Децата и голотата

  • 21 182
  • 323
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 337
Знае че израстъкът се казва пенис, а женското дупе - вагина.
hahaha Не знаех, че женското дупе се нарича вагина!  Laughing  А пък пенисът- израстък!?smile3544

# 46
  • София
  • Мнения: 44 016
Хахаха това за дупето вагина съм го пропуснвла Simple Smile посмях се хубаво...

# 47
  • Мнения: 396
Аз пък не виждам нищо странно или извратено (какво ще го изкарате)баща ми(дядото й)да я къпе , което се и случава , какво сама ли да се измие , че тя е на 4 и половина най-много да се попари с водата.вуйчо и също може да я изкъпе (той има син на същата възраст)друг е въпроса дали ще може да къпе момиче .никои вкъщи не ходи да си вее г*за , но и не се затварям в друга стая да се преоблека.обикновенно щерката редовно ме гледа са се обличам , но баща и не се е показвал гол пред нея какво писах по-назад

# 48
  • Мнения: 2 241
Ооо, недейтеее  Laughing Сетих се за една стара тема от сорта на "Как наричате половите органи на детето"  Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 44 016
Мисля се има предвид не да изкъпе детето, а да се къпят заедно, демек възрастният също да е гол...

# 50
  • Мнения: 396
само да кажа , че баба и и дядо и също не се срамуват малката да ги види.

# 51
  • Мнения: 396
Мисля се има предвид не да изкъпе детето, а да се къпят заедно, демек възрастният също да е гол...

това ми е много неудобно , как ще стане номера.все единия ще стой извън топлата вода , супер глупост.

# 52
  • София
  • Мнения: 44 016
Ами то това значи да се къпете с детето(не да къпеш детето си), още от първия пост за това общо взето става дума.
Аз за това и писах, че никога не съм се къпала със сина ми - не го разбирам  как се споделя душа, все единия ще е без  струя, отделно той се къпе с хладка, аз с гореща вода и т.н.  и изобщо с никой не споделям душа си, но не от срам ми заради горните две.

# 53
  • Мнения: 15 379
Женско дупе....вагина....

Аз пък знам, че дупето е дупе, независимо дали на мъж, или на жена.
Вагина имат жените, пениси имат мъжете...хехе

# 54
  • Мнения: 6 298
Аз също се къпя винаги сама, защото през цялото време някаква част от мен е под душа. Като съм къпала дете съм била по гащи например, после я изкарвам от банята и започвам да се къпя аз.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 659
Всъщност, точната дума е вулва, вагината е вътре в тялото на жената, докато съвкупността от външните полови органи на жената е вулва.  Simple Smile
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%83%D0%BB%D0%B2%D0%B0

Никакви притеснения нямам да ходя гола пред дъщеря ми, баща й също - разбира се, не го правим нарочно, просто спокойно си излизаме от банята голи и влизаме в спалнята например, където се преобличаме след душ. Тя също не се притеснява да е гола пред нас, все още й помагам при къпането, баща й това лято /тя е на 7 г./ също й помогна веднъж.
Доколкото си спомням, детските психолози смятат, че към 7 годишна възраст децата стават естествено свенливи относно голотата си, и наистина забелязвам, че вече се притеснява някой чужд човек да не я види гола /например да пишка зад някое дърво в планината/. На плажа обаче все още въобще не се притеснява да си смени мокрия бански.

# 56
  • Мнения: 337
За протокола: И аз къпя/се къпя с дъщеря ми. (тя е почти на 5) Правя го защото...ами тя не може сама.  Peace  Laughing
(...) не го разбирам  как се споделя душа, все единия ще е без  струя (...)
Така е.
Но аз искам да задам един риторичен въпрос: Кой е къпал сина ти, когато е бил по-малък? Щом ти не споделяш душа си..  newsm78

# 57
  • Мнения: 6 298
Не е нужно двамата да се къпят наведнъж, първо изкъпваш детето, после ти.

# 58
  • София
  • Мнения: 44 016
5iaM  - Аз, просто аз не къпя и себе си в това време. Аз съм си с дрехи и по къси панталонки или по гащи, за да не мокря крачоли. Случвало се е и мъжът ми да го къпе и баба му и дядо му, никой не се къпал С детето.

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 17:39 от Angel_Dust

# 59
  • Мнения: 337
Ясно!
(Не се бях сещала за такава схема  Laughing За мен си е загуба на време и разхищение на вода ако не се изкъпя с малката, докато къпя нея. Така или иначе сме двете под душа..)
Извинете за Офф-а.

Общи условия

Активация на акаунт