мен духа на топло и то с двойна употреба - суша си дънките че бяха мокри до колената Cry

Общи условия

Активация на акаунт